Lepota - sta sa njom?

Chovechuljak

Iskusan
Poruka
5.466
Sedimo ja i drugar sinoc sa nekim zenama
i sad, gledamo ih, a one kao pucke, divno..i nesto razmisljamo pa smo zapoceli temu
Lepota. Sta sa njom?

Mislim, vidimo je, ali sta raditi sa njom, da li je ona dovoljna samo takva? Ili dobijes zelju da je opipas? Dodirnes? Nesto drugo radis sa njom? A onda?

Da li ima ikakve razlike u mraku? Da li ona postoji tada? Ili je dodir za sve isti?

Sta mislite o ovome? Sta raditi sa lepotom?

diablo.gif
 
Sedimo ja i drugar sinoc sa nekim zenama
i sad, gledamo ih, a one kao pucke, divno..i nesto razmisljamo pa smo zapoceli temu
Lepota. Sta sa njom?

Mislim, vidimo je, ali sta raditi sa njom, da li je ona dovoljna samo takva? Ili dobijes zelju da je opipas? Dodirnes? Nesto drugo radis sa njom? A onda?

Da li ima ikakve razlike u mraku? Da li ona postoji tada? Ili je dodir za sve isti?

Sta mislite o ovome? Sta raditi sa lepotom?

diablo.gif

ne moze meni da bude isto kad dodirnem debelu musku stomacinu i mrsavog muskarca.
 
ok, ali to je bilo moje sledece pitanje
ebati je, i onda
zar je bitna i dalje, ili je dodir drugaciji kada znas da nje ima, ali je ne vidis u mraku?

sad cu da zvucim ko stoka ali pitaj Sasu ili Dejana Matica.
pobogu jel te napali riba samo vizeulno ili mora da ima jos neki kvalitet?

mrak dan svejedno je kad ti je osoba draga i "lepa" na njen nacin...

ko bese citirao da je "lepota je u oku posmatraca" ? ne znam ali ovde to vazi :D
 
Sedimo ja i drugar sinoc sa nekim zenama
i sad, gledamo ih, a one kao pucke, divno..i nesto razmisljamo pa smo zapoceli temu
Lepota. Sta sa njom?

Mislim, vidimo je, ali sta raditi sa njom, da li je ona dovoljna samo takva? Ili dobijes zelju da je opipas? Dodirnes? Nesto drugo radis sa njom? A onda?

Da li ima ikakve razlike u mraku? Da li ona postoji tada? Ili je dodir za sve isti?

Sta mislite o ovome? Sta raditi sa lepotom?

diablo.gif



lepota sluzi za uzivanje......ochima, dodirom, neko i ostalim chulima...e,sad, mislim na lepotu u svakom smislu...npr.prirodne lepote (sad se ne zezam), uzivas u lepoj hrani, u lepoj zeni...
"a, onda?"-e, onda se zasitis, ili naucis da uvek iznova uzivas, ili da je uvek iznova sagledavas na nov nachin, pa uzivas od pocetka...
 
eh imala bih mnogo na ovu temu da dodam...ali ovako da pocnem....udala sam se za coveka koji je i dan danas najlepsi muskarac koga sam uzivo videla....i svaki put kad ga vidim konstatujem isto...ali, sve je to za dz kad me je realnost zveknula po tintari.....i lekcija je naucena...vise ne padam na lepotu....sad imam sivog mishica pored sebe, koji se sexa kao supermen....:D
 
eh imala bih mnogo na ovu temu da dodam...ali ovako da pocnem....udala sam se za coveka koji je i dan danas najlepsi muskarac koga sam uzivo videla....i svaki put kad ga vidim konstatujem isto...ali, sve je to za dz kad me je realnost zveknula po tintari.....i lekcija je naucena...vise ne padam na lepotu....sad imam sivog mishica pored sebe, koji se sexa kao supermen....:D

neobuzdana zivotinjo!!!!:mrgreen:
 
a sto svi pominju taj ebeni mrak...
el se vi eksate u totalnom mraku, pa vam svejedno el izgleda ko nilski konj ili bar malo bolje...
meni i d aje mrak ne bih ni htela da zamislim da dodirujem tovljenog nilskog konja kamoli da ga gledam pored sebe tokom dana..
ima li lepota neku svrhu? da, ima, da te neko ne odbije fizicki vec da ti prija. ali to je tek prva stavka. ono unutra tu lepotu oplemenjuje, i bez tog unutanjeg lepota i jeste nesvrsishodna, prazna i tuzna.
 

Back
Top