Fernando Verdasko

Walburga

Poznat
Poruka
8.194
Začudila sam se kada nisam uspela da nađem temu o njemu. Pogotovo to da je niko nije otvorio posle njegovog do sada najboljeg plasmana na Austarlijan openu, a možda i najboljeg u karijeri. Začudio je ceo svet.
Tako dobra igra odmah posle raskida sa Anom..? Mislim da imamo o čemu da pričamo... :lol:
 
Pa hajde da pricamo o tome. Kako ti gledas na to? Covek je zaljubljen pa je dobio neku novu snagu, elan, motiv da pokaze koliko vredi... Ili je ono iskoristio Ancicu pa mu je poraslo samopouzdanje, a Anci pati za njim i ne moze da se sastavi na terenu...
 
Pa hajde da pricamo o tome. Kako ti gledas na to? Covek je zaljubljen pa je dobio neku novu snagu, elan, motiv da pokaze koliko vredi... Ili je ono iskoristio Ancicu pa mu je poraslo samopouzdanje, a Anci pati za njim i ne moze da se sastavi na terenu...

U koga? U Anu sigurno nije... više.
Anči nema trenera i zato gubi.
A mislila sam da na ovoj temi više raspravljamo o njegovom plasmanu na A. O.
Da li zna neko da li je on već igrao, i s kim? Ja nisam nešto slušala vesti...z:mrgreen:
 
Ja mislim da situacija između njega i Ane je stojala ovako.
On je njoj bio prvi. Ona je njega pitala da li on namerava sa njom ozbiljno, da je ženi. On je rekao da njemu još uvek nije do toga, da želi da se zabavlja. Ona je postupila pametno i raskinula vezu u kojoj nema napretka, nije htela da se sa njim zavlači.

Njegova igra; ne znam baš pravi razlog zašto mu je krenuo, postoje samo pretpostavke koje si ti Tzar izneo, ali mislim da njegov napredak nije iz ljubavi, jer da jeste njih dvoje bi još uvek bili zajedno.
 
Hehe, Ana sigurno ne pati sa njim... uostalom Fernando je rekao kako se nada da ce posle AO oni se pomiriti i izgladiti odnose :-) Toliko da ona "umire" za njim, pre bi se reklo suprotno :-)
 
Conga i Marej su se malo opustili... A Nadal se nikada ne predaje, on igra do poslednje daha, makar gubio sa 6:0

Slažem se skroz, i ne mislim da on može dobiti Nadala trenutno. Do sada su igrali 6 puta i svih 6 puta ga je Nadal jako ubedljivo pobedjivao. Ipak, što bi se reklo, nikad se ne zna koliko će da traje bljesak jednog tenisera. Možda je Verdasko sada krenuo i više se neće zaustavljati... barem dok ne naidje na Noleta ;)
 
Verdasko je isisao svu moc iz Ane :pivce: i zato igra tako dobro...

:)

Slažem se skroz, i ne mislim da on može dobiti Nadala trenutno. Do sada su igrali 6 puta i svih 6 puta ga je Nadal jako ubedljivo pobedjivao. Ipak, što bi se reklo, nikad se ne zna koliko će da traje bljesak jednog tenisera. Možda je Verdasko sada krenuo i više se neće zaustavljati... barem dok ne naidje na Noleta ;)

Hoces reci dok ne naleti na Federera :)
 
Glupost je da tema u sustini postoji zbog toga sto je bio sa Anom. Sa sada,ako Ana resi da se baci u promet,hocemo li da pokrenemo temu o svakom ponaosob teniseru kome ona resi da se da? Ako covek nastavi da igra kao car,OK,ali ako ovo bude bio samo bljesak...Cemu tema?
 
Glupost je da tema u sustini postoji zbog toga sto je bio sa Anom. Sa sada,ako Ana resi da se baci u promet,hocemo li da pokrenemo temu o svakom ponaosob teniseru kome ona resi da se da? Ako covek nastavi da igra kao car,OK,ali ako ovo bude bio samo bljesak...Cemu tema?

Ako glupost nosi ime zove se - Srlesrle.
Ubuduće pročitaj pažljivo ceo uvodni post koji sam napisala, da bi razumeo suštinu, a ne da iz konteksa izvlačiš nešto što ti se ne dopada. Ana je tek na kraju bila spomenuta, onako kao bonus, da diskusija bude malo interesantnija, a sve ostalo pre toga govri u prilog fenomenalne i iznenađujuće igre na ovom Australijn openu Fernanda Verdaske.
 
Ako glupost nosi ime zove se - Srlesrle.

A ako postoji sinonim za kreten,onda je to Walburga,sta,jel bi sad ja tako trebao da odreagujem? Hajde da za svakog tenisera u poslednjih 5 godina koji je usao u polufinale nekog Grend Slema,ne,jos bolje,Mastersa da otvorimo temu? Moze,sto,pa nije losa ideja..? Sto nikome nije palo na pamet da otvori temu pre nego sto su ovo dvoje bilo u vezi?Zasto tada nikome Verdasko nije pao na pamet? A on je i tada igrao tenis,sta vise,on je u Top 20 vec duze vreme.

Znaci,nemojmo te fore,e odigrao je sjajno AO,uzgred,bio je sa Anom,pa ima o cemu da pricamo....Strasno.
 

Back
Top