Jadna Rusija

Sazhaljevate li Rusiju?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Rusija galopirajuce propada, to je opshte poznato, to zna svako ko ima dva neurona u glavi. Medjutim, ne otvaram temu ovog naslova samo zbog toga, vec da joj odamo poslednju pochast. Danas je imenovan novi ruski patrijarh Kiril, koji namerava da ujedini pravoslavce i katolike, tj. da pokatolichi Ruse chime ce Rusi postati josh beznachajniji kad pochnu da se krste ''lopatom'', a vec su veoma beznachajni.
 
Za početak,da bi uopšte zaličila ova tema na neku argumentovanu diskusiju,otvaraču iste toplo preporučujem da se vrati u predškolski uzrast i pogleda atlas sveta.
Potpuno razumljivo je histerično pljuvanje Rusjie određenih jedinki na ovom forumu,ali to se podrazumeva.To od njih zahteva ona druga strana i oni,makoliko ne razumeli zbog čega moraju to da rade,slepo moraju pratiti instrukcije nalogodavajućeg.
Zašto atlas?
Mislim da je i detetu u predškolskom uzrastu jasno da neko ko "propada" ,ko je "nesposoban kao nacija" i ostale karakteristike koje krase jednu naciju,podrazumeva se u deminutivu,ne može imati u okviru svojih granica 17,098,242 km2, odnosno 11,5% površine planete Zemlje.
Za početak i taj argumenat je dovoljan.
 
Rusija galopirajuce propada, to je opshte poznato, to zna svako ko ima dva neurona u glavi. Medjutim, ne otvaram temu ovog naslova samo zbog toga, vec da joj odamo poslednju pochast. Danas je imenovan novi ruski patrijarh Kiril, koji namerava da ujedini pravoslavce i katolike, tj. da pokatolichi Ruse chime ce Rusi postati josh beznachajniji kad pochnu da se krste ''lopatom'', a vec su veoma beznachajni.

A što ja da sažaljevam Rusiju ili ona mene, pa još treba pored svega da razmišljam da li će se crkva ujediniti, idi begaj.:manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top