poruka ljubavi

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
"Pocni da budes ono sto ces postati kasnije. Nasa najveca vodilja jeste nasa masta. Nasa sposobnost da se projektujemo u mnostvo mogucnosti oko nas. Za mastanje je potrebna hrabrost i trud. Ona nam daje nadu da ce odluke koje donosimo sada uroditi plodom u buducnosti. Onoliko koliko mozemo da se odusevimo svetom, lepotom, iz toga crpimo nadu, iz jednostavne cinjenice da mozemo zamisliti sebe i pored lazi koje nam prolaze ispred ociju. Moramo da zamisljamo svoj zivot dobrim. Moramo da ukljucimo svoju savest. Savest je Boziji glas. Priroda i srce coveka."


:P :P :P

Pitanje glasi:

Pitanje je da li osecate u sebi ljubav koju bi da projektujete na svet? I ako je odgovor da, kako se projektujete? Da li ako iskljucimo savest uopste mozemo da volimo i da li mozemo da ocekujemo da ce nas zivot biti dobar, u smislu da nas ispunjava? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pitanje je da li osecate u sebi ljubav koju bi da projektujete na svet? I ako je odgovor da, kako se projektujete? Da li ako iskljucimo savest uopste mozemo da volimo i da li mozemo da ocekujemo da ce nas zivot biti dobar, u smislu da nas ispunjava? :mrgreen:
 
Savest je rec izvedena iz reci svest.Bez svesti ljubav je samo osecanje i nista vise.
Nedovoljno za ispunjenost.

Ljubav se ne projektuje.Ona zraci.Isijava.Vidi se u pogledu,cuje se u glasu,ogleda se u delima.Ona je cvrst vodic i pouzdan oslonac.
 
poruke ljubavi su nesto sto je owom swetu potrebno, da ne bi ubrzo izumro i nestao kao da ga nikad nije bilo...ljubav nosis u sebi i mozes je emitowati gde god pozelis ako zelis...ali, ne nosi swako ljubav, jer za to treba imati kapacitet...a sta je dobar ziwot, to ne mogu twrditi, jer ono sto je za mene dobro, nije za Madonnu ili nekog Avganistanca i obrnuto...e, izgubih nit, tako mi i treba kad krstarim pre no sto popijem kafuz:hm:
p.s. wracam se kad se razbudimz:girl:
 
osetim nesto....i OKUPIRA MI MISLI SRCE DUSU....
i zelim da joj ulepsam dan. kako god, recima, pozivom, sms-om....da se smeje!
da zna da mislim na nju. opet, neprestano...

i ne trazim nista zauzvrat jer me ispunjava osecaj da joj je prijatno i lepo i da uziva i da nisam naporan
da zna da sam drugaciji a opet samo njen.

ako to mozemo da nazovemo LJUBAV onda sam ubo poentu, ako nisam oprosteno mi je. proklijao sam i vreme mi je da idem u tri lepe friteze materine
 
da li su osobe bez savesti uopste sposobne za to kako ga nazivaju najplemenitije osecanje?
da li su ljudi uopste sposobni da osete tu Bozansku silu?
jer kazu ljubav ima veze sa Bogom.pokazao nam je sta znaci Ljubav
osoba koja je Ljubav ne razmislja o tome da li isijava i projektuje
ona to jednostavno jeste
njoj je to prirodno stanje.
 
"Pocni da budes ono sto ces postati kasnije. Nasa najveca vodilja jeste nasa masta. Nasa sposobnost da se projektujemo u mnostvo mogucnosti oko nas. Za mastanje je potrebna hrabrost i trud. Ona nam daje nadu da ce odluke koje donosimo sada uroditi plodom u buducnosti. Onoliko koliko mozemo da se odusevimo svetom, lepotom, iz toga crpimo nadu, iz jednostavne cinjenice da mozemo zamisliti sebe i pored lazi koje nam prolaze ispred ociju. Moramo da zamisljamo svoj zivot dobrim. Moramo da ukljucimo svoju savest. Savest je Boziji glas. Priroda i srce coveka."


:P :P :P

Pitanje glasi:

Pitanje je da li osecate u sebi ljubav koju bi da projektujete na svet? I ako je odgovor da, kako se projektujete? Da li ako iskljucimo savest uopste mozemo da volimo i da li mozemo da ocekujemo da ce nas zivot biti dobar, u smislu da nas ispunjava? :mrgreen:



skroz si u pravu!
i sam sam ti taki!
 
