moj najbolji drug izlazi sa mojom djevojkom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liberal

Zainteresovan član
Poruka
216
Nerado posjecujem ovaj forum ali sam bas prije par minuta saznao da moj najbolji prijatelj izlazi sa mojom djevojkom tj. bio sam neko vrijeme odsutan zbog neodlozivog posla morao sam da otputujem prije nekih mjesec dana a oni su odma iskoristili priliku e sad na koga da budem vise kivan na nju ili njega sta da uradim da im se osvetim na najgori moguci nacin, jer im jos nijesam rekao da znam za njihovu vezu?
Pozdrav
 
Liberal:
Nerado posjecujem ovaj forum ali sam bas prije par minuta saznao da moj najbolji prijatelj izlazi sa mojom djevojkom tj. bio sam neko vrijeme odsutan zbog neodlozivog posla morao sam da otputujem prije nekih mjesec dana a oni su odma iskoristili priliku e sad na koga da budem vise kivan na nju ili njega sta da uradim da im se osvetim na najgori moguci nacin, jer im jos nijesam rekao da znam za njihovu vezu?
Pozdrav
... :arrow: teenage forum...
 
Milow:
Liberal:
Nerado posjecujem ovaj forum ali sam bas prije par minuta saznao da moj najbolji prijatelj izlazi sa mojom djevojkom tj. bio sam neko vrijeme odsutan zbog neodlozivog posla morao sam da otputujem prije nekih mjesec dana a oni su odma iskoristili priliku e sad na koga da budem vise kivan na nju ili njega sta da uradim da im se osvetim na najgori moguci nacin, jer im jos nijesam rekao da znam za njihovu vezu?
Pozdrav
... :arrow: teenage forum...[/quote

kakav bre teenage treba mi odgovor malo ozbiljniji nijesam ja tinejdzer davno sam ja to preprdio covjece dajte nesto ozbiljno sto ce da pamte dok su zivi.
 
Znam da je situacija grozna! :(
Ali moj ti je savet da se ne svetis!
Osveta je mac sa dve ostrice, sve ima tebi da se vrati duplo!
Ti nisi nista kriv, pa ih ostavi da se oni lepo medjusobno uguse u svojoj krivici, a toga ce biti , veruj mi, i nema im gore kazne, ima da se izjedu medjusobno kad tad! :evil:
A ti nadji bolju devojku i boljeg prijatelja! :wink:
 
divlja-u-srcu:
Znam da je situacija grozna! :(
Ali moj ti je savet da se ne svetis!
Osveta je mac sa dve ostrice, sve ima tebi da se vrati duplo!
Ti nisi nista kriv, pa ih ostavi da se oni lepo medjusobno uguse u svojoj krivici, a toga ce biti , veruj mi, i nema im gore kazne, ima da se izjedu medjusobno kad tad! :evil:
A ti nadji bolju devojku i boljeg prijatelja! :wink:
Bolji savet ne treba
 
jagodica:
strani placenik:
Zahvali se i jednom i drugom. Jednim 'udarcem' si se resio i loseg druga i lose devojke.

a sto su loshi, pa zavoleli se?!?

Aha, i ja sam se zamalo 'zavoleo' nekoliko puta, ali iako sam bio pijan stao sam na vreme. Naravno, to samo kad su u pitanju devojke dobrih drugara. A imam i drugi primer. Pre pet godina sam bio sa devojkom koja mi nije nije nista narocito znacila. To je znao moj super drug, koji je dosao i rekao mi da je pukao za njom i da bi voleo da bude sa njom. Onda sam ja poceo da ga vodim kod nje, a da se sam distanciram iz same situacije. Mi smo raskinuli 1 marta a oni su se smuvali 5-tog i ostali nekih 3-4 godine zajedno. sa njim sam super ortak i dan danas.
 
Meni se nesto tako slicno desilo.Samo sto mi nije bio najbolji drug nego smo se samo poznavali.E kad sam saznao da se oni vidjaju ja ti se toliko iznerviram i pobesnim da sam istog trenutka otisao i nasao njega,razbio ga ko sliku,onda sam otisao kod nje i opalio joj samar i rekao da vise nikad necu u zivotu da cujem za nju.Izvukao sliku iz dzepa i iscepao pred njom,pljuno i otisao.Mozda izgleda malo grubo ali sam je stvarno mnogo voleo,i bilo mi je tesko posle,ali mi nije zao sto sam je osamario a njega istukao. 8)
 
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...
 
Liberal:
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...

K'o Spanska serija. :shock:
 
Brate sta da ti kazem ti u srcu imas rsenje ne moze ti niko reci sta da radis niko nije pametniji od tebe vidi i proceni sam ako ces se osecati bolje ubi ih oboje a veruj mi da neces sto da si prljas ruke nego cisto onako hladnokrvno ih zovni oboje da dodju kod tebe nadji neku njenu najbolju drugaricu i smuvaj se nabrzinu kada oni dodju onda nastupa drugarica baca ti se u zagrljaj nezni poljubac pred njihovim ocima smesak i to je to pa ima da puknu ako se i oni ne poljube ti im samo kazi znam za vas dvoje :P
 
iluzionista:
Liberal:
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...

K'o Spanska serija. :shock:

evo ga zove sad majku mu jeßem izgleda da je provalio mada mu nijesam nista rekao
 
Liberal:
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...
Odlicna ideja za 15ogodisnjaka!
 
Liberal:
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...

E,nije ni cudo sto je izabrala drugog...
 
limunada:
Liberal:
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...

E,nije ni cudo sto je izabrala drugog...

aj limunado ne sviraj qrcu ne mudruj mi previse znas.
I jos nesto sve sam rascistio na najbolji moguci nacin ipak nije vrijedno svadje tako da moderator sad vec moze da odradi svoj dio posla i zakljuca ovu najsmrdljiviju temu.
Ja vas sve pozdravljam.
 
Liberal:
limunada:
Liberal:
Imam mnogo bolnije rjesenje he he he kako se toga jos nijesam sjetio njemu cu da zabranim da vozi auto tako sto cu u SUP da odem i da im kazem da mu je auto neregularno i jos cu da ga kazem kod njenog brata jer su njih dvojica dobri ortaci i ima da poludi kad to sazna da je izlazila sa njim pa ce da jeße majku i njoj i njemu jer je vec jednom to i uradio njegovom najboljem ortaku koji je izlazio sa njegovom drugom sestrom tj. mojom nesudjenom svastikom.
He he he...

E,nije ni cudo sto je izabrala drugog...

aj limunado ne sviraj qrcu ne mudruj mi previse znas.
I jos nesto sve sam rascistio na najbolji moguci nacin ipak nije vrijedno svadje tako da moderator sad vec moze da odradi svoj dio posla i zakljuca ovu najsmrdljiviju temu.
Ja vas sve pozdravljam.

Da neces da mi zabranis mozda? :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top