Svi Srbi za Mila u Crnoj Gori!

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.124
Srpska Narodna stranka će kako se čini ići u koaliciju sa Demokratskom partijom socijalista Crne Gore, tj. sa Milom Đukanovićem, gdje je i službeno pozvana da ide:

ns.jpg


Narodna stranka (NS) će se u pregovorima sa potencijalnim koalicionim partnerima strogo voditi određenim principima na osnovu kojih bi prije svega bile ispravljene nepravde koje su učinjene prema Srbima u Crnoj Gori.

Kako IN4S saznaje, lider NS Predrag Popović će sjutra razgovarati sa liderom Socijalističke narodne partije Srđanom Milićem, ali da će u nekoliko narednih dana doći i do formalnog susreta sa sa predstavnicima Demokratske partije socijalista. Popović je danas potvrdio da je već neformalno razgovarao sa predstavnicima vlasti o eventualnoj koaliciji.

Narodna stranka će prema svim političkim subjektima zainteresovanim za koalicionu saradnju ponuditi paket mjera koji bi Srbima kao ''državotvornom narodu'' omogućio rješavanje ključnih nacionalnih i životnih pitanja u Crnoj Gori.

Te mjere se tiču garantovanja imovine i djelovanja jedine kanonske pravoslavne crkve u Crnoj Gori, vraćanje statusa srpskog jezika, izmjene Zakona o državnim simbolima koji se odnose na stihove himne, i vraćanje trobojke kao jednog od državnih znamenja''.

Takođe, jedan od zahtjeva NS će biti i preispitavanje odluke Vlade o priznanju Kosova, ukoliko odluka Međunarodnog suda pravde bude pozitivna u odnosu na tužbu koju je Srbija uputila tom sudu.

NS će insistirati na povratku povjerenja i jačanju međusobnih odnosa između Srbije i Crne Gore, a u tom sklopu i konačan završetak priče o dvojnom državljanstvu.
Prema riječima Predraga Popovića, tu su i druga pitanja vezano za ekonomiju i regulisanje pitanja koje je Evropska unija (EU) stavila kao zadatak da bi Crna Gora postala punopravni član Unije za šta se zalaže NS.

On je zaključio da bi u razgovorima sa potencijalnim partnerima prvo trebalo riješiti principijelna pitanja, a onda razgovorati o procentualnom učešću NS u eventualnim koalicijama.

Ajmo, svi Srbi za Mila! :gace:

Samo Milo Srbe Spašava.

:hahaha:
 
Znači,svi ste vi Srbi samo da optrčite još jedan krug?

Pazi!

Ovi Milovi su bili Srbi pa su posljednjih desetak godina, mozda i manje postali Crnogorci.
Crnogorci su ostali Crnogorci ali u ekstremno malom broju. Medju njima se nalazim i ja.
Za mene nije bitno koje je je covjek nacionalnosti ali je bitno da bude dostojanstven i da ne bude "golub prevrtach".

Sto se tice Narodne Stranke oni su sa Milovom strankom bili u koaliciji.
Nego, pricacu nesto i o toj Narodnoj Stranci malo kasnije.
 
:worth: :worth: :worth: :ok:

Cizmice, od sada ti vjerujem ŠTA GOD KAŽEŠ.

Zato odreši kesu (usta) i pričaj! :rtfm: :mrgreen:

Da čujemo, hoće li se išta promijeniti (u pogledu "srpskih principa NS-a"), koji će principi biti usvojeni, i hoće li NS zaista i na parlamentarnom nivou ići, a ne samo u Budvi?

Ma nista... par gradskih odbora te Narodne Stranke ce da bude protiv koalicije sa DPS-om. To vodi cijepanju stranke na izvjesan nacin. Ne bih deteljinije :lol:
DPS mudro radi. Imace agrumente da kaze "Evropi" sledece:

Vidite dragi moji evropljani, eto mi Crnogorci (DPS) imamo za koalicione partnere Boshnjake (Boshnjachka stranka - ne znam joj puno ime), imamo Albance (valjda se zove DUA) imamo bracu Hrvate (HGI) imamo Srbe ...
 
Ma nista... par gradskih odbora te Narodne Stranke ce da bude protiv koalicije sa DPS-om. To vodi cijepanju stranke na izvjesan nacin. Ne bih deteljinije :lol:
DPS mudro radi. Imace agrumente da kaze "Evropi" sledece:

Vidite dragi moji evropljani, eto mi Crnogorci (DPS) imamo za koalicione partnere Boshnjake (Boshnjachka stranka - ne znam joj puno ime), imamo Albance (valjda se zove DUA) imamo bracu Hrvate (HGI) imamo Srbe ...

Vrlo mudro od Mila, vrlo mudro.

Ali, šta će dobiti Narodna stranka konkretno ovom koalicijom? :think: Mislim, koje će joj koristi biti (pitam, npr. kao što je SPS ušao s DS u Srbiji, i da li je iz sličnih razloga)? :think:
 
Ma nista... par gradskih odbora te Narodne Stranke ce da bude protiv koalicije sa DPS-om. To vodi cijepanju stranke na izvjesan nacin. Ne bih deteljinije :lol:
DPS mudro radi. Imace agrumente da kaze "Evropi" sledece:

Vidite dragi moji evropljani, eto mi Crnogorci (DPS) imamo za koalicione partnere Boshnjake (Boshnjachka stranka - ne znam joj puno ime), imamo Albance (valjda se zove DUA) imamo bracu Hrvate (HGI) imamo Srbe ...

:hahaha: :hahaha: а европљанин ће да каже отвори гепек, да видим јел има цигарета и дроге :worth: :worth:
 
Мило је најебао чим мора да се хвата за овакве сламке.

