Uzbudljivi pregled :)

Prilozi

  • nisam ginekolog, al mogu da pogledam.png
    nisam ginekolog, al mogu da pogledam.png
    67,2 KB · Pregleda: 15
Drage moje forumasice jeste li nekada dozivele uzbudjenje kad vas neki zgodni

ginekolog pregleda i jos vam govori 'opustite se..samo se vi opustite..ne stezite se' :)

ma kakvi, dok me pregleda pricam sa njim o vremenu....i jes, nije ruzan covek, ali brate u onom mantilu i sa tim instrumentima, ni malo mi nije sexi....
ali, desilo se pre 10 god....odem ja na pregled i zadesi se moj drug iz srednje skole na staziranju kod mog gienkologa....i ja ti se namestim na krevet i ginekolog mu rece: kolega pridruzite mi se.....z:mrgreen:.....siroma covek, ne znam jel vise bio crven ili zelen....i nije se pridruzio....e kojeg blama i srama.....:zima2:
 
ma kakvi, dok me pregleda pricam sa njim o vremenu....i jes, nije ruzan covek, ali brate u onom mantilu i sa tim instrumentima, ni malo mi nije sexi....
ali, desilo se pre 10 god....odem ja na pregled i zadesi se moj drug iz srednje skole na staziranju kod mog gienkologa....i ja ti se namestim na krevet i ginekolog mu rece: kolega pridruzite mi se.....z:mrgreen:.....siroma covek, ne znam jel vise bio crven ili zelen....i nije se pridruzio....e kojeg blama i srama.....:zima2:


Cudno. Pa valjda ti trebas crveniti zbog svoje pi,ce. Nije njega pregledavao nego tebe.

Sve vise mi se cini da ljudi tu vole izmisliti pricu kako bi bili interesantni.

Ovaj forum treba dobiti novo ime Ljubav, masta i sex.
 
Cudno. Pa valjda ti trebas crveniti zbog svoje pi,ce. Nije njega pregledavao nego tebe.

Sve vise mi se cini da ljudi tu vole izmisliti pricu kako bi bili interesantni.

Ovaj forum treba dobiti novo ime Ljubav, masta i sex.

z:) prvo nije izmisljena, a drugo zasto bih ja trebala crveneti na ginekoloskom pregledu aaa????....pa nisam imala ni picajzle ni gljivice z:hm:.....a to sto je njemu bilo nezgodno, pa i razumem ga....ipak je bio na staziranju......
 
z:) prvo nije izmisljena, a drugo zasto bih ja trebala crveneti na ginekoloskom pregledu aaa????....pa nisam imala ni picajzle ni gljivice z:hm:.....a to sto je njemu bilo nezgodno, pa i razumem ga....ipak je bio na staziranju......

ne mogu da odolim da se ne sprdam....
kada te je video olja nije znao da li je ginekolog ili speleolog :D
mucenik :zstidljivko:

p.s. krompir postuje i voli olju ali ovo je bilo jace od mene
 
Poslednja izmena:

Back
Top