Требиње - збирна тема

S

s.bLn

Gost
Moram da priznam da sam ove zime prvi put bio u Trebinju ( i to na Slavi preosvecenog Vladike Grigorija ) i mogu reci da sam odusevljen.

Narod, Okolina, Grad, neznam sta da kazem svaka cast, cak se i kajem sto nisam pre video Trebinje.

Trebinjci samo napred i docu ako Bog da i sledece godine.

pOzdrav
 
Trebinje je za mene jedan od onih gradova koje osecate kao zavicajolike.Cinjenice majka mi je odatle pa valjda je zov gena jak.Moje omiljena tacka za mir je na sredini Arslanagica mosta gde se u vodi istovremeno ogledaju sunce,Leotar i Crkvine.Retko harmonican grad i divni ljudi.Vispreni,topli,lepi. Najtopliji pozndrav Trebinju.Nedostaje mi
 
AllPacino:
koreni su cudo...ja moram bar jednom godisnje da odem u trebinje inace imam utisak da bih se razboleo...i da se ispenjem na leotar...posebno kad je nebo vedro...imam utisak da vidim pola evrope...

Ja sam se pela na mnoge planine i znacajno vise od Leotara,prosto,to mi je strast.Ali da li verujes da se na Leotar nisam popela!? Ovih poslednjih godina svi mi govore da to nije bezbedno a niko od Trebinjaca nece samnom.Magarci,ne znaju sta imaju. Sledecih godinu-dve necu moci da se penjem,ali cim moja beba bude mogla idemo gore. Lepo je cuti za jos nekog Trebinjoljupca.Pozdrav
 
CKM:
alo narode vi ste poludeli,ja studiram gore i mislim da je vase divno trebinje shupak sveta,a o narodu da ne pricam.bez ljutnje ne zelim nikoga da uvredim ali gore je uzasno dosadno i grad je premali i sve se zna.

Odavno se ovakonisam nasmejala.Zvucis kao da ti ne fali hercegovackih gena.Tvoje misljenje dele autenticni trebinjci. Zelim ti preistojnu distancu kad zavrsis skolu i lepo secanje.Pretpostavljam da studiras umetnost.Nece ti biti tesko.Pozrac
 
:D Stvarno Trebinje nikada nije ni imalo nocni zivot-bar otkako ga ja znam. Nekad je stari Grad imao par kafica, koji su kao bili zanimljivi ali zapravo-sa ove distance nikada se nisu nudili neki sadrzaji.Bio je tu Dubrovnik,letnja varijanta tamo- amo hodanja.Bila sam samo jednom u nekoj diskoteci na brdascetu iznad Centra-bolje da nisam. Stvarno,zanimljiv fenomen.Nikako mi nije jasno da Trebinjci van Trebinja svasta mogu a svome gradu ne.Sto li?
 
Sto? Pa evo zasto...
Trebinjci su jako konzervativni ljudi...
Kada bi se samo malo potrudili,neko ulozio malo vise love,otvorili nove kafice,sredili diskoteku,mogao bi se cak napraviti neki splav,onda ne bi kukali kao sto sada kukaju.Nije ni cudo sto sva omladina bezi u NS ili BG.Za par godina ce ostati samo starci.
 
Ja sam rođen u Beogradu, ali se osećam Hercegovce iz sve snage. Otac mi je rođen u selu Orašju u Popovom polju i vrlo rado odlazim u Trebinje gde imam mnogo rodbine i rođaka. Pozdrav za sve Trebinjce, Hercegovce i one koji vole Hercegovinu.

P.S. Daj otvorite nešto zanimljivo na temu Trebinja, tipa košarkaški kamp Dejana Bodiroge, Crkvina, vladika Grigorije, skokovi sa mosta u Trebišnjicu i sl.
 
ogi_1:
Ja sam rođen u Beogradu, ali se osećam Hercegovce iz sve snage. Otac mi je rođen u selu Orašju u Popovom polju i vrlo rado odlazim u Trebinje gde imam mnogo rodbine i rođaka. Pozdrav za sve Trebinjce, Hercegovce i one koji vole Hercegovinu.

P.S. Daj otvorite nešto zanimljivo na temu Trebinja, tipa košarkaški kamp Dejana Bodiroge, Crkvina, vladika Grigorije, skokovi sa mosta u Trebišnjicu i sl.


O pa ti si nas.I to iz Popova!Lijepo,jako lijepo.
Super je cuti da se osjecas kao Hercegovac,s obzirom gjde zivis.To su Ljudi!!!!!
Veliki pozzz za Ogija from Tb :) :) :)
 

Back
Top