SaintsRow 2 problem

Koju graficku imas moguce da je do drajvera ako imas ATI RADEON...imam tu igru i normalno mi radi (na geforce 9800gt)...u sustini znam o cemu se radi ja sam isti problem sa igrom Beowulfom a moj drugar sa jos jednom igrom ne mogu da se setim naziva sada...u svakom slucaju to ti je problem koji se javlja kod igara koje su portovi sa konzola i to uglavnom igre iz treceg lica ako ti novi drajveri ne pomognu mislim da neces moci da je igras normalno na toj grafici koju trenutno imas...:-(
 
E prijatelju pa nemas srece moj drugar je imao ati radeon 2600xt i isti problem je imao sa jednom ali evo da me ubijes nema sanse da se setim kako se zove a imam je kuci znam da je isto port sa konzole kao i Saints Row ...ponavljam ti veoma moguce da je do grafike ali nije tako redak slucaj da te igre koje su prvobitno radjene za konzole pa posle samo portovane za PC prave probleme...strpi se jos 2 dana pa probaj na novoj grafici...i ako uzimas vec ati-ja iz serije 4800 uzmi 4850 malo je skuplji ali ima najbolji odnos cena performanse...pozz

P.S. ako ti i na novoj grafickoj bude isti problem batali saints row i igraj GTA 4 ;-)
 
Ma drzi se ti GTA 4 to ti je moj najiskreniji savet...Saints Row je samo bleda kopija GTA, grafika je losija, ulice su polupuste u Saints Row, kontrole su lose uradjene...posebno sa novom grafickom GTA 4 ce jos da ti bolje radi tako da ne vidim razloga da se nesto posebno zadrzavas na Saints Row-u...ti na toj 2600pro sigurno i nisi mogao da igras GTA 4 na nekim visokim detaljima tako da verovatno nisi ni video kako izgleda u punom sjaju
 
Nije to do kompisa moji drugari to vam je do same igra Saint Row 2 ako malo googujte i videcete po svim magazinima (screenfun,gamespot) pa i na youtube da igra ima losu optimizaciju .....koci i secka tako da mozete da imate ,,ne znam koji komp,, igra ima da koci i se*e!
 

Back
Top