Pouke iz bivsih veza?

Poruka
15.196
Svaki čovek je priča za sebe... i svaka veza je obično priča za sebe. Da li izvlačite pouke iz bivših veza ili ih jednostavno posmatrate kao nešto što je bilo, prošlo, i na šta se apsolutno ne osvrćete? I ako ste došli do nekih zaključaka, koji su to?
 
Poslednja izmena:
Svaki čovek je priča za sebe... i svaka veza je obično priča za sebe. Da li izvlačite pouke iz bivših veza ili ih jednostavno posmatrate kao nešto što je bilo, prošlo, i na šta se apsolutno ne osvrćete?

Посматрам као било прошло...
Али немогуће је да нека особа прође кроз мој живот и не остави траг.
Свака бивша веза је прича за себе.
По једно ново искуство...
По једна нова поука и порука...
 
Iz mog velikog opusa, tj. životnog iskustva, izvukla sam samo par pouka, a dve bih preporučila: Nikada ne zatvaraj vrata dok ti se ne otvori novi prozor i, ono što je jednom polomljeno, ne da se zalepiti... ako vam se, u momentu, učini mogućim, znajte da je sve privid i varka... verujte mi na reč, pa ne morate baš sve sami iskusiti i vrat '' polomiti! ''

P.S. Izvinjavam se što sam odlutala sa teme, ali, gde su ovde smajliji... a tako sam želela da začinim post! :o)
 
Svaki čovek je priča za sebe... i svaka veza je obično priča za sebe. Da li izvlačite pouke iz bivših veza ili ih jednostavno posmatrate kao nešto što je bilo, prošlo, i na šta se apsolutno ne osvrćete?

Svaka veza ostavi neki trag i promeni nas (ne moramo da se osvrcemo, ona je deo nas), samo se treba truditi da ta promena bude na bolje
 
Svaki čovek je priča za sebe... i svaka veza je obično priča za sebe. Da li izvlačite pouke iz bivših veza ili ih jednostavno posmatrate kao nešto što je bilo, prošlo, i na šta se apsolutno ne osvrćete?

Da...to mi je redovna,ustaljena praksa.
Uvek sam govorila sebi-ako nista drugo,ovaj promasaj mi sem nerviranja donosi novo iskustvo.
Opet...ne volim da se opsedam tim proslim vezama,i da neprestano uporedjujem njih sa recimo sadasnjim vezama...Veoma lako ljudi pronadju neke slicnosti koje ih uplase i nateraju na pogresno razmisljanje.
jer kao sto DramaQueen rece svaka veza je prica za sebe...Mozda nesto sto nije valjalo u prvoj vezi...valjace u drugoj.....Ali mnogo toga kako iz sopstvenih tako i iz tudjih gresaka moze da s e nauci...
 

Back
Top