Kakvih dileja na ovom svetu ima.Boze gospode

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Danas na poslu.Za vreme pauze pridje mi kolega sa kojim sam za ovo kratko vreme zaista jedno lepo drugarstvo sklopio i kaze:
Kako neki ljudi imaju srece u zivotu.
:shock: Tip izgleda super,pametan,komunikativan,dobro situiran.ali nesto mu fali.
I tako malo pomalo.Otvori meni covek srce i kaze da sa 28 godina je spavao samo sa tri ribe.
Yebote pomislim sa koliko je onda samo tipova spavao za ovo vreme.
ali nije sija nego vrat.
Covek totalno isfrustriran.Kaze nema srece sa ribama.
I sta ja da mu predlozim pametno nego da izadjemo jedno vece i da navatamo (naravno)za njega.
A odgovor :shock: Nisam ja nesposoban pa dsa mi ti trazis ribe.
Covek se pokupi i ode.A ja osta u :shock: :shock: :shock:
 
Bustura:
Danas na poslu.Za vreme pauze pridje mi kolega sa kojim sam za ovo kratko vreme zaista jedno lepo drugarstvo sklopio i kaze:
Kako neki ljudi imaju srece u zivotu.
:shock: Tip izgleda super,pametan,komunikativan,dobro situiran.ali nesto mu fali.
I tako malo pomalo.Otvori meni covek srce i kaze da sa 28 godina je spavao samo sa tri ribe.
Yebote pomislim sa koliko je onda samo tipova spavao za ovo vreme.
ali nije sija nego vrat.
Covek totalno isfrustriran.Kaze nema srece sa ribama.
I sta ja da mu predlozim pametno nego da izadjemo jedno vece i da navatamo (naravno)za njega.
A odgovor :shock: Nisam ja nesposoban pa dsa mi ti trazis ribe.
Covek se pokupi i ode.A ja osta u :shock: :shock: :shock:
nije mi jasno sta je pisac ovih redova hteo da nam poruci? :lol: Da je on sam dileja to je jasno a GOSPOD BOG ce njegovo pisamce vec nekako procitati :wink:
 
srebro:
A zašto svaki kurvar i svaka ***** na ovom svetu misli da i svi ostali treba da budu kao oni? Ja bih bio sretan da jednog dana sa 28 dina imam samo 3 ribe iza sebe.

Malo ti to naopako zvuci. Evo, ja bih bio presecan da do kraja zivota budem samo sa JEDNOM devojkom. To znaci da bih trebao da budem zaljubljen u tu osobu do kraja zivota, sto zvuci kao san. Kad menjas mnogo partnerki znaci da nisi nasao ono sto ti treba.
 
Bustura:
Danas na poslu.Za vreme pauze pridje mi kolega sa kojim sam za ovo kratko vreme zaista jedno lepo drugarstvo sklopio i kaze:
Kako neki ljudi imaju srece u zivotu.
:shock: Tip izgleda super,pametan,komunikativan,dobro situiran.ali nesto mu fali.
I tako malo pomalo.Otvori meni covek srce i kaze da sa 28 godina je spavao samo sa tri ribe.
Yebote pomislim sa koliko je onda samo tipova spavao za ovo vreme.
ali nije sija nego vrat.
Covek totalno isfrustriran.Kaze nema srece sa ribama.
I sta ja da mu predlozim pametno nego da izadjemo jedno vece i da navatamo (naravno)za njega.
A odgovor :shock: Nisam ja nesposoban pa dsa mi ti trazis ribe.
Covek se pokupi i ode.A ja osta u :shock: :shock: :shock:
Očigledno je taj tvoj kolega jako iskompleksiran pa si mu svojim drugarskim predlogom dirnuo već poljuljani ego.
E. da je mene neko vukao za rukav da mi nabacuje ribe za ka*anje, pa ja bi... Nesmem sad da kažem protumačićeš pogrešno.
 
