Muz me nije uzeo iz ljubavi

U

Uplakana

Gost
Molila bih nekog lutajuceg psihologa volontera da mi odgovori na ovaj post. Ovo je prvi put da trazim strucno mishljenje.
Radi se o tome da sam u mom moze se reci kratkom braku od 4 godine otkrila da me je muz prevario jos na pocetku sa mojom najboljom drugaricom. Ja sam se udala iz ciste idealisticke ljubavi za njega medjutim sada osecam kako mi se citav svet srusio pred ocima kao kula od karata, jednostavno tek tako , pustos i u nekom sam kao vakumu ni napred ni nazad, jos nisam pokrenula razvod (zvanicno) on mi se stalno priblizava zeli da mu oprostim ali ja jednostavno posle svega sto sam saznala ne mogu vise da vodim ljubav sa njim. Ranije je sve bilo savrseno kada smo to radili osecala sam se potpuno nekako prirodno i normalno sa njim cak sam i zaboravljala da sam stidljiva i njegovo telo ruke sve mi je bilo potpuno blisko kao moje rodjeno nekako nisam osecala ni razliku izmedju njegovog i mog tela sve mi je to dolazio kao jedno te isto a sada jednostavno ne mogu vise ni da ga poljubim cak strashno mi se udaljio pocela sam da se cak i stidim seksa koji sam ranije imala sa njim bezim stalno ni oci vise ne mogu da mu gledam a ruke, ruke izdajice koje su milovale nju pa onda mene jooj tako mi je odjednom postao stranac neznam kako da postupim nemam npr. majku pa da pitam ili nekog pred kim bih bila slobodna.
On je bio moj princ onakav kakvog sam oduvek prizeljkivala konj mi nije ni bio toliko bitan ,ali sada je postao bojim se covek kojeg vrlo malo ili nimalo ne poznajem.
Sta mi savetujete.

P.S. Jos bih molila da mi kazete da li muskarci uopste traze pravu ljubav kao i mi u zivotu. Kada oni i kako i iz kojeg razloga odlucuju da se zene.Mi mastamo o princu a o kome oni mastaju , cini mi se da za njih ne postoji neka princeza iz maste kao za nas princ, pre bih rekla da oni mastaju o nekom seksu iz snova sa zenom velikih grudi, zanosne zadnjice, napucenih usana, blistavih zuba mislim da je to pre njihov san nego neka idealna vecna ljubav
Uopste mi nije jasan njihov rezon totalno ali totalno su kontradiktorni kod nas je barem jasno trazimo sve naj naj i kada to nadjemo kazemo da pristajemo (ovo ukoliko nas zaprosi naravno) i tu se skrasimo i kraj. Cini mi se da je to kod njih nekako otprilike ovako - ova mi se svidja a onu cu da zenim.
 
Vidi duso da ti kazem odmah to sto si dozivela je strashno i ti si u stanju stresa, mozda bi ipak trebala da popijesh za pocetak neki sedativcic za smirenje cisto da ne budes tako napeta.
Neverstvo u braku je posle nekih slicnih tragedija otprilike na 4 mestu po jacini shokova koje covek moze doziveti. Razvod je na 3-cem.
Zato vrlo oprezno. Iz tvoje priche zakljucujem sledece, sreca je sto nemate jos decu tako da su u neku ruke vase uzajamne obaveze manje a samim tim i razlozi za trpljenje ali jedno su obaveze a drugo emocije i vrlo stetan po zdravlje zene osecaj gubljenja sigurnosti. To sto ti nemozes vise, dakle, nisi u stanju sa njim da vodim ljubav jedna je najnormalnija i potpuno cesta reakcija ali to ne znaci jos uvek da si ti prestala da ga volis, naime tvoja velika osecanja prema njemu koja su bila potpuno iskrena i veoma veoma jaka nisu mogla tek tako preko noci da izvetre. Ne! ti njega jos uvek volis ali ljubav razum i ponos se bore u tebi ,i tebi se desilo ono sto se strucno srpski zove tzv. potiskivanje ljubavi gusis ljubav u sebi jer shvatas da su tvoja osecanja izneverena, teska je tvoja odluka i na tebi je ja ti tu ne mogu pomoci ali jako je bitno da shvatis da nista ishitreno NE SMES da uradis. Moze da bude kobno.
Zamoli ga lepo da vise ne vodite ljubav dok se stvari ne iskristalisu pokusaj s njim da razgovaras otvoreno bez frustracije i posle tog jednog kuliranja ti ces lako shvatiti da li vredi da se dalje boris za tvoju ljubav tj. brak ili ne.

