HP PhotoSmart 735

C

Cosmic

Gost
Imam foto aparat HP PhotoSmart 735.
Bojim se da nesto nije uredu sa njim.Napravim 7-8 slika i baterije su vec prazne.Dali je to normalna svar ili nesto nije uredu sa njim.
Imali neko vec iskustvo sa njim da mi pomogne ili da se obratim firmi od koje sam ga kupio radi reklamacije.
Hvala unapred
 
Pazi kad imamo iste aparate.
Ovako, dok je ukljucen displej naravno i blic, baterija se znatno opterecuje,
znaci nemoj dugo da drzis upaljen LIVE VIEW i ako nema potrebe za blicem nemoj ga paliti.
Problem sa baterijama ima mnogo aparata a ja ti preporucujem da kupis bar dve baterije punjujuce sa vecim kapacitetom (je sam kupio C.F.L. 2200mAh -150din/kom) i odgovarajuci punjac za te baterije (na pr. VARTA tip 57039 -700din.).
Ako zelis da baterije napunis pune moras ih poniti 12-15h i to bi trebalo da bude dovoljno za oko 100 slika sa jednim parom baterija, mozda i vise.
Baterije koje si dobio uz aparat nemoj puniti na jacem punjacu jer im je kapacitet manji i moze se desiti da puknu na punjacu ako ostanu duze od 5-6 sati.
Javi sta si uradio.

Pozdrav.
 
hauba:
Pazi kad imamo iste aparate.
Ovako, dok je ukljucen displej naravno i blic, baterija se znatno opterecuje,
znaci nemoj dugo da drzis upaljen LIVE VIEW i ako nema potrebe za blicem nemoj ga paliti.
Problem sa baterijama ima mnogo aparata a ja ti preporucujem da kupis bar dve baterije punjujuce sa vecim kapacitetom (je sam kupio C.F.L. 2200mAh -150din/kom) i odgovarajuci punjac za te baterije (na pr. VARTA tip 57039 -700din.).
Ako zelis da baterije napunis pune moras ih poniti 12-15h i to bi trebalo da bude dovoljno za oko 100 slika sa jednim parom baterija, mozda i vise.
Baterije koje si dobio uz aparat nemoj puniti na jacem punjacu jer im je kapacitet manji i moze se desiti da puknu na punjacu ako ostanu duze od 5-6 sati.
Javi sta si uradio.

Pozdrav.
Ok
Probacu pa cu da ti javim
 

Back
Top