Дискусија : СРС и/или СНС

Poruka
93
Ево нова тема да не буде да намерно минирамо ону о Ненаду Чанку и његовим бахатим и не реалним захтевима да се обештети српска Војводина за продају српског НИС-а.

Мене конкретно занима како присталице те назови странке оцењују демагогију свог лидера, лажни морал, понижавање бивших сарадника и кућних пријатеља и пре свега његово лоповско и криминално понашање. Наводно напредњаци желе поштену државу а сам лидер те странке је украо од државе стан. Станове су украли и Александар и Цица и то у време када је Србији и Србима било најтеже. Какав они пример дају омладини?

Ако хоће да чисте Србију од лопова зашто не пођу од себе? Зашто Николић не призна да је штитио Милију Бабовића од напада посланика СРС?
 
Neka Todorovic objasni kako je kupio imanje za svoje kamione u Zemunu po ceni od jedan dinar za kvadratni metar, kao i kako je dobio kucu na Vracaru... Takodje, neka Vjerica Radeta objasni odakle joj tri stana u Zemunu i kako je to Slavko Jerkovic kaopredsednik opstine Zemun protivzakonito sebi omogucio prosirenje kuce tako da ona skoro na ulici izlazi... Milion pitanja, a ko o cemu radikali (sadasnji) o postenju!
 
Neka Todorovic objasni kako je kupio imanje za svoje kamione u Zemunu po ceni od jedan dinar za kvadratni metar, kao i kako je dobio kucu na Vracaru... Takodje, neka Vjerica Radeta objasni odakle joj tri stana u Zemunu i kako je to Slavko Jerkovic kaopredsednik opstine Zemun protivzakonito sebi omogucio prosirenje kuce tako da ona skoro na ulici izlazi... Milion pitanja, a ko o cemu radikali (sadasnji) o postenju!

Зашто они да објасне после толико времена? Објасните ви због чега сте седели са њима у истим клупама годинама и то вам није сметало све до недавно? Зашто пре годину дана неки следбеник Томе Николића није питао одакле Тодоровићу могућност да купује по тој цени? Тада сте сви скакали у његову одбрану па и Тома лично. Шта се то променило преко ноћи? Изгледа да смо вам добри само када смо уз вас а ко год вас разоткрије преко ноћи постаје лопов и издајник. Зашто Тома као лидер странке (у одсуству Шешеља) није реаговао ако је видео да његове колеге из странке раде нешто што није легално? Зашто није повео иницијативу на ЦОУ да се искључе ако су заиста лопови?

Знаш зашто? Зато што је он десет пута гори од сваког члана Српске радикалне странке. А то за Радету је ноторна лаж. Где си ти то видео да она има три стана? Да је Тома узео стан од државе је проверено а да Радета има три стана ви тек треба да докажете пре него што то узмете као аргумент. А нећете доказати јер нема.
 
mogu ovi opoziciji da pljunu pod prozor.

nije opozicija dovela drzavu u ovo stanje. vesta zamena teza vise ne pali

narod nema kome da se obrati( na izborima) nego vadikalima, sto jes jes

lamentacije o nekakvoj intelegenciji rezimskoj, a narod je kao prost, su samo uobrazenomalogradjansko samosazaljevanje

volim narod, ma koga da izabere, bolje narodnjaci nego ortodox kelts i balasevic,

srbija slusa narodnjake, zato sto ih razume. vas ne razume
 
Ево нова тема да не буде да намерно минирамо ону о Ненаду Чанку и његовим бахатим и не реалним захтевима да се обештети српска Војводина за продају српског НИС-а.

Мене конкретно занима како присталице те назови странке оцењују демагогију свог лидера, лажни морал, понижавање бивших сарадника и кућних пријатеља и пре свега његово лоповско и криминално понашање. Наводно напредњаци желе поштену државу а сам лидер те странке је украо од државе стан. Станове су украли и Александар и Цица и то у време када је Србији и Србима било најтеже. Какав они пример дају омладини?

Ако хоће да чисте Србију од лопова зашто не пођу од себе? Зашто Николић не призна да је штитио Милију Бабовића од напада посланика СРС?


Ni jedni ni drugi ista bagra...........
 
Ево нова тема да не буде да намерно минирамо ону о Ненаду Чанку и његовим бахатим и не реалним захтевима да се обештети српска Војводина за продају српског НИС-а.

Мене конкретно занима како присталице те назови странке оцењују демагогију свог лидера, лажни морал, понижавање бивших сарадника и кућних пријатеља и пре свега његово лоповско и криминално понашање. Наводно напредњаци желе поштену државу а сам лидер те странке је украо од државе стан. Станове су украли и Александар и Цица и то у време када је Србији и Србима било најтеже. Какав они пример дају омладини?

Ако хоће да чисте Србију од лопова зашто не пођу од себе? Зашто Николић не призна да је штитио Милију Бабовића од напада посланика СРС?

Klimaks, a?
 
СНС је део жутог предузећа. Најгори шљам је у тој странци. z:)

Нису они чак ни равноправни део жутог предузећа него послушници и плаћеници који су ту да раде шта им се каже. То су људи без интегритета, става и сопствене воље којима је само у глави новац и лична корист. Мука ми је када помислим како се онај тројац подржан Делићем и још пар губитника издвојио из странке крађом и лоповлуком на рачун дојучерашњих пријатеља, сабораца и кумова. Срећа па је већина посланика остала у СРС а то говори да смо на изборним листама углавном имали праве људе.
 