Posle prevare nikada ali nikada nece biti isto dakle to potpuno zaboravi, seks posle prevare bar za zenu moze biti samo nekako podnosljiv ( ono gledas u tavanicu i sat kad ce da se zavrsi )kao otprilike neka mucna bracna duznost. Ima osoba koje ne mogu da oproste ne zato sto one nisu spremne da se zrtvuju za brak vec zato sto jednostavno ne mogu da gledaju to srozavanje ideala i ljubavi. Dakle ako mu oprostis shvati da ce on od tog trenutka biti tvoj neki novi drugi muz koji vise uopste nije ljubav tvog zivota vec ce postati tzv. korektan muz pokajnik. Dakle on ce biti pazljiv prema tebi prema deci sutra bice savestan otac njegova uloga prema tebi svesce se samo na zastitu sugruge i majke svoje dece ali mastanja iz mladosi ljubav radost- zaboravi tvoj brak ostace samo dobar ugovor bez ljubavi jedina satisfakcija u zivotu bice ti deca koju cete zajedno vaspitavati i praviti od njih ljude tako sto cete zajedno skrivati njegove banbracne izlete i smisljati prihvatljive izgovore pogotovu kada deca odrastu i pocnu da kapiraju neke stvari o njihovim mami i tati, decaci obicno krenu "na oca" i ne retko se ponose time da im je cale bio svaler u ovoj nasoj balkanskoj subkulturi dok devojcice tragicno dozivljaju oceva neverstva ili bilo kakav los odnos prema njihovoj majci.
Ukoliko posle perioda kuliranja shvatis da ne zelis brak ispod ljubavi onda stisni petlju razvedi se provedi neko vreme na aerobiku u bazenu nabaci najbolje krpice koje imas izlazi sto cesce sta te briga nemas obaveza nemas dece "mlada" si nisi neka lepota ali nebitno svaka zena moze da privuce na neki nacin ukoliko svoj stav ume adekvatno da plasira, i kada posle uspesnog rada na svom izgledu budes osetila ponovo muske poglede na sebi to da si pozeljna i da ima sanse za novu ljubav ne tako pravu i ne daj boze da bude tako prava ali neku drugu videces prestaces da koristis kinine.
E mogla bi ova Gazdarica da mi udeli neku kintu za ovoliki rad.

Najbitnije je moja draga sesti sa njim negde i popricati otvoreno o vasem problemu i zapamti lepota svake zene je samo u njenoj cestitosti a kad nju ali i dostojanstvo izgubi i najlepsa zena moze odjednom postati ruzna, a sta bi tek bilo sa ruznom.

Ono o muskarcima i njihovim "idealima" neka ti odgovori neko ko ih bolje poznaje ja ih uopste ne poznajem.
 
Necu da se raspisem ko prethodna, jer oan je potpuno u pravu, dodacu ti samo koju rec. Kao prvo idealno je ako nemate dece. Bolje nije moglo da ti se desi! U vasoj vezi onda si najbitnija ti!
Zaboravi na lekove, depresije i ostale stvari te vrste. Kao prvo puna si negativne energije. Ako neces ili ne mozes da o ovome pricas sa nekim od drugarica, mozda je bolje i da cutis. Imaju drugi vidovi uzivanja. Ajde za pocetak da krenes u "svet", mogla bi da vidis jer ima u kraju neki aerobik, teretana, bazen ili nesto tome slicno. Shopping bi ti isto pomogao, zanimaj se drugim stvarima. Okreni stari drustvo koje te nece smarati pitanjima o njemu i tvom zivotu< nadji one koji ce da pricaju o filmovima, modi, izlascima...> probaj da te druge stvari okupiraju! A sa njim polako, vremenom ces da odlucis da li ti njega jos uvek volis i opustanje ce da dodje samo po sebi ili ces da shvatis da si sve vreme zivela u iluzijama i da ti je bez obzira na brak potrebna probmena. Nemoj da tracis zivot, imas samo jedan!
Good Luck!
 
