Затишје пред буру?!

Strela

Elita
Poruka
17.244
Гледам нешто теме на овом пдф. иде ред страначке антикапмање (Милиони за породични бизнис Радикала!), па ред страначке кампање (LDP je najbolja stranka), па анкете (Anketa: велики (ТАДИЋ) и МАЛИ (коштуница)), па мало економска питања (Uplaceno 400 miliona evra za NIS), па криминилана хроника (Zapenjeno 1500 kg kokaina!),
па појединац против медија (Dnevnik Pinka i Azem Vlasi), па економија у малом, или како раст цена утиче на малог човека (Ovo je već previše - Zbog akciza skuplje pivo), па онда једна капитална тема (Глобална економска криза - вести и догађаји)....

Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?
 
mogu i ja da metem tebe u moju temu, onako - sto to treba streli, moze ona i bolje, gde je stara britka i principijelna strela itd itt

ako ti se tema ne svidja , budi fer i lepo kazi - meni se ne svidja

a te fore tipa


Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?


ostavi za negde drugde

ps napravi spisak idejnih tema i dubokih, pa javi. biti ce mi milo da doprinesem
 
Када би све теме биле посвећене хвалоспевима премудре, државотворне-социјално одговорне (бла,бла,бла па трућ ...) политике коју води ДС са Тадићем на челу, биле би и инвентивне и "везане за политику" и ......
 
nego sto najuri onolike poste patriote i komuniste iz BVSC ,el to pala lustracija ? :D

BVSC је потпуно нови клуб, са новом концетрованом илити згуснутом концепцијом (јер и отрови се пакују
у малим бочицама), различитом од оне коју је имао претходни (Buena Vista social Club), а који се
залагао за сарадњу и кохабитацију између различитости у разумној мери.:D


2l940mt.jpg
 
Poslednja izmena:
Гледам нешто теме на овом пдф. иде ред страначке антикапмање (Милиони за породични бизнис Радикала!), па ред страначке кампање (LDP je najbolja stranka), па анкете (Anketa: велики (ТАДИЋ) и МАЛИ (коштуница)), па мало економска питања (Uplaceno 400 miliona evra za NIS), па криминилана хроника (Zapenjeno 1500 kg kokaina!),
па појединац против медија (Dnevnik Pinka i Azem Vlasi), па економија у малом, или како раст цена утиче на малог човека (Ovo je već previše - Zbog akciza skuplje pivo), па онда једна капитална тема (Глобална економска криза - вести и догађаји)....

Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?

Boze zdravlja i srece junacke,bice rokanja!!z:((
 
Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?

Pa ulenjili ste se vi malo moderatori .
 
mogu i ja da metem tebe u moju temu, onako - sto to treba streli, moze ona i bolje, gde je stara britka i principijelna strela itd itt

ako ti se tema ne svidja , budi fer i lepo kazi - meni se ne svidja

a te fore tipa


Шта мислите одакле оволика безидејност, да не кажем апатија на Политици?
Да ли је у питању нека општа глобална "бољка“ , локална ствар, тренутни идејни застој, или тек затишје пред буру?


ostavi za negde drugde

ps napravi spisak idejnih tema i dubokih, pa javi. biti ce mi milo da doprinesem

Много лично доживљаваш ствари. Одмакни се мало, боље ћеш видети.
 
Kraj ideologija...Zatvaranje kruga...Politika je opterećenje...Ljudi oće da rade,da imaju komfor...Polako većina tema i kod nas i u svetu ide u fioku...

Јесте, видиш и ја то приметих, од када нас разбијају ове благодети еуропских вредности просто људи процветали, сви некако ведри, насмејани...
Ма милина једна!
 
Јесте, видиш и ја то приметих, од када нас разбијају ове благодети еуропских вредности просто људи процветали, сви некако ведри, насмејани...
Ма милина једна!
Ebote...Realno...Kolko komunaca ovde...z:mrgreen: Umro Je Tita,goreo u paklu za Vjek i Vjekov...A i Titić to jest čika Sloba je otegao Papkez:) Nema vraćanjaz:p
 

Back
Top