Represija se nastavlja nad komunistima

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
SAOPŠTENJE SKOJ-a POVODOM ATAKA KAPITALISTIKOG REŽIMA NA PROSTORIJE NKPJ:


TOMIĆU DALJE RUKE OD KOMUNISTA!


Drugarice i drugovi,

Ne dozvolimo da buržoaski režim guši komunističku ideju u Srbiji! U uslovima svetskog kolapsa kapitalističkog sistema, u trenutku kada radnička Srbija diže glas protiv samovolje eksploatatora-poslodavaca i kapitalističke vlade,u vremenu kada sve veći broj mladih ljudi pristupa komunističkom pokretu, režim vodi prljavu kampanju laži i prevare u kojoj želi da oduzme prostorije Novoj komunističkoj partiji Jugoslavije (NKPJ) u kojima se Partija nalazi od 1991. godine i redovno plaća njihov zakup. Buržoaska vlada koja je vlasnik prostorija u Nemanjinoj 34 gde na trećem spratu NKPJ ima tri kancelarije i salu, koristeći sebi naklonjene medije, kao što je dnevni list Pres koji kontrolisu pojedine frakcije pro-imperijalističke Demokratske stranke, želi da izbaci komuniste na ulicu pri tome ne nudeći NKPJ alternativni smeštaj. Razlog za izbacivanje NKPJ iz prostorija u kojima legalno boravi već 18 godina je želja režima da otupi oštricu narodnog i radničkog pokreta Srbije koji sve češe i sve glasnije protestuje protiv neoliberalne politike koju sprovodi vlada Srbije. Kapitalistički režim zna da NKPJ ponosno koraca u istoj koloni sa svima onima koji se bore protiv pro-imperijalističke i neoglobalističke politike koju sprovodi. Savez komunističke omladine Jugoslavije (SKOJ) kao najborbeniji odred naše Partije najoštrije protestvuje zbog ataka Tadićevog burzžaskog režima na NKPJ i komunistički pokret u Srbiji. Poručujemo srpskim buržujuma da se marskisti-lenjinisti Srbije nisu uplasili ni njihovih divljačkih hordi koje su u kontrarevolucionarnom puču 5.oktobra 2000. godine spalili prostorije NKPJ pa se tako ni sada ne plašimo pretnji buržoaskog režima oličenog u Milanu Tomiću, direktoru Direkcije za imovinu koji bestidno laže da NKPJ ne plaća zakup prostorija i halucinira kada priča o aktivnostima koje se sprovode u sedištu Partije. Mi, članovi SKOJ-a poručujemo da ćemo isto kako smo u vreme kontrarevolucionarnog puča čuvali naše prostorije od reakcionarnih bandi isto tako i sada svojim telima štiti naše prostorije od bilo kakvog ataka. SKOJ će obavestiti bratske komunističke organizacije u svetu o makartističkim atacima na nasu Partiju. Takodje, organizovaćemo i sve druge akcije u cilju zaštite imovine naše Partije. Pozivamo sve progresivne organizacije i ljude u Srbiji da podrže našu borbu i pomognu da NKPJ sačuva svoje prostorije!



Buržuji dalje ruke od prostorija NKPJ!

Živela NKPJ!

Živeo SKOJ!

Živeo marksizam-lenjinizam!



Sekretarijat SKOJ-a

21. januar 2009. god.
 
. Razlog za izbacivanje NKPJ iz prostorija u kojima legalno boravi već 18 godina je želja režima da otupi oštricu narodnog i radničkog pokreta Srbije koji sve češe i sve glasnije protestuje .


Ovo je fantastično:rotf:
Koja bre ošttrica,kakav crni pokret, kakvni protesti?
Kad ste se poslednji put ovako "oštro" oglasili?
Nešto ogranizovali?
Izašli na izbore?

