Ovo je već previše - Zbog akciza skuplje pivo

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ajde sto su sve pokrali,unistili fabrike,privredu,sela...ruinirali skolstvo,kulturu,sport....rasturili vojsku , prodali drzavu........ali preko ove danasnje vesti ne moze se preci.

"Demokratska" lopovska vlast od danas poskupljuje pivo.
Akcize na pivo ce od danas biti povecane za 6 dinarapo litri..
Generalni direktor Karsberg Srbija Aleksandar Radosavljevic kaze da su trgovcima uputili nove cenovnike po kojima je velikoprodajna cena Lav piva od pola litre od sutra 37 dinara.

Mislim da je vreme da se ovaj olos lopovski konacno skine sa vlasti i pomlati.
 
Ajde sto su sve pokrali,unistili fabrike,privredu,sela...ruinirali skolstvo,kulturu,sport....rasturili vojsku , prodali drzavu........ali preko ove danasnje vesti ne moze se preci.

"Demokratska" lopovska vlast od danas poskupljuje pivo.
Akcize na pivo ce od danas biti povecane za 6 dinarapo litri..
Generalni direktor Karsberg Srbija Aleksandar Radosavljevic kaze da su trgovcima uputili nove cenovnike po kojima je velikoprodajna cena Lav piva od pola litre od sutra 37 dinara.

Mislim da je vreme da se ovaj olos lopovski konacno skine sa vlasti i pomlati.

pivo nije zdravo i bicete debeljusni sa stomacinama.....
 
Који расплет.
Купи кокице, седи игледај.;)
За који месец друже...пућиће тиква, не може овако остати.
Овако бахата није била ни Милошевићева лоповска камарила.

e ako pivo ne prelije casu, ne znam sta hoce, to je taj trenutak, ovo je dan D.z:mrgreen:
 
Који расплет.
Купи кокице, седи игледај.;)
За који месец друже...пућиће тиква, не може овако остати.
Овако бахата није била ни Милошевићева лоповска камарила.

z:mrgreen:z:mrgreen:
haha sada si postala ko ludio Marlon on vec 3 godine najavljuje "vrelo ili krvavo prolece " i pucanje tikve z:D
pa onda obavezno sledi odgovor "samo cekaj i videces " ili "pazi sta sam ti reko , ne moras mi verovati ..." stvarno ste smesni kao crtani film :sanke:z:dm3:
 
Poslednja izmena:
Ajde sto su sve pokrali,unistili fabrike,privredu,sela...ruinirali skolstvo,kulturu,sport....rasturili vojsku , prodali drzavu........ali preko ove danasnje vesti ne moze se preci.

"Demokratska" lopovska vlast od danas poskupljuje pivo.
Akcize na pivo ce od danas biti povecane za 6 dinarapo litri..
Generalni direktor Karsberg Srbija Aleksandar Radosavljevic kaze da su trgovcima uputili nove cenovnike po kojima je velikoprodajna cena Lav piva od pola litre od sutra 37 dinara.

Mislim da je vreme da se ovaj olos lopovski konacno skine sa vlasti i pomlati.

То је све у склопу бриге за здравље народа, па и цигарете су поскупеле с тим "племенитим" циљем....:mrgreen:
 
z:mrgreen:z:mrgreen:
haha sada si postala ko ludio Marlon on vec 3 godine najavljuje "vrelo ili krvavo prolece " i pucanje tikve z:D
pa onda obavezno sledi odgovbopr "samo cekaj i videces " ilči "pazista sam ti reko , ne moras mi verovati ..." stvarno ste smesni kao crtani film :sanke:z:dm3:

Dok je ovakvih slepaca nikada ovde bolje nece biti....kao sto je 90-ih bilo bolida koji su bili opcinjeni Slobom tako i danas eto imamo gomilu onih koji su opcinjeni lazima ovih DOS-ovaca....
 
Ma nista se nece desiti
Па пази, због пива неће сигурно, али због свеопштег стања хоће.
Тадић је потписао за изградњу ''јужног тока''...мислиш да ће Руси седети скрштених руку и пустити да на власти остану проамеричке слугерање које ће им само дезавуисати рад?
Неће...само једини проблем је тај што ћемо морати сами да се окупамо у сопственој крви. Можда то неће бити у наредних пар месеци ( тачније неће сигурно, али ће се у неком моменту десити.

У наредном периоду ће се дешавати протестирадника осталих без посла...блокаде града...па је сад ту Дачић који зна како се бије народ...и тако...шоу маст го он! ;)
 
Ajde sto su sve pokrali,unistili fabrike,privredu,sela...ruinirali skolstvo,kulturu,sport....rasturili vojsku , prodali drzavu........ali preko ove danasnje vesti ne moze se preci.

"Demokratska" lopovska vlast od danas poskupljuje pivo.
Akcize na pivo ce od danas biti povecane za 6 dinarapo litri..
Generalni direktor Karsberg Srbija Aleksandar Radosavljevic kaze da su trgovcima uputili nove cenovnike po kojima je velikoprodajna cena Lav piva od pola litre od sutra 37 dinara.

Mislim da je vreme da se ovaj olos lopovski konacno skine sa vlasti i pomlati.

Strašno, dozvolili su da poskupi pivo auuu pa ja ne znam kako ću preživeti danas ako ne popijem bar jedno pivo. Sram ih bilo ugrožavaju mi život.:sanke:
 

Back
Top