Милиони за породични бизнис Радикала!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Омладина Српске напредне странке је испред зграде Народне скупштине извела перформанс "Милион за породични бизнис", указујући на узете милионе од грађана Србије, које су добили поједини чланови Републичке изборне комисије, иначе блиски сродници функционера појединих странака.


n1201683071_307331_3771.jpg


n1201683071_307314_9491.jpg


n1201683071_307337_5413.jpg
 
Пошто кућа у Бајчетини и ко је финансирао? Колико милиона евра су тајкуни дали Николићу и Вучићу да "разбију" СРС? Вреди ли дати ЗАКЛЕТВУ пред Богом у ПРАВОСЛАВНОМ храму и потом пљунути на то?

Ко о чему курв... напредњаци о поштењу. цц...


Присталица Српске напредне странке, транџа Клеопатра
prorok2.jpg
 
Poslednja izmena:
Пошто кућа у Бајчетини и ко је финансирао? Колико милиона евра су тајкуни дали Николићу и Вучићу да "разбију" СРС? Вреди ли дати ЗАКЛЕТВУ пред Богом у ПРАВОСЛАВНОМ храму и потом пљунути на то?

Ко о чему курв... напредњаци о поштењу. цц...


Присталица Српске напредне странке, транџа Клеопатра
prorok2.jpg

Na Facebooku su se u grupu Tominih učlanila i


s1136328356_861.jpg

Ksenija Pajčin
 
Можда су тек ових дана открили за ту крађу? Пре нису знали за то.

Ustvari ovo uopšte nije loše! Ja kao glasač DS-a sve manje imam nešto protiv radikala od kako ih ovaj manijak pljuje za sve i svašta. Sad mu sve smeta i sav je jadan fini i pošten a dok je on bio drugi čovek stranke uopšte se nije bunio za kraduckanje i sl. Zapravo sve što su oni uradili ovih godina je direktno njegova odgovornost jer je on rukovodio strankom u odsustvu Šešelja. Ako su radikali loši ljudi - zašto je sa njima sarađivao? Pa u toj stranci su se samo on i Vučić čuli i oni su izazvali da se politika SRS-a smuči polovini Srbije a ne neka tamo Radeta ili neki Todorović za koje smo jedva znali ko su. Njih tek treba da vidimo na delu. z:plez:

Ako Toma pokušava da im pravi kontra-marketing ne ide mu, mislim da im zapravo diže rejting na konto svog sopstvenog ovakvim izjavama. z:dm5:
 

Back
Top