Ne mogu da verujemz:lol:
 
glavna rezimska stranka se tesko igra sopstvenom sudbinom

do juce su se sprdali sa palmom i penzosima, sad im je taj isti palma i taj isti krkobabic uslov opstanka na vlasti

bolje im je da su dobri sa tih par (hiljada, stotina...) skojevaca,

zatrebace im i pre nego sto misle

koferceta da ne spominjem, 5/10 za mlao da ga razdruze sa glavom, danas im je ministar ...
 
Ja ne bi mnogo da duzim,samo bi odgovorio na ovu masturbaciju forumasa anti-komunista koji kritikuju Skoj u jednoj recenici:

Kada dodju stara dobra revolucionarna vremena i kada ljudi budu nepomicno stajali uza zid cekajuci svoj red za olovo,iz sveg glasa ce se prolamati krici pokajanja : "Nemojte ljudi molim vas ja sam oduvek bio komunista i nisam vas vredjao..."

na zalost bice kasno....

z:mrgreen: z:plez:
 
Poslednja izmena:
Ja postujem komuniste,dok se pridrzavaju zakona,ali imam osecaj da u njihovom ''savrsenom svetu'' oni ne bi postovali mene, i moje pravo na razlicitost.:)

Teorija komunizma se na to i svodi,ali je problem sto neki tu teoriju ne sprovode.A ne sprovode je,jer nikada nisu ni bili komunisti i levicari vec hoce samo da se ugrade u sistem...

Komunizam postuje prava na razlicitost i zivljenje od svog rada,a NIKAKO zivljenje od TUDJEG RADA - radnika koji su u kapitalistickom sistemu jeftuna radna snaga.
 
Ja ne bi mnogo da duzim,samo bi odgovorio na ovu masturbaciju forumasa anti-komunista koji kritikuju Skoj u jednoj recenici:

Kada dodju stara dobra revolucionarna vremena i kada ljudi budu nepomicno stajali uza zid cekajuci svoj red za olovo,iz sveg glasa ce se prolamati krici pokajanja : "Nemojte ljudi molim vas ja sam oduvek bio komunista i nisam vas vredjao..."

na zalost bice kasno....

z:mrgreen: z:plez:



Nazalost...ipak vas je trebalo sterilisati z:poz:
 
Ja ne bi mnogo da duzim,samo bi odgovorio na ovu masturbaciju forumasa anti-komunista koji kritikuju Skoj u jednoj recenici:

Kada dodju stara dobra revolucionarna vremena i kada ljudi budu nepomicno stajali uza zid cekajuci svoj red za olovo,iz sveg glasa ce se prolamati krici pokajanja : "Nemojte ljudi molim vas ja sam oduvek bio komunista i nisam vas vredjao..."

na zalost bice kasno....

z:mrgreen: z:plez:

Ovo komunci prete...............da im 1944 nije bilo ruske krvave armije,nikad srbija nebi bila crvena, a dosad se pokazalo da je komunizam rak-rana covecanstva,ali postoji efikasan lek.
 
SAOPŠTENJE SKOJ-a POVODOM ATAKA KAPITALISTIKOG REŽIMA NA PROSTORIJE NKPJ:


TOMIĆU DALJE RUKE OD KOMUNISTA!