Neka Todorovic objasni kako je kupio imanje za svoje kamione u Zemunu po ceni od jedan dinar za kvadratni metar, kao i kako je dobio kucu na Vracaru... Takodje, neka Vjerica Radeta objasni odakle joj tri stana u Zemunu i kako je to Slavko Jerkovic kaopredsednik opstine Zemun protivzakonito sebi omogucio prosirenje kuce tako da ona skoro na ulici izlazi... Milion pitanja, a ko o cemu radikali (sadasnji) o postenju!

A jel bese tada Toma direktor zemunskog poslovnog prostora, koji je isto davao neke lokale, i sl. svojim clanoovima i vojnicima? Jel to bese kad su prostorije mesne zajednice date i pretvorene u stan onom Poplasenu koji je bio predsednik ne znam cega? Jel to bese kad su sami sebi protivpravno "iznajmili" magistrat? Jel to bese kad su naciste proglasavali za pocasne gradjane? Jel to bese kad su tukli ljude po Zemunu? el to bese kad su isterivali ljude iz stanova sto nisu Srbi? Jel to bese kad su stampali nenormalne tiraze zemunskih novina(velika Srbije) o nasem trosku i reklamirali svoju zlocinacku stranku? Jel to bese kad je Tomin poslovni prostor kupovao obezbedjenju stranke pistolje? Jel to bese kad su kupovali papuce radnicima po 15 puta vecoj ceni? Jel to bese kad su menjali prozore po skolama za po 1500dm, a u slobodnoj prodaji je taj prozor bio 400dm? Jel to bese kad je jedina firma koja je radila nesto firma Steve Dragisica? Jel to bese kad se seselj vozio u novom audiju A6, a ljudima nisu isplacivali ratne dnevnice? itd. itd. itd.
Ipak smatram da je Toma malo manje zlo od ovih seseljevih!
 
Poslednja izmena:
A jel bese tada Toma direktor zemunskog poslovnog prostora, koji je isto davao neke lokale, i sl. svojim clanoovima i vojnicima? Jel to bese kad su prostorije mesne zajednice date i pretvorene u stan onom Poplasenu koji je bio predsednik ne znam cega? Jel to bese kad su sami sebi protivpravno "iznajmili" magistrat? Jel to bese kad su naciste proglasavali za pocasne gradjane? Jel to bese kad su tukli ljude po Zemunu? el to bese kad su isterivali ljude iz stanova sto nisu Srbi? Jel to bese kad su stampali nenormalne tiraze zemunskih novina(velika Srbije) o nasem trosku i reklamirali svoju zlocinacku stranku? itd. itd. itd.
Ipak smatram da je Toma malo manje zlo od ovih seseljevih!

Зашто мање зло? Ко је од људи који сада воде СРС некога тукао у Земуну и било где демонстрирао самовољу и бахатост? Ко је одлучивао о свему, ми или Тома?
Садашњи кадар СРС још увек није имао прилику да се докаже због Николића који се увек трпао у први план али има времена и за нас па ћемо видети ко је заправо какав.
 
Нису они чак ни равноправни део жутог предузећа него послушници и плаћеници који су ту да раде шта им се каже. То су људи без интегритета, става и сопствене воље којима је само у глави новац и лична корист. Мука ми је када помислим како се онај тројац подржан Делићем и још пар губитника издвојио из странке крађом и лоповлуком на рачун дојучерашњих пријатеља, сабораца и кумова. Срећа па је већина посланика остала у СРС а то говори да смо на изборним листама углавном имали праве људе.
Ako su tako nebitni, što o njima otvarati posebne teme? I kako to, do juče ste im slepo verovali, bili su vam najbolji, a sad ih toliko pljujete. Jel' su se oni za tako kratko vreme toliko promenili, ili ste vi "progledali"? :think: :sanke:
 
Ako su tako nebitni, što o njima otvarati posebne teme? I kako to, do juče ste im slepo verovali, bili su vam najbolji, a sad ih toliko pljujete. Jel' su se oni za tako kratko vreme toliko promenili, ili ste vi "progledali"? :think: :sanke:

Вероватно и једно и друго. Само је питање када су се променили и колико је нама требало да то схватимо.
 
Нису они чак ни равноправни део жутог предузећа него послушници и плаћеници који су ту да раде шта им се каже. То су људи без интегритета, става и сопствене воље којима је само у глави новац и лична корист. Мука ми је када помислим како се онај тројац подржан Делићем и још пар губитника издвојио из странке крађом и лоповлуком на рачун дојучерашњих пријатеља, сабораца и кумова. Срећа па је већина посланика остала у СРС а то говори да смо на изборним листама углавном имали праве људе.

Највећи врхунац популарности је СНС имала тих дана од времена оснивања која је попраћена подршком српских медија под контролом жутог предузећа и прећутно од стране ДС-а. Сва та халабука и подршка медија утицала је да на локалним изборима у појединим градовима Србије да СНС добије завидну подршку гласачког тела.
Чак је и у мојем окружењу настала већа еуфорија подршке Томи која је сваким даном све мања, спласнула и све је мања и мања. Сваком грађанину је данас јасно да СНС није нека нова странка са новим визијама и програмом, већ је само ПРОЈЕКАТ тајкуна и ЗЕС-а. СНС има једину функцију а то је - да умањи значај Српске радикаллне странке на политичкој сцени Србије. Тај покушај разбијања СРС им није успео, што су сви у Србији могли да виде. Све је јасно о чему се то радило. Знам поједине који су се покајали што су из СРС прешли СНС, рекли су ми: били смо занесени и веома наивни. Судбина тих новопечених странака попут СНС ће бити као и ГСС, ДЦ или ССЈ.
 

Back
Top