devojke (momci citajte pazljivo) !

jedan mi je cesto kupovao po jednu ruzu
drvo zivota koje sam bacila jer je umrlo
kaktus koji je pokisao toliko da je umro
nishta zivo mi od njega nije ostalo
ne volim seceno cvece, iskreno zao mi je da jedna ruza izgubi zivot zbog mene
ali zato kaktusima se radujem jer ih obozavam
simbolika?
mislim jedino eto znate da zene to kao vole, "pa hajde da joj pokazem da sam nezan,mada iskreno ne razumem sta zene nalaze u tome"
otkud znam
 
Poslednja izmena:
e dobila sam ga od jednog finog, dragog, pristojnog, koji se ne sexa na prvom sastanku decka....e sad, sto smo se samo ljubili, a on uspeo i da svsi a tuki mu ostao u gatjama, i sto je posle pobegao koliko ga fudbalerske noge nose....ma nema veze....dobila sam cvetka.....ali samo u celofanu....:D
 
ne secam se prwog puta, ali poklanjanje cweca je diwan gest, jer time neko indirektno pokazuje da mu znacis i da si mu drag...da bi jedan cwet postao lep, potrebno je mnogo truda...i u tome ima simbolike...:zaljubljena:
samo, sta cemo sa cinjenicom da se cwece otkine, sasece:think:
onda je ipak lepse kada cwece dobijes sa swe zemljom i saxijom, da bi nastawio da ga mazis, pazis i gajis...bas kao ljubaw:zaljubljena:
 
Poslednji put za rodjendan pre mesec i po dana :rida:
Inache ne volim da dobijam cvece kad ga ocekujem i ne volim ruze..
Bele kale, orhideje, bambus, nesto neobicno, i to po jedan cvetic u nekim trenucima, ili posle nekim trenutaka koji su samo meni i njemu znacajni.. :aha:
Jeste da je lep gest, ali mi je nekako suvise klishe ;)
 
poslednji put dobila cvece od njega (a, i od gomile drugih ljudi) letos, bila je neka vazna poslovna prilika u pitanju, dobila ogroman buket belih kala, ne zato sto mi je nesto "porucio" njima, vec zato sto zna da njih najvise volim
inache, cvece dobijam redje nego sto bih zelea, obzirom da bih ga zelela svaki dan
moj muskarac cvece kupuje svega par puta godisnje, jer sam ga nekoliko puta zestoko ispljuvala sto su mu uvalili grobljansko (zivimo blizu groblja, pa on trkne u najblizu cvecaru kad zabrlja :)), te sad kupuje samo fensi i skupo, kad bas, bas zasluzim ....a, zasluzim retko :)
 
Ja ne volim da dobijam cveće i celo društvo i familija to znaju. :)
Ali, namerno su mi za diplomski poklonili buket i zlurado se smeškali. :))))

A, da, i bivši momak mi je poklonio kaktus i neko cveće u saksiji, koje nije dugo trajalo, a ni kaktus nije u boljem stanju. Ebi ga, stvarno nisam ljubitelj cveća u smislu da se gaji u stanu, da bude u vazi i to (volim, naravno da ga vidim u prirodi) i ne predstavlja mi neki naročiti simbol itd. : )
 
neizreciva stavi cuvarkucu na sims.umrece unutra
sto je kupovala mandarinu kada mozes sama da ga rodish
ja ih imam nekoliko
jedna je do plafona,morala sam da je unesem zbog zime,mada tvrde da bi izdrzala napolju,ali da ne rizikujem.e sad kada je na prolece iznesem bojim se da ce da preraste kucu i shta cu onda.znash koliko drvo parka!
mozda cu da je okalemim pa da radja,ali to josh nisam odluchila
ove ostale su manje,ali predivno izgledaju.
 
Poslednja izmena:
neizreciva stavi cuvarkucu na sims.umrece unutra
sto je kupovala mandarinu kada mozes sama da ga rodish
ja ih imam nekoliko
jedna je do plafona,morala sam da je unesem zbog zime,mada tvrde da bi izdrzala napolju,ali da ne rizikujem.e sad kada je na prolece iznesem bojim se da ce da preraste kucu i shta cu onda.znash koliko drvo parka!
mozda cu da je okalemim pa da radja,ali to josh nisam odluchila
ove ostale su manje,ali predivno izgledaju.

pa strujka ovo je veliko i kalemljeno i cveta i miriše ko ništa i rađa male mandarine
samo za malo dumre, al mi mojra pomogla, ona je baš :heart:
 
e kad su zene pocele da izbegavaju cvece (ne vole da ga dobiju) kuda ide ovaj svet :D

Ali, ja volim cveće ovako, nego me mrzi da se brinem o njemu, jednostavno zaboravim. Nekako mi je to cveće van mozga... Možda jednog dana kad budem imala svoj stan, napunim ga nekim biljkama. Mada je bolje kuća, pa da imam baštu. Ali, onako divlju baštu, ne onu gde je sve u liniji i to.
 
kada ste poslednji put dobile cvet (kojim povodom) od decka, druga.....? koji je cvet u pitanju i koja mu je po Vama simbolika.
sta za Vas drage forumasice znaci kada dobijete cvet?

pu prvi :D
zeleo sam da joj vidim osmeh....i video sam ga

Pa, nedavno sam dobila od radnog kolektiva lijep (rođendanski) buket...žuti ljiljani i još svašta nešto...
a dvoumili su se da li da mi poklone to ili Duel sa mirisom jorgovana...:lol:

Inače, mnogo mi više znači jedan jedini cvijetak
ali onako, bez nekog posebnog povoda, tek da mi uljepša dan...
volim jorgovan, ljubičice, gerbere, margarete, tratinčice...:)
Ruže su mi nekako... predvidive, recimo... i ne dopada mi se baš njihov miris (pod uslovom da uopšte mirišu)...
 

Back
Top