help!

  • Začetnik teme evo i mene
  • Datum pokretanja
E

evo i mene

Gost
Molim vas devojke recite mi sta treba da uradim da nadjem decka. Nisu sve devojke lepotice ni manekenke pa opet sve imaju, jedino ja nemam pa nemam verovatno da nemam dovoljno srece u zivotu.
Savetujte me, slusam pazljivo.
 
evo i mene:
Molim vas devojke recite mi sta treba da uradim da nadjem decka. Nisu sve devojke lepotice ni manekenke pa opet sve imaju, jedino ja nemam pa nemam verovatno da nemam dovoljno srece u zivotu.
Savetujte me, slusam pazljivo.
Moj iskren savet je NE TRAZI DECKA.

Radi na sebi, budi zadovoljna sobom.

Ako ti nesto smeta, tipa izgled, posao, nacin odevanja... promeni.

Onog trenutka kada budes zadovoljna sobom, tada ce skoro automatski doci pravi decko a ne neki krelac.
 
evo i mene:
Molim vas devojke recite mi sta treba da uradim da nadjem decka. Nisu sve devojke lepotice ni manekenke pa opet sve imaju, jedino ja nemam pa nemam verovatno da nemam dovoljno srece u zivotu.
Savetujte me, slusam pazljivo.

trazhi preko neta ;) tj chata..tu cesh videti kakvi su u stvari mushkarci
 
jagodica:
evo i mene:
Molim vas devojke recite mi sta treba da uradim da nadjem decka. Nisu sve devojke lepotice ni manekenke pa opet sve imaju, jedino ja nemam pa nemam verovatno da nemam dovoljno srece u zivotu.
Savetujte me, slusam pazljivo.

trazhi preko neta ;) tj chata..tu cesh videti kakvi su u stvari mushkarci
Ma oma cu joj ja reci (kao pripadnik istih).

90% muskaraca su ne izivljene budale i kreteni koji bi nesto ali nemaju pojma kako da dodju dotle... a kad pukim slucajem i dodju dotle ... e tada ne znaju kako.

I ako ona intenzivno trazi decka, nailazice samo i iskljucivo na gore navedene primerke.
 
Moj iskren savet je NE TRAZI DECKA.

Radi na sebi, budi zadovoljna sobom.

Ako ti nesto smeta, tipa izgled, posao, nacin odevanja... promeni.

Onog trenutka kada budes zadovoljna sobom, tada ce skoro automatski doci pravi decko a ne neki krelac.[/quote]

bas lepo. ja radim sve to sto ti kazes, i vrlo sam zadovoljna svim i svacim, ali mladici nemaju hrabrosti, ili sta je vec potrebno da pridju. i sta sad?
 
pa to je zato shto si previshe lepa....
poruzni se malo....budi malo nezadovoljnija sobom...
kada ti je Milow dao savet nije mislio da u tome preterash :roll:
a mushkarci vole nesigurne devojke...
znachi nabaci "ko sam, gde sam" masku....i kada ti mushkic pridje...shcepaj ga...
posle gotovo :lol: :lol:
 
mjau:
Moj iskren savet je NE TRAZI DECKA.

Radi na sebi, budi zadovoljna sobom.

Ako ti nesto smeta, tipa izgled, posao, nacin odevanja... promeni.

Onog trenutka kada budes zadovoljna sobom, tada ce skoro automatski doci pravi decko a ne neki krelac.

bas lepo. ja radim sve to sto ti kazes, i vrlo sam zadovoljna svim i svacim, ali mladici nemaju hrabrosti, ili sta je vec potrebno da pridju. i sta sad?[/quote]
Hmm ... onda su pogresni, i problem je u njima a ne u tebi.

