jel vam se ikada svidjao profesor/profesorica?

ja sam pre sat vremena dosla iz skole,a jos ne mogu da dodjem sebi...na poslednjem casu smo dobili novog profesora fizickog koji je mmmmmmm...jako mi se svidja...jel vam se desilo nekad tako nesto???

Uf....pih...nikad nisam kontala kad se ljudi loze na tako neke leve ljude koji im neshto predaju...narucito u srednjoj,il Boze pomozi u osnovnoj...u mojoj srednjoj svi se lozili na nasheg profesora iz informatike...lud tip skorz...onako malo mladji...bizarno sto se njemu to dopadalo,i druzio se s nashim likovima...bila sam se odvalila od smeha kad me dodao na onom suludom fejsbuku.
Mada kontam ljude kojima se dopadaju asistenti na faxu.Ima ih doobrih.Na mom su malo stariji...ono kao mnogo shto shta morah da avrsis da bi stigao do toga,ali ipak.
Kao ni demonstratori nisu losi...ali to nema na svim faksovima,i u osnovi ne spadaju u neke narucite autoritete.
 
Kolege...hmmm...toga ima mnooogo...ne mozes ni povatati koliko ih imas...i obicno ima visak devojaka...svuda...zenske rulaju! :lol:
Svesna si da si u ekonomskoj?
Sta ces upisat?
Pa vraga mu...zavisi od broja predmeta i predmeta.Na nekim predmetima ih ima brdo,a na drugim jok...na drustvenim fax. ih obicno vise jer drze i vezbe i predavanja,na mom samo drze vezbe...sem iz onih nekih humanistickih predmeta...
 
Kolege...hmmm...toga ima mnooogo...ne mozes ni povatati koliko ih imas...i obicno ima visak devojaka...svuda...zenske rulaju! :lol:
Svesna si da si u ekonomskoj?
Sta ces upisat?
Pa vraga mu...zavisi od broja predmeta i predmeta.Na nekim predmetima ih ima brdo,a na drugim jok...na drustvenim fax. ih obicno vise jer drze i vezbe i predavanja,na mom samo drze vezbe...sem iz onih nekih humanistickih predmeta...

Uuu, to mi se dopada :)

Pa, ogranicila sam se na par stvari, tj. imam neka interesovanja.
 

Back
Top