bornaghi municija

Ma to sam vidio, tu mi sve izgleda OK , nego rekoh pošto prvi put vidim ovu municiju, a i saznao da ima da se kupi kod nas, da pitam za iskustva. Inače metak u maloprodaji nije preskup, a na tom sajtu,kao što rekoh, ne izgleda loše. Jesi ti koristio?
 
Da ti kazem sada sam dosao iz lova . Pucao sam sa Bornaghi municijom koju sam kupio u Capriolu u B.Topoli pre nove godine . u kalibrun je 16 sa 30 gr sacme . pucao sam fazane dva dana u Backoj i mogu vam reci da je sve bilo ok , cak malo i previse razbija , ali veceras je bilo drugo . Pucao sam plovke na ribnjaku ma verujte mi da su me pitali sa cim pucam jer padale su i sa nekih 40 metara visine , nije da sam merio ali lovac koji je pucao do mene nije rusio ni sa K100 a covek zna da puca . Hocu da kazem da za cenu od 30 din za metak ja sam dobio sasvim ok municiju .:per:
 
Svaka čast na lovu, zavidim ti !!! Ja sam inače iz CG , ovamo se pojavilo svakakve municije, najviše neke divlje, istina ima B&P kod zastupnika i Nobel Sport ali su cijene 60-80 din. po metku, pa vi sad vidite jel se isplati, pogotovo na patke kada se ode, jer je na Skadarskom jezeru ove godine toliko patke da je za jedan lov 2-3 kutije malo! Ovaj Bornaghi po svoj prilici nije daleko po kvalitetu od ovih "jeftinih" proizvođača", a za sada je cijena ok. Nego možda bolje da ga ne hvalimo!:D
 

Back
Top