Šiptarska zverska vojska uskoro udvostručena

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Za KBS je u 2009. godini, inače, predviđen budžet od više od 20 miliona evra. Te snage će imati na osnovu sadašnjeg broja od 2500 aktivnih i 800 rezervista, dozvoljava da ubrzo mogu imati do 5.000 aktivnih i 2000rezervista. A već sada raspolažu sa 2.000 komada oružja kalibra do 12,7 milimetara.
Šta će njima ovo oružje sa kojim mogu da obaraju i helikoptere može samo da se kratko kaže a i ne krije se da će biti upotrebljavani za NATO operacije po celom svetu.
A na Kosovu Srbima mogu doneti samo krvavi rat.
 
Za KBS je u 2009. godini, inače, predviđen budžet od više od 20 miliona evra. Te snage će imati na osnovu sadašnjeg broja od 2500 aktivnih i 800 rezervista, dozvoljava da ubrzo mogu imati do 5.000 aktivnih i 2000rezervista. A već sada raspolažu sa 2.000 komada oružja kalibra do 12,7 milimetara.
Šta će njima ovo oružje sa kojim mogu da obaraju i helikoptere može samo da se kratko kaže a i ne krije se da će biti upotrebljavani za NATO operacije po celom svetu.
A na Kosovu Srbima mogu doneti samo krvavi rat.

Ne znam šta da ti kažem sem da organizuješ hitnu mobilizaciju radikala,dssa,narodnjaka i naprednjaka pa da odete dole da ih razbucate. Snaga je u vama.:sanke:
 
Za KBS je u 2009. godini, inače, predviđen budžet od više od 20 miliona evra. Te snage će imati na osnovu sadašnjeg broja od 2500 aktivnih i 800 rezervista, dozvoljava da ubrzo mogu imati do 5.000 aktivnih i 2000rezervista. A već sada raspolažu sa 2.000 komada oružja kalibra do 12,7 milimetara.
Šta će njima ovo oružje sa kojim mogu da obaraju i helikoptere može samo da se kratko kaže a i ne krije se da će biti upotrebljavani za NATO operacije po celom svetu.
A na Kosovu Srbima mogu doneti samo krvavi rat.

idioti kao sto je ova kobila u pidzami misle da je kosovo bespotreban teret za srbiju na putu ka "rajskim naseljima" evropske unije i da treba da ga izbrisemo iz sopstvene pameti i zaboravimo, tako su po njima svi problemi reseni...a obzirom da su skromnih mogucnosti shvatanja realnih okolnosti koje ih okruzuju, nema sanse da im objasnis da je siptarsko kosovo jedna neverendingstory, potrebna za interesnu destabilizaciju regiona i da izmedju kosova (kojeg bi se mi odrekli) i ostatka srbije ne moze da se podigne kineski zid....sta zna stoka sta je 12.7 mm?? i kako to izgleda kada ovoliki kalibar pljusti po pesadiji i civilima....
 
A ti posle sa LDP da se širiš i razmnožavaš u slobodi koju ne zaslužuješ.


Nece moci tako.

Prvo idu "dobrovoljci" (prva borbena linija) iz pomenute strancice i slicnih debilastih strancica kao i pripadnici jagnjecih brigada ....
U drugoj liniji ide regularna armija da cisti brlog za ovima iz prve linije i da saceka po nekog junaka koji bi da bezi .....
 
Samo ti uradi kako sam ti rekla a kad obavite posao mene tretirajte kao izdajnika i pošaljite me na streljanje eto žrtvovaću se.:sanke:


Ko to kaze da ces imati priliku da se zrtvujes !!?

Kada ih toliko volis imaces priliku da se iskupis za sve grehe prema svojima u siptarskim javnim kucama dok ne odes na cedjenje u zutu kucu......
 
Poslednja izmena:
Za KBS je u 2009. godini, inače, predviđen budžet od više od 20 miliona evra. Te snage će imati na osnovu sadašnjeg broja od 2500 aktivnih i 800 rezervista, dozvoljava da ubrzo mogu imati do 5.000 aktivnih i 2000rezervista. A već sada raspolažu sa 2.000 komada oružja kalibra do 12,7 milimetara.
Šta će njima ovo oružje sa kojim mogu da obaraju i helikoptere može samo da se kratko kaže a i ne krije se da će biti upotrebljavani za NATO operacije po celom svetu.
A na Kosovu Srbima mogu doneti samo krvavi rat.

i srbima su otvorena vrata da se angazhuju u ovim snagama,ako hoche.:sanke:
 
Ko da obavi posao ovi nesrecni internet ratnici , pa to moze samo u CS-u da ratuje z:mrgreen:

Pa to i nije tako loša ideja.CS je recimo kineska vojska uvrstila u sastavni deo obuke.Pitaš se zašto?!

cctv7_cla03.jpg


Instructor Wang Qiang quoted saying: "Our priority is not about battling Muslim terrorists, but to kick some teenager punks' asses."

Eto vidiš.CS se ne koristi protiv terorista,već protiv balavih slinavaca.:mrgreen:

***nesrećni internet ratnik killed al bundy aka balavac with a headshot from ak47 ***
 
i srbima su otvorena vrata da se angazhuju u ovim snagama,ako hoche.:sanke:

Snagama,o Bozez:lol:
Pa devedesetidevete ste imali 20 puta vise likova pod oruzjem od ove "Armade",pa ste prosli "slavno".Samo na granici sa Albanijom vas je ostalo preko 2000 da djubri zemlju, jos niste sve ni pokopali.
Pazi da za destak godina ne budes morao da uzmes te iste sanke pa niz Prokletiju kad zagusti.Kako ces samo staviti na sanke svojih 350 clanova uze porodice da mi je znati?Neke ces morati i da ostavis,bice izvlacenje slamke.Ko izvuce duzu spas na sankama z:lol:Je8eno je traktorom preko Prokletijaz:mrgreen:
 
Snagama,o Bozez:lol:
Pa devedesetidevete ste imali 20 puta vise likova pod oruzjem od ove "Armade",pa ste prosli "slavno".Samo na granici sa Albanijom vas je ostalo preko 2000 da djubri zemlju, jos niste sve ni pokopali.
Pazi da za destak godina ne budes morao da uzmes te iste sanke pa niz Prokletiju kad zagusti.Kako ces samo staviti na sanke svojih 350 clanova uze porodice da mi je znati?Neke ces morati i da ostavis,bice izvlacenje slamke.Ko izvuce duzu spas na sankama z:lol:Je8eno je traktorom preko Prokletijaz:mrgreen:

A sto mu ti ne pozajmis onaj tvoj traktor kojim si bezao 1999 mozda je komforniji.
 
Ko to kaze da ces imati priliku da se zrtvujes !!?

Kada ih toliko volis imaces priliku da se iskupis za sve grehe prema svojima u siptarskim javnim kucama dok ne odes na cedjenje u zutu kucu......

Pa što Srbi nisu tako pametni kao šiptari pa od Albanije ne naprave proširenu Srbiju, jel sam ja kriva što Albanci rade za svoj interes a Srbi mlate jeikom i čekaju da im sve padne sa neba na gotovs.:sanke:
 

Back
Top