Drugarice i drugovi,

Ne dozvolimo da buržoaski režim guši komunističku ideju u Srbiji! U uslovima svetskog kolapsa kapitalističkog sistema, u trenutku kada radnička Srbija diže glas protiv samovolje eksploatatora-poslodavaca i kapitalističke vlade,u vremenu kada sve veći broj mladih ljudi pristupa komunističkom pokretu, režim vodi prljavu kampanju laži i prevare u kojoj želi da oduzme prostorije Novoj komunističkoj partiji Jugoslavije (NKPJ) u kojima se Partija nalazi od 1991. godine i redovno plaća njihov zakup. Buržoaska vlada koja je vlasnik prostorija u Nemanjinoj 34 gde na trećem spratu NKPJ ima tri kancelarije i salu, koristeći sebi naklonjene medije, kao što je dnevni list Pres koji kontrolisu pojedine frakcije pro-imperijalističke Demokratske stranke, želi da izbaci komuniste na ulicu pri tome ne nudeći NKPJ alternativni smeštaj. Razlog za izbacivanje NKPJ iz prostorija u kojima legalno boravi već 18 godina je želja režima da otupi oštricu narodnog i radničkog pokreta Srbije koji sve češe i sve glasnije protestuje protiv neoliberalne politike koju sprovodi vlada Srbije. Kapitalistički režim zna da NKPJ ponosno koraca u istoj koloni sa svima onima koji se bore protiv pro-imperijalističke i neoglobalističke politike koju sprovodi. Savez komunističke omladine Jugoslavije (SKOJ) kao najborbeniji odred naše Partije najoštrije protestvuje zbog ataka Tadićevog burzžaskog režima na NKPJ i komunistički pokret u Srbiji. Poručujemo srpskim buržujuma da se marskisti-lenjinisti Srbije nisu uplasili ni njihovih divljačkih hordi koje su u kontrarevolucionarnom puču 5.oktobra 2000. godine spalili prostorije NKPJ pa se tako ni sada ne plašimo pretnji buržoaskog režima oličenog u Milanu Tomiću, direktoru Direkcije za imovinu koji bestidno laže da NKPJ ne plaća zakup prostorija i halucinira kada priča o aktivnostima koje se sprovode u sedištu Partije. Mi, članovi SKOJ-a poručujemo da ćemo isto kako smo u vreme kontrarevolucionarnog puča čuvali naše prostorije od reakcionarnih bandi isto tako i sada svojim telima štiti naše prostorije od bilo kakvog ataka. SKOJ će obavestiti bratske komunističke organizacije u svetu o makartističkim atacima na nasu Partiju. Takodje, organizovaćemo i sve druge akcije u cilju zaštite imovine naše Partije. Pozivamo sve progresivne organizacije i ljude u Srbiji da podrže našu borbu i pomognu da NKPJ sačuva svoje prostorije!



Buržuji dalje ruke od prostorija NKPJ!

Živela NKPJ!

Živeo SKOJ!

Živeo marksizam-lenjinizam!



Sekretarijat SKOJ-a

21. januar 2009. god.

Evo ti malo da se radujes, komunisti u Ukrajini imaju podrsku 7,2% naroda, prelaze cenzus i ulaze u Parlament Ukrajine. Jeeeeee z:lol:

http://forum.krstarica.com/threads/258946

http://en.wikipedia.org/wiki/Communist_Party_of_Ukraine
 
Poslednja izmena:
Komunisti su i na vlasti u Kipru :

AKEL.jpg
 
Ne treba olako preci preko ovih reci komunaca,ondasnja drzava KJ je propala jer niko nije shvatao da jedna mala grupa moze da unisti drzavu,a to se desilo uz pomoc"saveznika".plus doticni koji se zali ,trebalo bi da nam objasni taj komunizam?A korov se cupa iz korena i kada ga ima malo,a kada zahvati celu njivu ,onda ga je tesko unistiti,treba ponoviti postupak ciscenja vise puta.
 
SAOPŠTENJE SKOJ-a POVODOM ATAKA KAPITALISTIKOG REŽIMA NA PROSTORIJE NKPJ:


Pozivamo sve progresivne organizacije i ljude u Srbiji da podrže našu borbu i pomognu da NKPJ sačuva svoje prostorije!



Buržuji dalje ruke od prostorija NKPJ!

Živela NKPJ!

Živeo SKOJ!

Živeo marksizam-lenjinizam!



Sekretarijat SKOJ-a

21. januar 2009. god.

bravo drugovi, naučnom analizom okolnosti u kojima se našao svepotlačeni jugoslovenski, evropski i nadasve svjetski proleterijat, došli ste do zaključka da je jedini odgovor na buržoasku represiju upravo zaštita prostorija NKPJ. Podržavam vašu akciju da se kompletno dostignuće marksizma-lenjinizma upravo iskoristi i poveže sa slavnom borbom NKPJ za oslobodjenje klonje, hodnika, spavaće i špajza druga generalnog sekretara. Istrajte, drugovi!
 

Back
Top