Da li Srbija treba da prihvati crnogorskog ambasadora

Da li Srbija treba da prihvati crnogorskog ambasadora nazad


  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
Bice vrlo jasno precizirane opcije u anketi.
Licno mislim da to ne treba prihvatiti dok ne opozovu priznavanje otimanja dela nase teritorije ni po koju cenu i da treba zamrznuti sve moguce i ekonomske i socijalne kao i sve druge odnose kao i da ne bi ni mrtav otisao na njihovo more dok se ne povuce to sramno priznavanje

Ma nemoj mi reći... :mrgreen:

Čovječe, ti si opsjednut Crnogorcima. :mrgreen:

Evo, da ti preporučim, idi na more u Hrvatsku, vidio si kako su dočekali rukometnu reprezentaciju, mora da ti se sviđa
 
Bice vrlo jasno precizirane opcije u anketi.
Licno mislim da to ne treba prihvatiti dok ne opozovu priznavanje otimanja dela nase teritorije ni po koju cenu i da treba zamrznuti sve moguce i ekonomske i socijalne kao i sve druge odnose kao i da ne bi ni mrtav otisao na njihovo more dok se ne povuce to sramno priznavanje

a sto crnogorce izdvajas?
pre bih istero sve ove druge zemlje koje su priznale
a crnogorce na kraju
evo primer covek ima kucu u okolini budve
srbin je pa kad bilo ovo oko SCG uzo njihovo drzavljanstvo
i sad ako se izbaci ambasador pre ce da se naskodi
nasim ljudima nego tamo nekom crnogorcu
koji mrzi srbe jer takvi i nisu kod nas i netreba im ambasador :rtfm:
 
a sto crnogorce izdvajas?
pre bih istero sve ove druge zemlje koje su priznale
a crnogorce na kraju
evo primer covek ima kucu u okolini budve
srbin je pa kad bilo ovo oko SCG uzo njihovo drzavljanstvo
i sad ako se izbaci ambasador pre ce da se naskod
i
nasim ljudima nego tamo nekom crnogorcu
koji mrzi srbe jer takvi i nisu kod nas i netreba im ambasador :rtfm:

Pošteno, ko ga *ebe... Nek ga duva sa sve kućom.... I autom sa CG tablama....
 
Референдум па нека већина одлучи пошто је питање осетљиво. Ја бих заокружила не али ценим да би добар део имао супротан став.

bravo :klap: :klap:
ti si rodjena za politiku :super:
netrebaju nam izbori sta ce nam
refrendum bre za svaku ... pa da se zna :klap:
 
Ovdje nema opcije koju ja podržavam.
А који си па ти мој!?
Па ћеш ти нешто да "подржаваш"!?
А, ако баш хоћеш даћу ти да га мало ( а и мало дуже ) подржиш!!! ( остали мушки - 2 метра од мене!!! )
П.С.
Што се не јавиш НА ТЕМИ ( овако би ЂУКА "метафорично" рекао:hahaha:) о Стипици и Јасеновцу!?
 
Ma nemoj mi reći... :mrgreen:

Čovječe, ti si opsjednut Crnogorcima. :mrgreen:

Evo, da ti preporučim, idi na more u Hrvatsku, vidio si kako su dočekali rukometnu reprezentaciju, mora da ti se sviđa

Ma kazem ti.

Nisam ja opsednut crnogorcima samo skrecem paznju da se ne zaboravi to priznavanje i da se ne dozvoli pljugazabarima da normalizuju situaciju kao savesne diplomate koje "ne vide razlog da se odnosi ne normalizuju"

Evo da ti objasnim u okolini je bolje otici na svako more Grcka, Bugarska, Turska, a pogotovo u hrvatskoj oni ti bar ne glume da su ti prijatelji znas da te mrze i to je to a ne ko tacijevi njegosi

a sto crnogorce izdvajas?
pre bih istero sve ove druge zemlje koje su priznale
a crnogorce na kraju
evo primer covek ima kucu u okolini budve
srbin je pa kad bilo ovo oko SCG uzo njihovo drzavljanstvo
i sad ako se izbaci ambasador pre ce da se naskodi
nasim ljudima nego tamo nekom crnogorcu
koji mrzi srbe jer takvi i nisu kod nas i netreba im ambasador :rtfm:

