Немачка одобрила акциу у Војводини!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.488
Upravo sam dobio informaciju da je Nemacka dala zeleno svetlo za otpocinjanje akcija u Vojvodini.Na teritoriji Madjarske,Hrvatske i Srbije su otpočele pripreme terorističkih jedinica.Za sada ih ima 1.000 (u Srbiji oko 200 terorista,u Mađarskoj 700 i Hrvatskoj 100).Imaće dvosrtruke akcije,da napadaju vojsku i policiju i srpske civile a na drugoj strani da izvrše masakr nad mađarskim odnosno hrvatskim civilima preobučeni u uniforme srpskih vojnih i policijskih specijalaca,sve to bi bilo snimljeno na mobilnom! Svi mediji će odmah po automatizmu optužiti Srbe,prikazaće se odmah sve montaže iz devedetih (Račak,Markale,’’opsada’’ Sarajeva,Ovčara itd).EU je procenila da je najbolje to izvesti 2009 jer se tad očekuje potpuni ekonoski kolaps i slom Srbije i žestoke demonstracije širom srpskih gradova!
 
НАЈНОВИЈА ИНОРМАЦИЈА!


На територији Хрватске и Мађарске је већ изведена симулирана акција масакра-направљена је симулација типичног војвођанског села у које упадају разјарене *српске полицијске и војне јединице и где масакрирају око 100 припадника мађарске или хрватске мањине!

*ЕУ је дошла до закључка да Србија може нормално да преживи још између 6 месеци и годину дана и онда ће доћи у ситуацију сличну Исланду,а како се очекује и глобална криза, очекује се да банке почну да се нагло затварају и да нестану паре грађане. По плану ЕУ тад треба изазвати контролисани хаос широм Србије и тада на сцену ступају терористи, сви медији ће забрујати како Срби опет тероришу невин народ,све ће бити праћено фалсфикатима из деведетих (српски конц логори, Рачак,Маркале итд)! У Београду би дивљале банде хулигана по налогу ЕУ да Србија не може да се посвети одбрани северне покрајине. СИТУАЦИЈА ЈЕ АЛАРМАНТНА!

*наравно нису у питању регуралне војне снаге већ терористи преобучени у српске војне и полицијске униформе!
*кад кажем ЕУ мислим на Немачку која жели да рестаурира Велику Немачку,након извесног слома ЕУ.
 
Судећи по информацијама које ја имам, о нашим паравојним формацијама којих има на претек и судећи по томе да ми је баш речено да се спремају за Војводину----Бога ми, биће сра.ња!
Ја сам мислила да ови мало претерују.

Значи купања у крви ће бити још раније него што сам мислила.
 
Који линк?

Мислиш ли да се такве ствари објављују?

Је л' рат у бившој СФРЈ почео тако што су прво 'рвати рекли на тв-у ''Е сутра одосмо у Госпић да кољемо Србе!''...или ствари почну одједном за већи део раје?

Свашта !!!

Боље би ти било да будеш мало критичнији.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top