Koje vam se gitare najvise dopadaju?

sa12le34

Početnik
Poruka
18
Sto se tice pojma "gitara" tu mozete da pisete o bilo kojim vrstama od elektricne,bass,akusticne,klasicne... pa sve do i ukulelea :) a sto se mene tice najbolje su Jackson gitare. Ja trenutno sviram na Jackson Dinky JS20, pocetnik sam u sviranju iste pa nemojte mi zameriti na nekom mom ubudecem ispadu... to je od mene a sad vi ako 'ocete odgovarajte, aj do vidjenja! :bye::bye:
 
Poslednja izmena:
Daves_Epi_Schenker_Flying_V.jpg
00070921.jpg
gibson_explorer_intera.jpg


1) Gibson Flying V (Michael Schenker sgn.) - 2) Fender Stratocaster (Yngwie M. sgn) - 3) Gibson Explorer
 
Sto se tice pojma "gitara" tu mozete da pisete o bilo kojim vrstama od elektricne,bass,akusticne,klasicne... pa sve do i ukulelea :) a sto se mene tice najbolje su Jackson gitare. Ja trenutno sviram na Jackson Dinky JS20, pocetnik sam u sviranju iste pa nemojte mi zameriti na nekom mom ubudecem ispadu... to je od mene a sad vi ako 'ocete odgovarajte, aj do vidjenja! :bye::bye:
To care!

stabibeznjih.jpg

+
14Korg_AX10G.JPG
 
Pa po meni se najvise svidjaju ellektricne i bass a mogu da prodju i akustare :)

ja planiram da uzmem neku elektricnu pa ako bi mogao neko da mi preporuchi koju da uzmem a da nije neka skupa :)

Pa po meni najlaksi ti je bas, jer ja sam prvo poceo sa basom (uz brata posto on svira bas) pa mi odjednom sinulo da sviram gitaru, a sad kad uzmem bas sve mi se cini kao da mogu da ga sviram bez muke. To ti je moje misljenje a evo ovde su tri moje gitare:
jackson
u levom uglu je akustara
i squier bass
 

Back
Top