Problemi sa Operom i Internet Explorerom

Audia

Zainteresovan član
Poruka
186
E...Sad ne znam odakle da pocnem.Prvo na Operi kad god upalim YouTube zablokira mi se cela opera pa moram da je ugasim,onda mi isto na njoj ,na sajtovima kao sto su facebook ili myspace nemogu nista da pisem.Na Internet Exploreru mi radi i YouTube i Facebook i sl.,samo sto mi se tu ugasi svaki sajt i onda pise kako je sajt blokiran zbog mogucih virusa.Onda sam instalirala noviju vreziju Internet Explorera al mi se opet i dalje isto desava.A inace nedavno mi je povecana brzina interneta na 1.0 Mbps,a on radi sporije nego ikad.Pomoc?z:cry:
 
neću da te plašim, ali... onako generalno gledano čini mi se da imaš neku gamad u kompu...
bilo bi malo previše slučajnosti da toliko stvari odjednom ne radi kako treba... :)

ali ajd pokušaj ovako... obriši Operu i instaliraj je ponovo... pa vidi kako će da radi...
ovo što se tiče blokiranih sajtova moguće je da ima veze sa problemom koji je danas bio aktuelan, u vezi sa google-om...
što se brzine tiče... i to može da bude trenutno... mada, ako do sada nisi imala tih problema... vrlo je moguće da ti je ipak komp zaražen...

imaš li instaliran neki AV? ili bilo kakvu zaštitu?
 
Da radi mi zvuk i instaliran mi je Avast anitvirus medjutim ovaj internet explorer oce da instaliram neki antivirus2009,al proverila sam avast i on je up to date.Nedavno sam pocela da koristim adsl modem sa kompa za laptop i mislim da je to mozda uzrok.Na laptopu mi sve savrseno normalno radi.Nisam jos probala na reinstaliram operu mada sam razmisljala da instaliram Mozilu.
 
Da radi mi zvuk i instaliran mi je Avast anitvirus medjutim ovaj internet explorer oce da instaliram neki antivirus2009,al proverila sam avast i on je up to date.Nedavno sam pocela da koristim adsl modem sa kompa za laptop i mislim da je to mozda uzrok.Na laptopu mi sve savrseno normalno radi.Nisam jos probala na reinstaliram operu mada sam razmisljala da instaliram Mozilu.

Bolje ti reinstaliraj sistem lepo.
 
Da radi mi zvuk i instaliran mi je Avast anitvirus medjutim ovaj internet explorer oce da instaliram neki antivirus2009,al proverila sam avast i on je up to date.Nedavno sam pocela da koristim adsl modem sa kompa za laptop i mislim da je to mozda uzrok.Na laptopu mi sve savrseno normalno radi.Nisam jos probala na reinstaliram operu mada sam razmisljala da instaliram Mozilu.

nema potrebe da sada bilo šta reinstaliraš, jasno je da je računar zaražen...
a tema je sad definitivno za pdf Sigurnost i zaštita... :)
 
@Audia

Preporuka, isprati uputstva sa ove teme
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
http://forum.krstarica.com/threads/167305
 
Da radi mi zvuk i instaliran mi je Avast anitvirus medjutim ovaj internet explorer oce da instaliram neki antivirus2009,al proverila sam avast i on je up to date.Nedavno sam pocela da koristim adsl modem sa kompa za laptop i mislim da je to mozda uzrok.Na laptopu mi sve savrseno normalno radi.Nisam jos probala na reinstaliram operu mada sam razmisljala da instaliram Mozilu.

Ljudi da li sam ja jedini procitao ovaj post kako treba???

Rjesenje za tvoj problem je OVDE
 

Back
Top