Zao mi je sto si to neverstvo tako dozivela. Ali muskarci su takvi. Svi. Najbolji muskarac je onaj kod koga to nikad ne osetis, kraj koga se osecas sigurno i u ciju si ljubav sigurna. cak i kad saznas za prevaru. Garantovano te muz mnogo voli i uopste ne zna kako sad da reaguje.
Normalno je da ovako reagujes u prvo vreme posto saznas. Izgubljeno poverenje moze da se vrati ali ce trebati mnogo vremena, i Vasa veza moze ponovo biti izuzetno kvalitetna. Vreme leci sve. A bices jos srecnija ako je on naucio lekciju. Pozdrav
 
strani placenik:
Zao mi je sto si to neverstvo tako dozivela. Ali muskarci su takvi. Svi. Najbolji muskarac je onaj kod koga to nikad ne osetis, kraj koga se osecas sigurno i u ciju si ljubav sigurna. cak i kad saznas za prevaru. Garantovano te muz mnogo voli i uopste ne zna kako sad da reaguje.
Normalno je da ovako reagujes u prvo vreme posto saznas. Izgubljeno poverenje moze da se vrati ali ce trebati mnogo vremena, i Vasa veza moze ponovo biti izuzetno kvalitetna. Vreme leci sve. A bices jos srecnija ako je on naucio lekciju. Pozdrav
Znaju i zene da budu jos gore!!!!!!!!! Naj bolje da budu samo sigurne u sebe, onda se takve drame nece ni desavati, mozda u budicih stoljeca vise muskarcima!
 
strani placenik:
Zao mi je sto si to neverstvo tako dozivela. Ali muskarci su takvi. Svi. Najbolji muskarac je onaj kod koga to nikad ne osetis, kraj koga se osecas sigurno i u ciju si ljubav sigurna. cak i kad saznas za prevaru. Garantovano te muz mnogo voli i uopste ne zna kako sad da reaguje.
Normalno je da ovako reagujes u prvo vreme posto saznas. Izgubljeno poverenje moze da se vrati ali ce trebati mnogo vremena, i Vasa veza moze ponovo biti izuzetno kvalitetna. Vreme leci sve. A bices jos srecnija ako je on naucio lekciju. Pozdrav
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Anonymous:
strani placenik:
Zao mi je sto si to neverstvo tako dozivela. Ali muskarci su takvi. Svi. Najbolji muskarac je onaj kod koga to nikad ne osetis, kraj koga se osecas sigurno i u ciju si ljubav sigurna. cak i kad saznas za prevaru. Garantovano te muz mnogo voli i uopste ne zna kako sad da reaguje.
Normalno je da ovako reagujes u prvo vreme posto saznas. Izgubljeno poverenje moze da se vrati ali ce trebati mnogo vremena, i Vasa veza moze ponovo biti izuzetno kvalitetna. Vreme leci sve. A bices jos srecnija ako je on naucio lekciju. Pozdrav
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
istina. Da li ti uopste znas da ja sada svaki put kad ga pogledam (skupim hrabrosti) ustvari opet shvatim da sam ja njegova zena sasvim slucajno ne zato sto je on mene ludo zavoleo i ostale price za malu decu nego samo zato sto je ona druga prava, moja naj-drugarica sa kojom me je prevario ustvari bila udata i iako je "moj" muz zgodan frajer ona ipak nije mogla da napusti svog muza sa kojim je imala i decu, tako da sam ja ustvari zbog njegovog razocaranja u zenski rod upala u kombinaciju kao "idealna" zena.Zar to nije jedan totalni BLJAK i kako bi to ispricala uopste svojoj deci ako ih budem imala kada me pitaju:"A kako ste se ti i tata upoznali?"
Evo sad jedna potpuno nova parafraza Tolstoja :"Sve prevare lice jedna na drugu ali ova je posebno originalna."
Normalno je sada, on zeli nekako da se izvuce gleda me ne njegovim nego nekim tudjim pogledom molecivo a ja svaki put kada mi se pogled susretne sa njegovim
setim se one pesme "Drugima sam kose pleo a tebe sam "zavoleo"" mislim se da li ste primetili da je ona bila mladja od mene.
Eto ispade da je ona bila slobodna ili mozda cak i bilo koja druga prava zena ja danas ne bih ni bila tu gde sam NA FORUMU.
Kako on sad mene da uci ljubavi kada ja vise ne verujem u njegovo znanje. Mozda se neki nece sloziti ali mislim da je potpuno pogubno da ne kazem protiv prirodno kada ucenik pocne da uci ucitelja. Mislim da je najveci greh protiv covecanstva - ubistvo jednog idealiste.
Posto vidim da se ovuda provlace i neke pope htela bih da ih pitam a nadam se i da cu dobiti odgovor na poklon, da li kada oni ono citaju : "I u dobru i u zlu(mada sam ja daleko od toga iha ha)........ da li to znaci da treba oprostiti i prevaru supruga/ge?
A one koji nesto -- znaju pitala bih samo da li mozda blefiraju ono kao u pokeru? Nista se ne zna dok se ne sazna ali stpljenja "malo".
Sto se vodjenja "ljubavi" tice totalni kolaps bojim se da sam trajno nesposobna, sinoc smo opet pokusali malo, ne vredi ne mogu ni da ga poljubim kao nekad, presla sam u posebnu sobu a verovatno cu se uskoro preseliti i u poseban stan, nazalost to vise nije to. Bespomocna sam ljudi ne mogu da prestanem da volim pogresnu osobu ali ne mogu ni da oprostim.
Potresla me je ona pricha o zeni koja nije verovala da joj muz ima vanbracnu cerku i ja bih tako najvise volela da mu poverujem da sebi ne verujem ali KAKO??????
A htela sam da gradimo buducnost zajedno nisam stigla ni da ga pitam kako bi nam se zvao prvi sin a kako mozda cerka.
 
