Zajednicki zivot=manje seksa?

Nikad sa nekim nisam zivela bas.. Budem sa nekim p mesec dana, al' onda opet ne zivimo zajedno i tako.. ;)
Jel se racunaju ti mini brakovi? :)
Ako se racunuju, sasvim suprotno onda.. Tek onda postignes bliskost i intimu ako je to- to, ako nije bude pucanje po svim savovima ;)

I ja tek 2 nedelje zivim sa momkom, mada vec pocinjem da dramim, jer sam primetila da nikako da nadjemo vremena, ispada da jedino vikendom imamo slobodno vreme... stalno trka frka a mislis bice vremena kako da ne
 
I ja tek 2 nedelje zivim sa momkom, mada vec pocinjem da dramim, jer sam primetila da nikako da nadjemo vremena, ispada da jedino vikendom imamo slobodno vreme... stalno trka frka a mislis bice vremena kako da ne

Ne zna, ja nikad nisam u kontinuitetu zivela sa neki npr tri meseca, jer budem sa nekim mesec dana i autoatski ti je lakse ako nesto ne stima jer znas da je u jednom trenutku kraj, tako da ne potezes te nek 'prljave carape' fazone ;)
 
Ah valjda je trebalo drugacije da se izrazim... . Nemam problema sa nedostatkom zelje nego nedostatkom vremena ili lose organizacije vremena- po principu ok, naci cemo vremena za sve, ali u realnosti ne ide tako. Al drago mi je cuti da imate suprotna iskustva- nadam se onda da sam prerano donela zakljucak
 
zivela 8 godina....i sta da kazem....pa veza se vremenom mora malo utopiti u rutinu, druge zivotne sfere te okupljaju i ne jauces za necim sto ti je dostupno....ali, meni je to bilo ok....imali smo nase rituale....subota oko podne...dete spava, miri i tisina....od jutra smo bili kao na iglama....zalomilo se i preko nedelje, nije to, ali ta subota je bila bas naj.....:).....drukcije je, to hocu da kazem, ali ako imas dobru vezu, nis ne brini....bice i sexa.....:D
 
zivela 8 godina....i sta da kazem....pa veza se vremenom mora malo utopiti u rutinu, druge zivotne sfere te okupljaju i ne jauces za necim sto ti je dostupno....ali, meni je to bilo ok....imali smo nase rituale....subota oko podne...dete spava, miri i tisina....od jutra smo bili kao na iglama....zalomilo se i preko nedelje, nije to, ali ta subota je bila bas naj.....:).....drukcije je, to hocu da kazem, ali ako imas dobru vezu, nis ne brini....bice i sexa.....:D

thanx na savetu :)
 
I ja tek 2 nedelje zivim sa momkom, mada vec pocinjem da dramim, jer sam primetila da nikako da nadjemo vremena, ispada da jedino vikendom imamo slobodno vreme... stalno trka frka a mislis bice vremena kako da ne

polako, dok se ne ustalite, naviknete jedno na drugo... valjda je to normalno... privikavanje.
ne mora sve biti idealno bas odmah... daj vam malo vremena... bice sve ok
ne zivim sa deckom, to mi je ipak malo ozbiljan korak, ali, vecernji casovi su nasi, za raazgovor, za smijeh, za ljubav... i ako bismo poceli zivjeti zajedno, ne znam zasto bi se to mijenjalo
 
nije tacno, naprotiv...narocito kad tek krenete da zivite zajedno...niste ograniceni vremenom (tipa "dosao sam na pola sata, ajde pozuri"), nego moz' da pocnes npr. uveche, da zavrsis ujutru, ni prostorijom stana (e, ajmo sad u kadi, pa na kuhinjskom pultu), i slicno...e, sad, ako zivite zajedno 10 god, onda definite ima manje sexa, ali ne zato sto zivite zajedno...
 
zivot ce ti sve vise ulaziti u sfere prakticnog, to je sigurno...i cvrkutanja ce biti manje nego kad ste se zabaljali....ali ,iz svog iskustva govorim, sex ne bi trebao da izgubi na kvalitetu, iako ce gubiti na kvanitetu....i ne treba ga nikako zanemariti.....cak i ako ti se nekad bas i nece.....:D ....sad cekam atak od pojedinih dusha.....
 
zivot ce ti sve vise ulaziti u sfere prakticnog, to je sigurno...i cvrkutanja ce biti manje nego kad ste se zabaljali....ali ,iz svog iskustva govorim, sex ne bi trebao da izgubi na kvalitetu, iako ce gubiti na kvanitetu....i ne treba ga nikako zanemariti.....cak i ako ti se nekad bas i nece.....:D ....sad cekam atak od pojedinih dusha.....

Svaka tebi čast...iz tebe zrači iskustvo...vrlo slično posmatramo na neke teme...
 
sve zavisi od navika vas DVOJE....tek sada kad cetye puno vremena provoditi zajedno uvideces da ima neke svoje rituale i da nije jedna veza samo sex. valjda i gledate tv, spremate klopu, pricate, smisljate raznorazne planove....

a kad vam se bioritmi poklope bice sexa da ce ti se smuciti. hebes sex zajednicki zivot ima toliko sadrzaja da je sex na polovini sheme ako ne i na kraju.

polako uhodacete se vec
 
i jos jedan savet baba olje :): nemojte dozvoliti da nemate vremena za jedno za drugo....cak ni kada dodju deca....jer rituali su vazni, vrlo vazni....

Lisica ucuta i dugo gledase malog princa:
-Molim te... pripitomi me, rece ona.
-Vrlo rado, rece mali princ, ali nemam mnogo vremena. Treba da pronadem prijatelje i da se upoznam s mnogim stvarima.
-Covek poznaje samo one stvari koje pripitomi, rece lisica. Ljudi nemaju vise vremena da bilo sta upoznaju. Oni kupuju gotove stvari kod trgovaca. A kako nema trgovaca koji prodaju prijatelje, ljudi vise nemaju prijatelja. Ako hoces prijatelja, pripitomi me!
-Sta treba da radim? upita mali princ.
-Treba da si veoma strpljiv, odgovori lisica. Najpre ces sesti malo dalje od mene, eto tako, na travu. Gledacu te krajickom oka, a ti neces nista govoriti. Govor je izvor nesporazuma. Ali, svakog dana, sesces malo blize....
Sutradan mali princ ponovo dodje.
-Bilo bi bolje da si dosao u isto vreme, rece lisica. Ako dolazis, na primer, u cetiri sata popodne, ja cu biti srecna vec od tri sata.
Ukoliko vreme bude odmicalo, bicu sve srecnija. U cetiri sata bicu uzbudjena i uznemirena; upoznacu cenu srece! Ali ako budes dolazio kad ti padne na pamet, nikada necu znati za koji cas da spemim svoje srce... Potrebni su citavi obredi za to.
-Sta je to obred? upita mali princ.
-I to je nesto sto se davno zaboravilo, rece lisica. To je ono sto cini da se jedan dan razlikuje od drugog, jedan cas od drugih casova. Kod mojih lovaca, na primer postoji jedan obred. Oni cetvrtkom igraju sa seoskim devojkama. Cetvrtak je, dakle, divan dan! Idem u setnju cak do vinograda. Kad bi lovci igrali kad im padne na pamet, svi bi dani licili jedan na drugi, i ja ne bih uopste imala odmora.
 

Back
Top