tattoo i pirsing grugi...

Danas sam isla sa drugaricom u pirsing studio da ona busi bradavice,gledala sam dok joj je tip to radio. Jako je bolno bilo,uzasavala sam se dok joj je radio ali kada je sve proslo kada sam ugledala alkice na bradavicama dobila sam i ja zelju da isto uradim.

Sada sam u strasnoj dilemi...

joj, ko to moze sebi da uradi???
i, sta, jednog dana kada bude imala bebca, kako ce ga dojiti/ ah, da, sta ja pitam, pa vaznije je ovo, da bude trendi...
tatu da, ali ovo...odoh da povracam
 
Sve kapiram ..samo ne to i ne jezik...:dontunderstand:
Moja koleginica ima pirsing na jeziku i zamolila sam je da kada samnom razgovara ne otvara usta do te mere da ja to vidim..Gadi mi se...
Ja sam busila pupak svojevremeno,zarastao je i neka je...Usi po tri puta sa svake strane...htela sam i nos...al sto je mnogo mnogo je....
Tet imam vec dugo,a mozda uradim i drugi...:)
 
Imam 3 male tetovaze, svaka prica svoju pricu i sve sam ih sama dizajnirala/crtala... sledeca tetovaza ce biti slovo M ili ime Marta, ime moje princezice koja ce uskoro ugledati ovaj svet... :klap:
Smatram da tetovaze koje ljudi urade samo da bi bili cool, koje su na glupim mestima ili nemaju nikakvu pricu iza toga su nebulozne, cisto raditi nesto samo da bi bio IN, u fazonu ili da bi kopirao nekoga je malo... :roll: isto kao sto sam protiv bilo koje vrste pirsinga... :dash: busiti usi = ok, ali pupak, bradavice, klitoris itd... :eek: :dash: nikako...
 
Tetovaze su mi draze od pirsinga.. i jos ako imaju pravo znacenje, a ne napravljene cisto radi trenda i sta vec..
Imam jednu tetovazu na potiljku, koju sam dizajnirala i jako mi znaci.. a, ne verujem da cu stati samo na ovom.. ;)
 
Imam 3 male tetovaze, svaka prica svoju pricu i sve sam ih sama dizajnirala/crtala... sledeca tetovaza ce biti slovo M ili ime Marta, ime moje princezice koja ce uskoro ugledati ovaj svet... :klap:
Smatram da tetovaze koje ljudi urade samo da bi bili cool, koje su na glupim mestima ili nemaju nikakvu pricu iza toga su nebulozne, cisto raditi nesto samo da bi bio IN, u fazonu ili da bi kopirao nekoga je malo... :roll: isto kao sto sam protiv bilo koje vrste pirsinga... :dash: busiti usi = ok, ali pupak, bradavice, klitoris itd... :eek: :dash: nikako...

Ali koga ti ugrozavas time ako stavis neki pirsing na svom telu i jos posebno ako je intimne prirode i samo odabrani ga mogu videti
 
Eво, узећу хамер и бојице:
1. Ти си питала људе шта мисле о пирсингу.
2. Коцкица ти излази у сусрет и одговарајући на твоје питање даје СВОЈЕ мишљење, које си и тражила.
3. Ти питаш Коцкицу: Ali koga ti ugrozavas time ako stavis neki pirsing na svom telu
4. Ја се питам зашто се обраћаш Коцкици када она никакво угрожавање других није спомињала.
5. Ти се слажеш да она није спомињала никакво угрожавање и завршаваш поентом да са својим телом можеш да радиш шта хоћеш јер никог не угрожаваш.
6. Ја се слажем са тиме да ти можеш са својим телом да радиш шта хоћеш, јер ти то нико, па ни Коцкица, није спорио, само те (се) поново питам какве све то везе има са Коцкициним речима које си цитирала.

Ето! Ел боље?:D
 
Ali koga ti ugrozavas time ako stavis neki pirsing na svom telu i jos posebno ako je intimne prirode i samo odabrani ga mogu videti

Ko sto teta Hellen kaze, nisam rekla da ugrozavam.. :aha: samo da ja licno se ne bi busila to je sve :klap:

A isto tako mislim da je moda veoma cudna stvar... pre nekoliko godina je u modi bio tattoo, sad je u modi pirsing... za par godina ce u modi biti ovo... http://blog.garryhuang.com/2006/10/09/skin-carving-the-new-tattoo/ i sta onda?! Dokle tako... :think: Moda prodje, dodje, obnavlja se, nestaje... evo dan danas tetovaze se vec mogu odkloniti, u sustini mnogo lepse izgledaju sad nego one od pre 20god.
Kao sto rekoh imam tetovaze i imacu ih jos... ali nikad ne bih licno izabrala mesto za tet ili sam tet koji je moderan... vec samo ono sto meni znaci... :cao:
 
Ko sto teta Hellen kaze, nisam rekla da ugrozavam.. :aha: samo da ja licno se ne bi busila to je sve :klap:

A isto tako mislim da je moda veoma cudna stvar... pre nekoliko godina je u modi bio tattoo, sad je u modi pirsing... za par godina ce u modi biti ovo... http://blog.garryhuang.com/2006/10/09/skin-carving-the-new-tattoo/ i sta onda?! Dokle tako... :think: Moda prodje, dodje, obnavlja se, nestaje... evo dan danas tetovaze se vec mogu odkloniti, u sustini mnogo lepse izgledaju sad nego one od pre 20god.
Kao sto rekoh imam tetovaze i imacu ih jos... ali nikad ne bih licno izabrala mesto za tet ili sam tet koji je moderan... vec samo ono sto meni znaci... :cao:

Pa ko hoce neka i to radi,meni licno je odvratno i na slici da vidim ali kome nije neka radi.
 
Ko sto teta Hellen kaze, nisam rekla da ugrozavam.. :aha: samo da ja licno se ne bi busila to je sve :klap:

A isto tako mislim da je moda veoma cudna stvar... pre nekoliko godina je u modi bio tattoo, sad je u modi pirsing... za par godina ce u modi biti ovo... http://blog.garryhuang.com/2006/10/09/skin-carving-the-new-tattoo/ i sta onda?! Dokle tako... :think: Moda prodje, dodje, obnavlja se, nestaje... evo dan danas tetovaze se vec mogu odkloniti, u sustini mnogo lepse izgledaju sad nego one od pre 20god.
Kao sto rekoh imam tetovaze i imacu ih jos... ali nikad ne bih licno izabrala mesto za tet ili sam tet koji je moderan... vec samo ono sto meni znaci... :cao:

u jb.te iako su mi druga i sledece slike lepo angazovale da umalo povratim... ne mogu a da ne primetim da prva slika izgleda lepo, samo da je tet a ne odrana koza... branding i neke lakse oblike skarifikacije jos i mogu da svarim ali oaj duborez u mesu, tj kozorez to mi je donji prag :bljak:
 

Back
Top