Hitno - Nestao pas

borob

Obećava
Poruka
70
Jutros 31.01.09 nestao iz dvorista Nemacki ostrodlaki pticar -odaziva se na ime Nik braon meliran.
Zadnji put vidjen na ulici u Despotovcu koja vodi prema Svilajncu pa bi molio sve ljude iz opstina Despotovac Svilajnac,Cuprija i Jagodina da se malo raspitaju kod lovaca dali ga je neko ugledao ili mozda pronasao
Nalazacu nagrada 100 e
NIK.jpg
 
Pa tebe i trazim! salim se! Pas je mog prijatelja iz Despotovca koji se nalazi u inostranstvu, pa je ovo jedan od nacina da se coveku pomogne!!! A ja jesam iz Topole!

E sad, ti si mi kao melem na ranu , vidi ako imas kakve sanse da se raspitas kod ljudi lovaca.................. pogledas kada prolazis........... itd! ovo za nagradu je tacno!
I daj Boze da je negde u "svaleraciji, onda ce se sigurno naci!
 
Aj pitacu Despotovcane,imam dosta prijatelja iz skole dole,ako nesto iskrsne javicu ti,samo ne znam lovce iz Despotovca,nisam lovac pa se i ne druzim sa njima a ovi moji drugari takodje ne pucaju!
Pozdrav :cool:
 
Poslednja izmena:
dragi prijatelji!
Pas je pronadjen, hvala svima koji su pomogli i bili spremni da pomognu! administratori ili ko je vec zaduzen, mogu slobodno izbrisati ovu temu kako nebi bespotrebno dalje zauzimala mesto na forumu!
Hvala vam!
 

Back
Top