Crnogorce izdvajam zato sto nije isto kad Hrvatska prizna Kosovo od njih nije ni ocekivano drugacije ali crnogorci su uglavnom glumili bratsku drzavu Srbiji rastali se relativno miroljubivo i opet tu nesto gledam danas onu funjaru Djukanovica kako tupi da nema razloga da se ne normalizuju odnosi Srbije i Crne Gore hello ko je kriv sto su ti odnosi naruseni?? Srbija?? Ne bi reko. I prema crnogorcima u Srbiji se treba ponasati kao prema stranim drzavljanima jer oni i jesu strani drzavljani a sto se tice diplomatskih odnosa treba vrsiti svaki moguci pritisak pogotovo na drzave u okolini koje su priznale siptarsku drzavu na srpskoj teritoriji
 
Ma kazem ti.

Nisam ja opsednut crnogorcima samo skrecem paznju da se ne zaboravi to priznavanje i da se ne dozvoli pljugazabarima da normalizuju situaciju kao savesne diplomate koje "ne vide razlog da se odnosi ne normalizuju"

Evo da ti objasnim u okolini je bolje otici na svako more Grcka, Bugarska, Turska, a pogotovo u hrvatskoj oni ti bar ne glume da su ti prijatelji znas da te mrze i to je to a ne ko tacijevi njegosi



Crnogorce izdvajam zato sto nije isto kad Hrvatska prizna Kosovo od njih nije ni ocekivano drugacije ali crnogorci su uglavnom glumili bratsku drzavu Srbiji rastali se relativno miroljubivo i opet tu nesto gledam danas onu funjaru Djukanovica kako tupi da nema razloga da se ne normalizuju odnosi Srbije i Crne Gore hello ko je kriv sto su ti odnosi naruseni?? Srbija?? Ne bi reko. I prema crnogorcima u Srbiji se treba ponasati kao prema stranim drzavljanima jer oni i jesu strani drzavljani a sto se tice diplomatskih odnosa treba vrsiti svaki moguci pritisak pogotovo na drzave u okolini koje su priznale siptarsku drzavu na srpskoj teritoriji

neznam gde ti zivis ali ja crnogorce nisam nikad dozivljavao kao
da glume da su nam prijatelji ili da nas vole :eek:

videlo se to dali bio kod njih na more ili bilo gde
jos ranije mnogo ranije :rtfm:
 
Ma kazem ti.

Nisam ja opsednut crnogorcima samo skrecem paznju da se ne zaboravi to priznavanje i da se ne dozvoli pljugazabarima da normalizuju situaciju kao savesne diplomate koje "ne vide razlog da se odnosi ne normalizuju"

Evo da ti objasnim u okolini je bolje otici na svako more Grcka, Bugarska, Turska, a pogotovo u hrvatskoj oni ti bar ne glume da su ti prijatelji znas da te mrze i to je to a ne ko tacijevi njegosi



Crnogorce izdvajam zato sto nije isto kad Hrvatska prizna Kosovo od njih nije ni ocekivano drugacije ali crnogorci su uglavnom glumili bratsku drzavu Srbiji rastali se relativno miroljubivo i opet tu nesto gledam danas onu funjaru Djukanovica kako tupi da nema razloga da se ne normalizuju odnosi Srbije i Crne Gore hello ko je kriv sto su ti odnosi naruseni?? Srbija?? Ne bi reko. I prema crnogorcima u Srbiji se treba ponasati kao prema stranim drzavljanima jer oni i jesu strani drzavljani a sto se tice diplomatskih odnosa treba vrsiti svaki moguci pritisak pogotovo na drzave u okolini koje su priznale siptarsku drzavu na srpskoj teritoriji

A kakve bi to Srbija koristi imala da ne prihvati našeg ambasadora? Kakve bi Crna Gora imala štete? Jedino bi imali štete Srbi koji žive u CG. Meni ama baš ništa ne znači da Srbija (ne)prihvati našeg ambasadora.

Bugarska i Turska su takođe priznale Kosovo, a protiv njih ste čak i ratovali. :mrgreen: Grčku boli uvo za Srbe, jer da brinu, napravili bi neki kompromis sa bratskim narodom u vezi onih kamiona, nešto sam načuo o tome. Da, Hrvati se prave uslužni tako što ti polome auto ili te izmlate ako čuju da govoriš ekavicu. Opet kažem, ne svi, ali dosta njih
 

Back
Top