Psihologinja:
Vidi duso da ti kazem odmah to sto si dozivela je strashno i ti si u stanju stresa, mozda bi ipak trebala da popijesh za pocetak neki sedativcic za smirenje cisto da ne budes tako napeta.
Neverstvo u braku je posle nekih slicnih tragedija otprilike na 4 mestu po jacini shokova koje covek moze doziveti. Razvod je na 3-cem.
Zato vrlo oprezno. Iz tvoje priche zakljucujem sledece, sreca je sto nemate jos decu tako da su u neku ruke vase uzajamne obaveze manje a samim tim i razlozi za trpljenje ali jedno su obaveze a drugo emocije i vrlo stetan po zdravlje zene osecaj gubljenja sigurnosti. To sto ti nemozes vise, dakle, nisi u stanju sa njim da vodim ljubav jedna je najnormalnija i potpuno cesta reakcija ali to ne znaci jos uvek da si ti prestala da ga volis, naime tvoja velika osecanja prema njemu koja su bila potpuno iskrena i veoma veoma jaka nisu mogla tek tako preko noci da izvetre. Ne! ti njega jos uvek volis ali ljubav razum i ponos se bore u tebi ,i tebi se desilo ono sto se strucno srpski zove tzv. potiskivanje ljubavi gusis ljubav u sebi jer shvatas da su tvoja osecanja izneverena, teska je tvoja odluka i na tebi je ja ti tu ne mogu pomoci ali jako je bitno da shvatis da nista * NE SMES da uradis. Moze da bude kobno.
Zamoli ga lepo da vise ne vodite ljubav dok se stvari ne iskristalisu pokusaj s njim da razgovaras otvoreno bez frustracije i posle tog jednog kuliranja ti ces lako shvatiti da li vredi da se dalje boris za tvoju ljubav tj. brak ili ne.

