Volim sebe...

Thunderman

Ističe se
Poruka
2.369
Navedite nekoliko razloga zbog cega volite sebe?! Koje su to vrline koje posedujete i koje drugi cene kod vas!
Volim sebe jer sam: iskren, pametan, zanimljiv, lud na svoj nacin, komunikativan, druzeljubiv, poseban i sto se uvek trudim da ostvarim ono sto zamislim. :klap:
 
Navedite nekoliko razloga zbog cega volite sebe?! Koje su to vrline koje posedujete i koje drugi cene kod vas!
Volim sebe jer sam: iskren, pametan, zanimljiv, lud na svoj nacin, komunikativan, druzeljubiv, poseban i sto se uvek trudim da ostvarim ono sto zamislim. :klap:

Iskren sam kad su kritike na neciji racun u pitanju(:mrgreen:), nekima zanimljiv, zabavan...ondaaa... druzeljubiv...veoma zadovoljan svojim izgledom....itd...
 
Šta, ovde svako teba da fali svog konja... Volim sebe jer sam otvoren, širokih vidika i interesovanja, antikonformista, bez predrasuda, razmišljam svojom glavom, originalan, maštovit, sarkastično-perverzno-do-crnohumorno duhovit, bez dlake na jeziku... bla bla bla
 
Ne možete ni da zamislite kakvo je zadovoljstvo biti ja, biti u mojoj koži, biti u mom prisustvu 24h dnevno!
Da mogu klonirala bih sebe da se gledam u tri dimenzije i da uživam u sebi onako kako drugi to čine i da se uživam u svojim frivolnim rečima.

Ne, ja sebe ne volim. Ja sebe obožavam.

A sad odo' da sklapam puzzle sa svojim likom.
 
Их, па ја сад могу да проспем причу невиђену....
И глупо је причати о себи, поготово о својим врлинама, јер ту свако претера...Или, свако исприча причу за коју би волео да је истинита...Чисто лечење комплекса, поготово ако је форум у питању, нико ме не познаје, могу се представити како год желим...
 
Их, па ја сад могу да проспем причу невиђену....
И глупо је причати о себи, поготово о својим врлинама, јер ту свако претера...Или, свако исприча причу за коју би волео да је истинита...Чисто лечење комплекса, поготово ако је форум у питању, нико ме не познаје, могу се представити како год желим...

Uhh, kako si samo nerealna.
Nije uopšte glupo pričati o sebi, jer ako ne pričaš o sebi, ako se ne baviš sobom u mislima, kako ćeš se upoznati?
Postoje ljudi koji, naprotiv, sebe ne cene te i ne ističu svoje vrline već mane. Ima takvih primera čak i ovde na forumu.
Na stranu što su na internetu ljudi iskreniji nego u razgovoru uživo. ;)
Primetila sam da ljudi baš obezvređuju pisanu reč i forum.
Nije mi jasno kako onda ozbiljno uzimate poeziju, romane, udžbenike iz kojih učite...
Nije glupava paralela, i ono i ovo pišu ljudi, samo tematika je drukčija, kao i stil pisanja.
Dovoljno je opažati nijanse a ne biti isključiv. Ako neko naglasi svoje vrline, ne mora da znači da preteruje ili da leči komplekse, šta već...
 
ja:heart:
ja sam narcis
volim sve kod sebe:mrgreen:,volim i svoje mane (tvrdoglavost,bezobrazluk,ponekad sebicna:rumenko: itd itd) i cesto ih ne smatram manama...
volim svoj izgled, volim to sto nemam dlake na jeziku, sto sam samouverena, pametna:per:,drugacija
posebna slobodna samo svoja
:per:
p.s.i sto mi je veoma bitno u zadnje vreme mnogooo bolje i cesce igram tenis i ruka mi je mnogo ojacala pa sam izlemala jednog druga :heart:
 
Poslednja izmena:
Ne, ja sebe ne volim. Ja sebe obožavam.

Ја се себи дивим.;)
Због моје лепоте,шарма,изгледа,једном речју.
А и паметна сам...

A sad odo' da sklapam puzzle sa svojim likom.

Већ јесам и то 3 раличите комбинације.
Шта да кажем сем моја љубав према мени је неограничена.
 

Back
Top