Hocu na hulu.com

spparow

Zainteresovan član
Poruka
264
Ne znam da li ova tema vec postoji , ako postoji , administratori nek rade sta moraju !
U glavnom , kao sto verovatno znate , hulu je napravljen samo za stanovnike SAD-a , i mi obicni smrtnici po pravili ne bi mogli da posetimo taj sajt i gledamo sadrzaj tog sajta , ali kao i za sve verovatno postoji i resenje za ovaj problem !
Kako da se ukljucim na hulu ?
Kako da mi njegov server ili ne znam ni ja sta ne prepozna IP ?
Kako da sakrijem IP ?
Koji program da skinem ?
Preko kog sajta da sakrijem IP ?

U principu , kako da gledam filmove i serije sa hulu-a ???
Jel moze neko da mi pomogne !
 
I meni kao neki programi rade , ali isto nece da se ucitaju klipovi , samo je sivo izadje i pise kao da se klipovi cekaju !
Ali ne verujem da je do brzine neta , zato sto kad udjem ovako na hulu , on mi izbacuje klipove i sve samo nece da ih pusti zato sto izbacuje da je samo za korisnike iz Amerike !
 
a izvinite ja sam malo prigloop...gde trebam da kliknem za instalaciju?ja kliknuo na ovo hss pa iso na run..i tu mi se pokrenula instalacija!kada se zavrsi instalacija ima ona tri ponudjena sta da skine i instalia sta od ta tri da izabrem??
 
evo instalirao sam ono sto je trebalo nadam se..tako da mi dole u kod sata stoji jedna ikonica kao stit koja je zelena!!i sad kazete da je zbog brzine mada ja licno sumnjam jer kad se otvaraju klipovi od po 48 sekundi takodje se ne otvaraju nego samo ocitava tako da do brzine nije sigurno...trazite drugog krivca....
 

Back
Top