Samo drug?

X

Xenija

Gost
Imam vec dve godine dobrog prijatelja,ali u poslednje vreme sve cesce primecujem da oseca nesto vise prema meni, nista mi nije sam rekao i ja se iskreno bojim da ce to uskoro da sledi.Jako je dobar covek i jako mi je drag, ne bih volela da ga izgubim ali me ne privlaci kao kao muskarac.Mozda je glupo, ali cak ne bih volela da pricam sa njim na tu temu,jer mislim da posle toga nemoze biti sve kao ranije.
Sta mogu ja u ovoj situaciji da uradim?
 
kad se ljubav umesa onda puca prijateljstvo. jednostavno to je jedna neminovnost koja sledi.

ako mozes distanciraj se na neko vreme od njega, da osecanja splasnu. mozda tako uspes da spases prijateljstvo...
 
Joj grozno! Meni se to cesto desavalo, i uvek na kraju ja ispadnem grbava! :(
Ne znam sta da ti kazem, ja nisam uspela da sacuvam ta prijateljstva, osim jednog koje se slucajno obnovilo, pa mi je sad drago, ali je proslo dosta vremena! :D
 
Milow:
Kako ste vi surove... daj bože da vam se vrari, da se vi zaljubite i da bivate iskulirane.

Pa reci mi molim te, jel' treba da budem sa svima koji se zatelebaju u mene, majke ti?
Pa i da me odbije neko, necu da umrem! Mora covek da nauci da prihvati NE, kao odgovor! A vi muskarci krenete da se svetite i da nam nabacujete krizu savesti!Pa jel' to lepo????? A???? :roll:
 
divlja-u-srcu:
Milow:
Kako ste vi surove... daj bože da vam se vrari, da se vi zaljubite i da bivate iskulirane.

Pa reci mi molim te, jel' treba da budem sa svima koji se zatelebaju u mene, majke ti?
Pa i da me odbije neko, necu da umrem! Mora covek da nauci da prihvati NE, kao odgovor! A vi muskarci krenete da se svetite i da nam nabacujete krizu savesti!Pa jel' to lepo????? A???? :roll:

bravo d-u-s!!!
oni samo koriste prijateljstvo kao izgovor za muvanje... kako sam ja ispastala od navodnih prijatelja, eeeeeeh...! :cry: :cry: :cry:
 
a stvarno, VI MUSKARCI,
kako biste se osecali da vasa najbolja drugarica, koju volite kao sestru, u vama vidi dobro parce...? jel biste se smuvali sa njom ili ne? da vas fizicki ne privlaci dovoljno...
 
malecka:
a stvarno, VI MUSKARCI,
kako biste se osecali da vasa najbolja drugarica, koju volite kao sestru, u vama vidi dobro parce...? jel biste se smuvali sa njom ili ne? da vas fizicki ne privlaci dovoljno...
Iskreno ne znam kako bi reagovao... imam jednu takvu prijateljicu. U neku ruku mi smo skoro identični... i mislim da bi funkcionisalo i tako. Sex + prijateljstvo... BTW znamo se skoro deceniju.
 
Dragi forumaši, malecka je upravo dokazala jednu vrlo bitnu stvar...






... a to je da ja nemam mozga.


Kako sam došao do tog zaključka... jednostavno, više ništa ne razumem.
 
Milow:
Dragi forumaši, malecka je upravo dokazala jednu vrlo bitnu stvar...






... a to je da ja nemam mozga.


Kako sam došao do tog zaključka... jednostavno, više ništa ne razumem.

ne stavljaj mi u usta reci koje nisam rekla!!! samo sam malo imala primedbi na racun tvoje memorije. elem, prvo si nas kritikovao da smo surove, a onda si razmisljanjem zakljucio da ima logike u nasim stavovima. dalje, kad si to konstatovao, ja sam te javno pohvalila... dalje.... dalje, ni ja ne razumem!
 
malecka:
Milow:
Dragi forumaši, malecka je upravo dokazala jednu vrlo bitnu stvar...






... a to je da ja nemam mozga.


Kako sam došao do tog zaključka... jednostavno, više ništa ne razumem.

ne stavljaj mi u usta reci koje nisam rekla!!! samo sam malo imala primedbi na racun tvoje memorije. elem, prvo si nas kritikovao da smo surove, a onda si razmisljanjem zakljucio da ima logike u nasim stavovima. dalje, kad si to konstatovao, ja sam te javno pohvalila... dalje.... dalje, ni ja ne razumem!
Ja sam rekao da mislim da bi funkcionisalo da budem prijatelj i da imam sex sa naj boljom prijateljicom... I mislim da bi prijateljstvo ostalo, bilo sexa ili ne...
 
gresis... i to VEOMA!!! ja sam mislila da mogu da budem ql ortakinja sa ortacima sa kojima sam imala kratq vezu, ali avaj! oni tako ne misle... ali ono stvarno su mi bili mnogo dobri drugovi pre veze...

ko sto rece neki pesnik "bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sada ni jedno ni drugo".

btw,ne slusam narodnjake nego su me sa tom pesmicom svi zekili posle raskida... :wink:
 
malecka:
gresis... i to VEOMA!!! ja sam mislila da mogu da budem ql ortakinja sa ortacima sa kojima sam imala kratq vezu, ali avaj! oni tako ne misle... ali ono stvarno su mi bili mnogo dobri drugovi pre veze...

ko sto rece neki pesnik "bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sada ni jedno ni drugo".

btw,ne slusam narodnjake nego su me sa tom pesmicom svi zekili posle raskida... :wink:
Ali ovde nije pitanje ljubav već sex...

No ja mislim da bi mi (ja i prijateljica) ostali prijatelji, sexali se ili ne. Mnogo se znamo i nebi uticalo. Nebi meni uticalo. A verujem ni njoj.
 

Back
Top