četiri Psa Na Poklon

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
poklanjam rasnog dalmatinca,odraslog.nema vise od 12 meseci.sliku sada nemam,ali naglasavam da je mnogo hitno!!

cupavog muzjaka koji ima oko 10 meseci,sivo crni,skroz cupav,


zenku veceg rasta ima oko 9 meseci,glatke dlake,braon,crna,usi kao kod pticara.



i miška,njega znate odavno.njegove slike imam.misko je sterilisan,cipovan.manjeg rasta.ima godinu dana.za miska je toliko hitno da je bukvalno danas potrebno udomljenje.

na pp,objasnjavam sta i kako.



 
svi koji mogu da pomognu neka se jave 063 85 41 248.
ako neko moze da cuva neko kuce na mesc ,nedelju dana ,nije bitno.
ako neko moze da usvoji.
ako neko ima ideju.
ako neko ima plac ili bilo sta gde mogu da borave do necega trajnijeg.
hitno-ponavljam!



 
dalmatinac je upravo udomljen.
molim vas hoce li neko ove druge kuce.uskoro cu postaviti sliku

ova zenka crno braon ima svu potrebnu dokumentaciju:)mnoogoo voli da se mazi.padne na pod i obrne se naopacke.pliiz ljudi.bas je hitno
 
ako prezivimo i sutra trazimo dom,molim vas razmislite da nas usvojite i spasite nam zivot !misko je pas,sve slusa,normalno se ponasa,samo sto ima eto takve zube na napred.i to zato sto su ga tukli ili udarili kolim ai pomerili vilicu.
ali i on je sasvim normlana pas.
ponekad s e bas rastuzim,i pomislim da li ce bas taj misko ikada osetiti ljubav?njega nikad niko nije hteo.mesecima ga nudim.kad ga vide pobegnu.a on dusa sirotica.
 
ovi moji su gotovi!!!!!
malopre su lajali a zenu koja ih maltretira i na njenog muzatukao ih nekim stapom. i rekli su da su zavrsili
pobice ih!!
ja ne znam sta da radim..o policiji ne predlazite.ne vredi.samo ako neko se seti nekoga da ih uzme,pricuva i sl.
 
Nadji neko mesto dalje od zgrada, sklepaj im neke kucice od kartona, nije toliko hladno nece im smetati, stavi im cinije za vodu koje nece prevrnuti i vezi ih za nesto dugackim povodcem, konopcem, bilo cime. Gledaj da ne mogu da ih vide iz tvoje zgrade i da nisu nikome na putu ili ispod prozora. Znam da nije idealno resenje, ali sumnjam da ce se neko javiti od danas do sutra da ih uzme, a nocas ih mozda ti ludaci otruju, premlate ili nesto slicno. Bolje da budu na lancu par dana nego da ih ovi osakate ili ubiju.
 
mackic imam i to u glavi imam i mesto.ali nemogu tek tako da ih samo vezem.kisa je napolju(bar kod mene)bojim se da ne zavijaju i arlaucu vezani.moram d im namestim lepo.treba mi 3 dugacka lanca 3 ogrlice i 3 kucice.odakle mi??
jednu kucicu i mogu da sklepam ,komsinica da kupi lance ali sve ostalo nemam kome da trazm pomoc..
pisala sam na temi gore "azil"
imam plac gde bi mogli da zive li nemam novca i coveka da mi ogradi to.
 
mackic imam i to u glavi imam i mesto.ali nemogu tek tako da ih samo vezem.kisa je napolju(bar kod mene)bojim se da ne zavijaju i arlaucu vezani.moram d im namestim lepo.treba mi 3 dugacka lanca 3 ogrlice i 3 kucice.odakle mi??
jednu kucicu i mogu da sklepam ,komsinica da kupi lance ali sve ostalo nemam kome da trazm pomoc..
pisala sam na temi gore "azil"
imam plac gde bi mogli da zive li nemam novca i coveka da mi ogradi to.
 

Back
Top