tattoo i pirsing grugi...

MACALANA

Početnik
Poruka
17
Danas sam isla sa drugaricom u pirsing studio da ona busi bradavice,gledala sam dok joj je tip to radio. Jako je bolno bilo,uzasavala sam se dok joj je radio ali kada je sve proslo kada sam ugledala alkice na bradavicama dobila sam i ja zelju da isto uradim.

Sada sam u strasnoj dilemi...
 
Јој, Парка, ја гледам ову тему од њеног првог дана, па све не смем да питам плашећи се да не покажем колико сам неинформисана што се савремених трендова тиче...:confused::lol:

e znaš šta
prvo sam tela da izguglam grugl
pa posle reko da pitam bolje, bundevi na radost
i onda kad sam napisala javi mi se.
poenta?
ne znam. a imala sam je kad sam počela ovo da pišem =I
 
Zaista ne razumem bušenje,seckanje, tetoviranje tela?
Pa zar ima nešto lepše od prirodnog ženskog tela?????
Zamislite ženu sa 60 godina sa tetovažom negde na bazenu kako se igra sa unukom????!?!?!? BLJAK (a tetovaža se sprčkala)
 
d045.gif
 
Zaista ne razumem bušenje,seckanje, tetoviranje tela?
Pa zar ima nešto lepše od prirodnog ženskog tela?????
Zamislite ženu sa 60 godina sa tetovažom negde na bazenu kako se igra sa unukom????!?!?!? BLJAK (a tetovaža se sprčkala)

Ne verujem da neko sa 20 godina razmišlja kako će izgledati sa 60, i ja to podržavam. Živi u trenutku i za trenutak.

@ tema.. tattoo da, piercing možda
 
Ne verujem da neko sa 20 godina razmišlja kako će izgledati sa 60, i ja to podržavam. Živi u trenutku i za trenutak.

Pa sad, ta teorija ti ne pije vodu...Veliki deo razmislja o tome, a mali deo se zanosi trenucima...

Zapravo, neki razmisljaju i kako ce to izgledati recimo za 5 godina, posle porodjaja i sl...a ti vec ode u staracki dom...

Zivi od danas za sutra je debilizam tezak...mozes podjednako uzivati u sadasnjosti ako gledas i planiras buducnost...cak je to ono sto te vodi...
 
Pa sad, ta teorija ti ne pije vodu...Veliki deo razmislja o tome, a mali deo se zanosi trenucima...

Zapravo, neki razmisljaju i kako ce to izgledati recimo za 5 godina, posle porodjaja i sl...a ti vec ode u staracki dom...

Zivi od danas za sutra je debilizam tezak...mozes podjednako uzivati u sadasnjosti ako gledas i planiras buducnost...cak je to ono sto te vodi...

Pa da je neka teorija baš i nije. Iznosim zapažanja, a dovoljno je jednom prošetati Adom Ciganlijom u letnjem periodu pa videti da je svaka druga osoba istetovirana ili ima piercing.

Drugo nisam otišao u dom već se nadovezujem na komentar člana batine

Treće.. dobro jutro i tebi želim. :)
 
Pa da je neka teorija baš i nije. Iznosim zapažanja, a dovoljno je jednom prošetati Adom Ciganlijom u letnjem periodu pa videti da je svaka druga osoba istetovirana ili ima piercing.

Drugo nisam otišao u dom već se nadovezujem na komentar člana batine

Treće.. dobro jutro i tebi želim. :)

Prvo...dobro jutro, dobar dan...:D

Drugo...ja sam se nadovezala na "teoriju" o zivljenju zivota...Znam da je svako drugi takav ili onakav i sve je to ok i sve je to njihov izbor...reagovala sam na ono 20/60...

I sad imam pitanje...ako imas silikone, da li imas i tu privilegiju da uradis pomenuti pirsing...:roll: ?
 
Prvo...dobro jutro, dobar dan...:D

Drugo...ja sam se nadovezala na "teoriju" o zivljenju zivota...Znam da je svako drugi takav ili onakav i sve je to ok i sve je to njihov izbor...reagovala sam na ono 20/60...

I sad imam pitanje...ako imas silikone, da li imas i tu privilegiju da uradis pomenuti pirsing...:roll: ?

Dok sam volontirao na vma, bio sam svedok jedne jako neprijatne situacije. Naime momak koji je radio sa mnom otišao je da uradi piercing na obrvi. Neiskusni "majstor" mu je prilikom bušenja obrve pogodio nerv i očni kapak mu je potpuno van funkcije. Šteta.

Radi takvih stvari sam delimično protivnik piercinga, ali u svakom slučaju treba dobro razmisliti i izabrati kod koga ćeš otići da ti radi tako nešto.

U silikone ne se razumem :mrgreen:
 
meni je pirsing na sisama i onom bezobraznom sto stavljaju zvezdice na forumu kada ga napises,mnogo odvratan i da vidim a ne stavim.

sto ne probas za pocetak sa hrskavicom,nosem ili tako necim sigurnijim i manje bolnim :mrgreen:

edit:mada sa druge strane ja nemam ni usi busene,a nesto ni ne planiram da ih busim,tako da definitivno nisam covek koji bi kacio metal na sise :)
 
Danas sam isla sa drugaricom u pirsing studio da ona busi bradavice,gledala sam dok joj je tip to radio. Jako je bolno bilo,uzasavala sam se dok joj je radio ali kada je sve proslo kada sam ugledala alkice na bradavicama dobila sam i ja zelju da isto uradim.

Sada sam u strasnoj dilemi...

3 put razmisli shta radish svom telu...jer posle nema vracanja...
 

Back
Top