Bustura:
Danas na poslu.Za vreme pauze pridje mi kolega sa kojim sam za ovo kratko vreme zaista jedno lepo drugarstvo sklopio i kaze:
Kako neki ljudi imaju srece u zivotu.
:shock: Tip izgleda super,pametan,komunikativan,dobro situiran.ali nesto mu fali.
I tako malo pomalo.Otvori meni covek srce i kaze da sa 28 godina je spavao samo sa tri ribe.
Yebote pomislim sa koliko je onda samo tipova spavao za ovo vreme.
ali nije sija nego vrat.
Covek totalno isfrustriran.Kaze nema srece sa ribama.
I sta ja da mu predlozim pametno nego da izadjemo jedno vece i da navatamo (naravno)za njega.
A odgovor :shock: Nisam ja nesposoban pa dsa mi ti trazis ribe.
Covek se pokupi i ode.A ja osta u :shock: :shock: :shock:

Bez ljutnje,ali ti mi ovde izgledas veca dileja...
1.Kakve veze ima sto je spavao samo sa 3 za 28 godina?Mozda mu je bolje bilo nego tebi sa milion?
2.Drugi glup zakljucak-ako nije sa zenama,onda mora da je s muskarcima...Ne razmisljaju bas svi ljudi tako...
3.Jos gluplji predlog da neko "navata"za nekoga ista...Time si mu u vidu "drugarske"pomoci,samo rekao drugim rijecima da je nesposoban,a to nikome ne bi bilo milo da cuje...sto ti je i sam rekao...

I 4.Nije mi jasno,kako ti ovo sve nije jasno? :?
 
Bez ljutnje,ali ti mi ovde izgledas veca dileja...
1.Kakve veze ima sto je spavao samo sa 3 za 28 godina?Mozda mu je bolje bilo nego tebi sa milion?
2.Drugi glup zakljucak-ako nije sa zenama,onda mora da je s muskarcima...Ne razmisljaju bas svi ljudi tako...
3.Jos gluplji predlog da neko "navata"za nekoga ista...Time si mu u vidu "drugarske"pomoci,samo rekao drugim rijecima da je nesposoban,a to nikome ne bi bilo milo da cuje...sto ti je i sam rekao...

I 4.Nije mi jasno,kako ti ovo sve nije jasno? :?[/quote]
Zasto bih se ljuti.Ja sam rekao da sam dileja.
!.Sam je rekao da je spavao samo tri puta.(tri odnosa)sa tri zene koje je platio.(Neznam dali mu je bilo bolje nego meni?)
2.To mi je samo naletelo kao misljenje.Ali naravno nije dokazano.A i nezelim da znam.
3.Pretpostavio sam da mi to govori jer mozda trazi drustvo za izlazak ili pomoc.
4.I iskreno da su mi jasni likovi koji te smaraju.Nametni osecaj bespomocnosti.Pa onda ipak pomislis da im mozes pomoci.Ali oni tada na gnusan nacin istu odbiju.
Takve stvari nemogu shvatiti.
izvini sto sam ja mozda glup u odnosu na tebe.Ali drago mi je da si ti to tako brzo ukapirala. :wink:
 
Bustura:
Bez ljutnje,ali ti mi ovde izgledas veca dileja...
1.Kakve veze ima sto je spavao samo sa 3 za 28 godina?Mozda mu je bolje bilo nego tebi sa milion?
2.Drugi glup zakljucak-ako nije sa zenama,onda mora da je s muskarcima...Ne razmisljaju bas svi ljudi tako...
3.Jos gluplji predlog da neko "navata"za nekoga ista...Time si mu u vidu "drugarske"pomoci,samo rekao drugim rijecima da je nesposoban,a to nikome ne bi bilo milo da cuje...sto ti je i sam rekao...

I 4.Nije mi jasno,kako ti ovo sve nije jasno? :?
Zasto bih se ljuti.Ja sam rekao da sam dileja.
!.Sam je rekao da je spavao samo tri puta.(tri odnosa)sa tri zene koje je platio.(Neznam dali mu je bilo bolje nego meni?)
2.To mi je samo naletelo kao misljenje.Ali naravno nije dokazano.A i nezelim da znam.
3.Pretpostavio sam da mi to govori jer mozda trazi drustvo za izlazak ili pomoc.
4.I iskreno da su mi jasni likovi koji te smaraju.Nametni osecaj bespomocnosti.Pa onda ipak pomislis da im mozes pomoci.Ali oni tada na gnusan nacin istu odbiju.
Takve stvari nemogu shvatiti.
izvini sto sam ja mozda glup u odnosu na tebe.Ali drago mi je da si ti to tako brzo ukapirala. :wink:[/quote]

Ne moras da budes cinican...ja samo dajem svoje misljenje na tvoju prvobitnu pricu,bez dodatnih detalja...koliko puta sa koliko zena itd...ne sjecam se da procitah...
Ali i pored svega,...ne zvuci da si zaista htio pomoci,nego da dokazes svoju "superiornost" u odnosu na njega...
Unaprijed se izvinjavam,ako pogresno shvatam iz datog opisa...
 

Back
Top