Косовски Фронт

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
У питању је руски друштвени покрет (на сву срећу није "невладина организација") који је основан са циљем да помогне Србима у очувању Косова и Метохије у границама Србије.

Ево шта о свему каже један од оснивача покрета http://www.kosovofront.ru/article.php?nid=31206
 
Poslednja izmena:
Причао ми је пријатељ који је боравио у Русији неколико месеци о тој организацији , по његовој причи имају чланство бројније него све наше политичке партије заједно.
 
У питању је руски друштвени покрет (на сву срећу није "невладина организација") који је основан са циљем да помогне Србима у очувању Косова и Метохије у границама Србије.

Ево шта о свему каже један од оснивача покрета http://www.kosovofront.ru/article.php?nid=31206
Ово добро звучи.Свиђа ми се. Само остаје да их видимо на делу.;)
 
Ово добро звучи.Свиђа ми се. Само остаје да их видимо на делу.;)

sad ćemo da vidimo koji su

edit: sad prelistah i vidim: „Косовски фронт“ је основан 18. фебруара 2008
jel ima nekog rezultata, neke pomoći, bilo čega ili ih samo reklamiramo jer im je uskoro godišnjica?
 
Poslednja izmena:
sad ćemo da vidimo koji su

edit: sad prelistah i vidim: „Косовски фронт“ је основан 18. фебруара 2008
jel ima nekog rezultata, neke pomoći, bilo čega ili ih samo reklamiramo jer im je uskoro godišnjica?

Програм се састоји из:

-- покретања људи који нису равнодушни према судбини Срба, а таквих људи има много, на милионе. Такав прилив ће пружити огромну моралну подршку Србима. И непријатељ мора схватити -- када нас је много, када имамо конкретне циљеве и задатке, мора узети у обзир нашу снагу!

-- финансијске подршке Србима;

-- помоћи Србима у војно-родољубивом васпитавању омладине, јер пре свега њој предстоји да решава глобална питања;

-- подршке од стране руског руководства процесу решавања косовског проблема

Читај, пише ти...!
 
poslednji mohikanac
Причао ми је пријатељ који је боравио у Русији неколико месеци о тој организацији , по његовој причи имају чланство бројније него све наше политичке партије заједно.
Па у праву си, од 300 милиона 1% је 3 милиона.

Изгледа да се већина Срба одродила од свог порекла, те нам је доста тешко да схватимо да тамо неке Русе боли душа због свега што се протекле деценије дешавало са Србијом. Руси су велики пансловени и ако икако могу, помоћи ће нам.

На страну то што се осећају одговорним јер током рата нису могли конкретно да нам помогну, с обзиром да су и сами били уништавани Јељциновом владавином.


Dell Boy-011
sad prelistah i vidim: „Косовски фронт“ је основан 18. фебруара 2008
jel ima nekog rezultata, neke pomoći, bilo čega ili ih samo reklamiramo jer im je uskoro godišnjica?
И ја сам мало пре налетео на њихов сајт, тако да не знам, али у сваком случају не треба очекивати да ће њихово деловање бити агресивно, већ они иду од човека до човека.
 
sad ćemo da vidimo koji su

edit: sad prelistah i vidim: „Косовски фронт“ је основан 18. фебруара 2008
jel ima nekog rezultata, neke pomoći, bilo čega ili ih samo reklamiramo jer im je uskoro godišnjica?
Откуд ти знаш да нема резултата?

Шта мислиш, ко наоружава Србе у Косовској Митровици?

Шутке можда?:lol:
 
Kako brinu?
Evo i ti i ja smo zabrinuti, a oni više od nas?

oni su spremniji da pomognu a ne samo da vise po netu i da viču ,,to je velika sramota".
kada su bile demonstracije i kada se pobili KPS tu je bilo i poljaka a verovatno i poviše rusa.
dok se naši brinu kako će i gde pobeći ukoliko šiptari stignu do njih a za one kojima je stalo do Srbije smatraju da nemaju veze sa životom...
dok balavurdija obožava mafiju jer su oni ,,snalažljivi"
 
Откуд ти знаш да нема резултата?

Шта мислиш, ко наоружава Србе у Косовској Митровици?

Шутке можда?:lol:

Ma sve će biti u redu kad dođu tvoji, pa i ti preduzmeš neke korake tipa sravnjenja sa zemljom jer ko se tebi zameri.....:D

Siguran sam da se šališ ovo oko naoružanjem, nisi baš toliko neozbiljna. Ili ima rezultata samo nećeš da nam kažeš?
A i ti si prvi put u životu čula za ove kao i ja:mrgreen:
 
oni su spremniji da pomognu a ne samo da vise po netu i da viču ,,to je velika sramota".
kada su bile demonstracije i kada se pobili KPS tu je bilo i poljaka a verovatno i poviše rusa.
dok se naši brinu kako će i gde pobeći ukoliko šiptari stignu do njih a za one kojima je stalo do Srbije smatraju da nemaju veze sa životom...
dok balavurdija obožava mafiju jer su oni ,,snalažljivi"

Koliko sam ja uspeo da saznam, za sada, oni samo "viču po netu". Ne vidim konkretne rezultate njihovog postojanja. Ako ih ima molio bih da se prezentuju.
Pa da nastavimo.
 
DellBoy-011
koliko finansijske pomoći?
jel to neka tajna?
Ја сам са разлогом напоменуо да није у питању "невладина организација", јер је код њих основни мото "А колики је мој део/проценат за ово што радим?".

Паре ће ићи онима којима су најпотребније и у оне пројекте који су важни за очување Косова.
 
Ја, па теби ће кажу... довољно!

Да неђеш можда и финансијски извештај?

Може, ал` кад нам ти покажеш исти од ових Сорошевих пајаца!!!

Ajde priznaj da si prvi put čuo za ove kad si pročitao temu:mrgreen::lol:
Ne moraju da kaću meni, evo može i tebi.
Pa ti uvećaj jedno milion puta, pa nam javi:mrgreen:
 
DellBoy-011
Ја сам са разлогом напоменуо да није у питању "невладин организација", јер је код њих основни мото "А колики је мој део/проценат за ово што радим?".

Паре ће ићи онима којима су најпотребније и у оне пројекте који су важни за очување Косова.

Ti jesi napomenuo da nije nevladina organizacija, ali ja ne vidim iz ovog teksta kakva je.
Vladina?
 

Back
Top