"Pocni da budes ono sto ces postati kasnije. Nasa najveca vodilja jeste nasa masta. Nasa sposobnost da se projektujemo u mnostvo mogucnosti oko nas. Za mastanje je potrebna hrabrost i trud. Ona nam daje nadu da ce odluke koje donosimo sada uroditi plodom u buducnosti. Onoliko koliko mozemo da se odusevimo svetom, lepotom, iz toga crpimo nadu, iz jednostavne cinjenice da mozemo zamisliti sebe i pored lazi koje nam prolaze ispred ociju. Moramo da zamisljamo svoj zivot dobrim. Moramo da ukljucimo svoju savest. Savest je Boziji glas. Priroda i srce coveka."

Pitanje glasi:

Pitanje je da li osecate u sebi ljubav koju bi da projektujete na svet? I ako je odgovor da, kako se projektujete? Da li ako iskljucimo savest uopste mozemo da volimo i da li mozemo da ocekujemo da ce nas zivot biti dobar, u smislu da nas ispunjava? :mrgreen:


'vako...prvo mi ništa nije bilo jasno, pa sam pročitala opet, pa mi pade na pamet

ovo savjest je za mene ustvari duša...a s dušom il' se rodiš il' se ne rodiš...
nema tu prekidača na koji se uključ-isključ...
niti razmišljanja da li ćeš ili nećeš voljeti, projektovati ljubav, imati dušu...
ili jesi ili nisi...LOVE
 
Poslednja izmena:
meni je interesantna pojava u ljudi
da nemilice pricaju o proslosti
da stalno mashtaju o buducnosti
a da sadasnji trenutak vazda promiche.

zashto je chovek toliko ubedjen da sve lazi postoje samo u okruzenju i ispred njegovih ochiju?
zashto izbegava pogled unutra i vidi lazi koje mu svakodnevno prolaze iza ochiju.
sopstvene lazi?
mnogo zlih ljudi misli da su ispravni i dobri.
sve sto pise u knjigama ne mora da bude istina. pogotovo ista za svakoga.
svako se danas sluzi Imenom Bozijim
i sa njegovim pomenom protura gomilu gadosti i slatkorecivosti
koje truju dushu i zamagljuju svest.
 
meni je interesantna pojava u ljudi
da nemilice pricaju o proslosti
da stalno mashtaju o buducnosti
a da sadasnji trenutak vazda promiche.

zashto je chovek toliko ubedjen da sve lazi postoje samo u okruzenju i ispred njegovih ochiju?
zashto izbegava pogled unutra i da vidi lazi koje mu svakodnevno prolaze iza ochiju.
sopstvene lazi?
mnogo zlih ljudi misli da su ispravni i dobri.
sve sto pise u knjigama ne mora da bude istina. pogotovo ista za svakoga.
svako se danas sluzi Imenom Bozijim
i sa njegovim pomenom protura gomilu gadosti i slatkorecivosti
koje truju dushu i zamagljuju svest.

Samo da dodam :)
Jel te nervira sto se stalno slazem sa tobom :mrgreen:
 
neka si dodao :)
ja bih bila radosna kada bi mi svako ko primeti neku gresku tako lepo skrenuo paznju
posto sam primetila da sam sve nepismenija
od kako sam u ovom internet svetu

mene nervira prostakluk i potreba da pridajemo sebi neku nadnaravnu vaznost
nervira me zloba i mrznja kao odraz nemoci
tome tvome zex mogu samo da se radujem
 
neka si dodao :)
ja bih bila radosna kada bi mi svako ko primeti neku gresku tako lepo skrenuo paznju
posto sam primetila da sam sve nepismenija
od kako sam u ovom internet svetu

mene nervira prostakluk i potreba da pridajemo sebi neku nadnaravnu vaznost
nervira me zloba i mrznja kao odraz nemoci
tome tvome zex mogu samo da se radujem

hmmmm ovo se moze svakojako protumaciti ! :lol:
 
Projekcija ljubavi na okolinu je moćna stvar
li ako se prepoznaju foliranti
ali je teško prepoznati inhibiciju ljubavi
a uzrok može biti strah, loše iskustvo...

E tako nastaje namćor ;)
 

Back
Top