FLUFFY THE SHI-TZU

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Ili bar mislim da je ši-cu. Izgleda ovako:


Starosedeoci su već pokazali interesovanje:


Ali meni ipak treba novi dom. Sudeći po ovom koji se izgleda zove Gizmo, ja sam devojčica, ako sam dobro razumela, sad će da me ošišaju i okupaju a inače sam mlada. IMam sve stalne zubiće, lepi su i beli.
 
Kako je medena:heart:Ima razdeljak na glavi kao moja Fibi.Pa gde su sad ti ljubitelji zivotinja koji nemaju para da kupe kucu a voleli bi da je imaju?Stvarno je slatka (iako je bas ojarcana:besan2:).

Morala sam da je ojarcam, nije mogla da se kreće od dredova. :( Ali je zato jako ponosna na svoj novi prsluk. :) Uzela je Morikoneova devojka i obećala je da će da je mazi, pazi, čuva i da će da je izljubi u moje ime kad je okupa! Sad mi nedostaje. :sad2:
 
Inače sam se bila već živa ukakala kako će mimi's dad da reaguje kad vidi još jednu dlakavu buvaru u kući! :mrgreen: ;alopre mi javljaju Morikone i njegova devojka da su je okupali i da je tek sad prava lutkica. :zaljubljena: A ošišala sam je tako planski, samo sam joj uši i rep ostavila, sve ostalo sam skratila maksimalno da bi se lakše održavalo a da ipak sačuva neku formu i da joj se vide njene lepe oke. Zaljubili su se u nju, i ne samo oni, zaustavilo me 1 000 000 njih u šetnji da pitaju!
 
Samo da vam javim da se ovde očekuju i prinove, uspela je da im zbriše na vrhuncu teranja. Dobila je novo ime-Ljubica i obećali su mi da će je dovesti u posetu kod Gizma. Mislim da će posle ovog legla da je sterilišu ali da su za sve štence unapred pronašli dom jer je ona apsolutna šarmerka!
 
Ja sam prošle noći postala ponosna mama tri devojčice i jednog dečaka! :D Potrudiću se da vidite i moje nove sličice sa bebama, i kako sam lepa i srećna sa novom frizurom i... kako je sve super ispalo!
 
Dobila sam na mail neke fotkice ali su malo mutne i nisam stigla da zatražim odobrenje da ih "prezentujem javnosti". Ko zna, možda sutra i ja uzmem jednu devojčicu. Argument za mimi's dad: da vežbam šišanje na njoj. :whistling:
 

Back
Top