Veoma naivna konstatacija :)

To ustvari znaci da Srbi polako popustaju sa ''sprpskom Crnom Gorom''. Ono gore sto je Slaven citirao je mlacenje prazne slame. Uostalom, kad je DPS spreman da primi Muslimane, Hrvate i Albance, sto ne bi mogao isto uciniti i sa Srbima, jer DPS nije nacionalna stranaka, a NS jeste kako u doba Kilibarde, tako i danas.
 
Ma nista... par gradskih odbora te Narodne Stranke ce da bude protiv koalicije sa DPS-om. To vodi cijepanju stranke na izvjesan nacin. Ne bih deteljinije :lol:
DPS mudro radi. Imace agrumente da kaze "Evropi" sledece:

Vidite dragi moji evropljani, eto mi Crnogorci (DPS) imamo za koalicione partnere Boshnjake (Boshnjachka stranka - ne znam joj puno ime), imamo Albance (valjda se zove DUA) imamo bracu Hrvate (HGI) imamo Srbe ...

Upravo zbog toga to i rade, da ne bi imao ko da im zamjeru kad je u pitanju izbor koalicionih partnera, a oni pobjedjuju na izborima i bez Srba.
 
Vrlo mudro od Mila, vrlo mudro.

Ali, šta će dobiti Narodna stranka konkretno ovom koalicijom? :think: Mislim, koje će joj koristi biti (pitam, npr. kao što je SPS ušao s DS u Srbiji, i da li je iz sličnih razloga)? :think:
Neko ce dobiti novac ostalima ce da se prica o 'spasavanju srpskih nacionalnih interesa".

Vidio si da sam i o Mandicu, inace ultra Srbinu ili Turbo Srbinu, u eri njegovog najzesceg branjenja Kosova iznio istinu i samo istino sto nam potvrdjuje i O V A J tekst na forumu koji postavih prije par dana.
 
Veoma naivna konstatacija :)

To ustvari znaci da Srbi polako popustaju sa ''sprpskom Crnom Gorom''. Ono gore sto je Slaven citirao je mlacenje prazne slame. Uostalom, kad je DPS spreman da primi Muslimane, Hrvate i Albance, sto ne bi mogao isto uciniti i sa Srbima, jer DPS nije nacionalna stranaka, a NS jeste kako u doba Kilibarde, tako i danas.

Sta vas heroj Milo svaka mu cast sta je sve uradijo i jos je na vlasti.

Trazio granatiranje Dubrovnika. Sad nikom nista

Svercovao sve i svasta za vreme Milosevica (malo je slobo pomagao ipak Sloba i Milo su isto pleme)

Danas prodao celu crnu goru rusima. Nikom nista.

Cveta mafija i pranje novca. Crna Gora je pre clanstvu u EU. Makar ako pitas srbe i crnogorce.

Kako sam reko protiv Mila je Putin malo dete.
 
Veoma naivna konstatacija :)

To ustvari znaci da Srbi polako popustaju sa ''sprpskom Crnom Gorom''. Ono gore sto je Slaven citirao je mlacenje prazne slame. Uostalom, kad je DPS spreman da primi Muslimane, Hrvate i Albance, sto ne bi mogao isto uciniti i sa Srbima, jer DPS nije nacionalna stranaka, a NS jeste kako u doba Kilibarde, tako i danas.

Мило је ушао у послове са свима и то ће га и коштати главе.

Овде не видим ништа лоше, ваша милогорска партија признаје да је једина црква у ЦГ Српска православна, мењате шиптарског орла у српску тробојку... А могућност повлачења признања Космета ми звучи врло примамљиво, прва земља која је повукла признање и коју ће можда следити и други. Опет ћете викати да сте српско племе.
 
Neko ce dobiti novac ostalima ce da se prica o 'spasavanju srpskih nacionalnih interesa".

Znači samo pare...pa to im se ne isplati dugoročno, kao npr. SPS-u u Srbiji. :think:

Negdje sam čitao da bi ispunjenjem njihovih uslova Milo privukao glasove Srba, a NS postala na parlamentarnim izborima 2013. godine lider opozicije, samostalno kada bi nastupila (znači, ponovo ono što je bila 1990.-ih godina)?
 
Мило је ушао у послове са свима и то ће га и коштати главе.

Овде не видим ништа лоше, ваша милогорска партија признаје да је једина црква у ЦГ Српска православна, мењате шиптарског орла у српску тробојку... А могућност повлачења признања Космета ми звучи врло примамљиво, прва земља која је повукла признање и коју ће можда следити и други. Опет ћете викати да сте српско племе.
I dotrčaće Reckless u beogradski studenjak da BG dobije za 10-15 godina još jednog sposobnog crnogorskog direktora?:hahaha:
 
Znači samo pare...pa to im se ne isplati dugoročno, kao npr. SPS-u u Srbiji. :think:

Negdje sam čitao da bi ispunjenjem njihovih uslova Milo privukao glasove Srba, a NS postala na parlamentarnim izborima 2013. godine lider opozicije, samostalno kada bi nastupila (znači, ponovo ono što je bila 1990.-ih godina)?

Nas narod nije naucio (NE ZNA) da radi na duge staze.
Logika je "bolje 100.000 eura danas nego 1.000.000 za sedam dana.
Vole da manipulisu nacionalnim osjecanjima naivnog i neukog naroda medju koje spadam i ja.
Ovo sto sam podebljao je vrlo tacno. Spadam u neuk narod i oni me trpaju medju njega ali...dobro znaju da sam iznad bar za dva-tri koplja. Je8i ga tako je to.
 

Back
Top