No ja bih prisao :P
 
Pravila nema.
Navešću ti dva primera iz moje okoline.
Devojka od 30 godina normalna, sposobna, prijatnog izgleda, nema dečka niti i jednu dugu vezu za sobom plus bezbroj neuspešnih pokušaja.
Žena 30 godina, izbeglica s Kosova, ima dete sa cerebralnom paralizom od 9 godina, neudata, nema 2 prednja zuba, živi kao podstanar, ima dečka.
 
apotekarka:
Pravila nema.
Navešću ti dva primera iz moje okoline.
Devojka od 30 godina normalna, sposobna, prijatnog izgleda, nema dečka niti i jednu dugu vezu za sobom plus bezbroj neuspešnih pokušaja.
Žena 30 godina, izbeglica s Kosova, ima dete sa cerebralnom paralizom od 9 godina, neudata, nema 2 prednja zuba, živi kao podstanar, ima dečka.
Svidja mi se kako si ovo objasnila... obelezio sam za neupucene.
 
apotekarka:
Pravila nema.
Navešću ti dva primera iz moje okoline.
Devojka od 30 godina normalna, sposobna, prijatnog izgleda, nema dečka niti i jednu dugu vezu za sobom plus bezbroj neuspešnih pokušaja.
Žena 30 godina, izbeglica s Kosova, ima dete sa cerebralnom paralizom od 9 godina, neudata, nema 2 prednja zuba, živi kao podstanar, ima dečka.

cek je l ova druga kao nenormalna??
 
jagodica:
apotekarka:
Pravila nema.
Navešću ti dva primera iz moje okoline.
Devojka od 30 godina normalna, sposobna, prijatnog izgleda, nema dečka niti i jednu dugu vezu za sobom plus bezbroj neuspešnih pokušaja.
Žena 30 godina, izbeglica s Kosova, ima dete sa cerebralnom paralizom od 9 godina, neudata, nema 2 prednja zuba, živi kao podstanar, ima dečka.

cek je l ova druga kao nenormalna??
Ja sam shvatio da je prva nenormalna...
 
Milow:
90% muskaraca su ne izivljene budale i kreteni koji bi nesto ali nemaju pojma kako da dodju dotle... a kad pukim slucajem i dodju dotle ... e tada ne znaju kako.

a ti spadash u 10% a :wink:
ali mslim da je ok preko neta ako mislis da imas problem..tu caskas, flertujesh, a ne moras da s eupoznajes...onda ces da vidis sta hoces
 
Milow:
jagodica:
apotekarka:
Pravila nema.
Navešću ti dva primera iz moje okoline.
Devojka od 30 godina normalna, sposobna, prijatnog izgleda, nema dečka niti i jednu dugu vezu za sobom plus bezbroj neuspešnih pokušaja.
Žena 30 godina, izbeglica s Kosova, ima dete sa cerebralnom paralizom od 9 godina, neudata, nema 2 prednja zuba, živi kao podstanar, ima dečka.

cek je l ova druga kao nenormalna??
Ja sam shvatio da je prva nenormalna...

pa prva je verovanto neka riba ipo koja ima neke tripove kao spolja super je samouverrena i mozda malo nezgodna..
a druga je verovatno prijatnija za drushtvo, posle kosova, deteta i 100 sr.anja je opushtenija verovatno
mozd aovoj prvoj i nista ne fali tako
 
jagodica:
Milow:
90% muskaraca su ne izivljene budale i kreteni koji bi nesto ali nemaju pojma kako da dodju dotle... a kad pukim slucajem i dodju dotle ... e tada ne znaju kako.

a ti spadash u 10% a :wink:
ali mslim da je ok preko neta ako mislis da imas problem..tu caskas, flertujesh, a ne moras da s eupoznajes...onda ces da vidis sta hoces
Ko kaze da sam muskarac?

No obelezio sam crveno ono sto ce joj (po meni) stvoriti jos problema...
 
Od cura s kojima se ja druzim isti problem imaju one koje su se "uglavile" u neku kolotecinu. Isto drustvo, ista mesta za izlazak... Nemaju nikakvu sansu da naprave novo poznanstvo (ne mora da bude decko, makar samo neko za druzenje), i onda krenu da se deprimiraju zbog toga sto su same i jos manje izlaze i jos manji broj ljudi srecu i...vrzino kolo.
 
Dina:
Od cura s kojima se ja druzim isti problem imaju one koje su se "uglavile" u neku kolotecinu. Isto drustvo, ista mesta za izlazak... Nemaju nikakvu sansu da naprave novo poznanstvo (ne mora da bude decko, makar samo neko za druzenje), i onda krenu da se deprimiraju zbog toga sto su same i jos manje izlaze i jos manji broj ljudi srecu i...vrzino kolo.
Istinu zboris Dino.
 

Back
Top