Posle prevare nikada ali nikada nece biti isto dakle to potpuno zaboravi, seks posle prevare bar za zenu moze biti samo nekako podnosljiv ( ono gledas u tavanicu i sat kad ce da se zavrsi )kao otprilike neka mucna bracna duznost. Ima osoba koje ne mogu da oproste ne zato sto one nisu spremne da se zrtvuju za brak vec zato sto jednostavno ne mogu da gledaju to srozavanje ideala i ljubavi. Dakle ako mu oprostis shvati da ce on od tog trenutka biti tvoj neki novi drugi muz koji vise uopste nije ljubav tvog zivota vec ce postati tzv. korektan muz pokajnik. Dakle on ce biti pazljiv prema tebi prema deci sutra bice savestan otac njegova uloga prema tebi svesce se samo na zastitu sugruge i majke svoje dece ali mastanja iz mladosi ljubav radost- zaboravi tvoj brak ostace samo dobar ugovor bez ljubavi jedina satisfakcija u zivotu bice ti deca koju cete zajedno vaspitavati i praviti od njih ljude tako sto cete zajedno skrivati njegove banbracne izlete i smisljati prihvatljive izgovore pogotovu kada deca odrastu i pocnu da kapiraju neke stvari o njihovim mami i tati, decaci obicno krenu "na oca" i ne retko se ponose time da im je cale bio svaler u ovoj nasoj balkanskoj subkulturi dok devojcice tragicno dozivljaju oceva neverstva ili bilo kakav los odnos prema njihovoj majci.
Ukoliko posle perioda kuliranja shvatis da ne zelis brak ispod ljubavi onda stisni petlju razvedi se provedi neko vreme na aerobiku u bazenu nabaci najbolje krpice koje imas izlazi sto cesce sta te briga nemas obaveza nemas dece "mlada" si nisi neka lepota ali nebitno svaka zena moze da privuce na neki nacin ukoliko svoj stav ume adekvatno da plasira, i kada posle uspesnog rada na svom izgledu budes osetila ponovo muske poglede na sebi to da si pozeljna i da ima sanse za novu ljubav ne tako pravu i ne daj boze da bude tako prava ali neku drugu videces prestaces da koristis kinine.
E mogla bi ova Gazdarica da mi udeli neku kintu za ovoliki rad.

Najbitnije je moja draga sesti sa njim negde i popricati otvoreno o vasem problemu i zapamti lepota svake zene je samo u njenoj cestitosti a kad nju ali i dostojanstvo izgubi i najlepsa zena moze odjednom postati ruzna, a sta bi tek bilo sa ruznom.

Ono o muskarcima i njihovim "idealima" neka ti odgovori neko ko ih bolje poznaje ja ih uopste ne poznajem.

Samo da ti kazem potresla me je tvoja pricha ali molim te pazi nemoj niposto da slusas ovu gore narko dilerku jer oni ako ne znas to rade obezbedjuju narko-bossovima klijentelu tako sto razocarane ili neke gubitnike u zivotu, navlace vrlo ljubazno (kao duso, srce) prvo na lake pa onda na jache droge a s njima imaju dil i dobru proviziju a da ne pricamo o honorarima koje uzimaju verovatno od gazde koji je bash covek na svom mestu za razliku od one kalasture gazdarice. Ja da se pitam svima bi im rekla "Ajde pokupite svoje honorare i nadoknadu za onesposobljene ljubavi i MARSH vise odavde da vas moje oci ne vide, ko vama ista daje za pravo, mozda ste i kupili diplome a ovamo vas neko kao slusa i pljackate neke postene ljude koji su uz to i neciji muzevi a mozda imaju i neku decu koju trebaju da prehrane!" A tebi kazem njih slusaj ako zelis da radjas mongoloidnu decu a i taj tvoj muz bi trebao malo da se preispita kome veruje i sta radi u zivotu. Samo cuvaj zdravlje draga najbolje sto umes zdravo se hrani i "nadaj" se da ces nadji nekog boljeg koji ce te mozda i ozeniti ako proguta "tvoju", proslost. Jednostavno malo se pokreni iz ove ucmalosti najbolje ti je da trazis nekog postenog seljaka ( mada je i njih danas malo postenih) po mogucstvu iz brdsko-planinskih krajeva ne zbog klime samo nego zato sto bi on umeo da te ceni i postuje doduse morala bi malo ranije da ustajes ali to je najmanji problem jer bi te on voleo i drzao bi te "ko malo vode na dlanu" kada bi radili zajedno od jutra do mraka ne bi mu ni padalo napamet da te jos i vara, ako ni zbog cega drugo ono zbog toga sto bi to jednostavno za njega bilo gubljenje vremena a ovo podvuceno je ujedno i najvece postovanje koje jedna supruga moze da ima. Yes, lepo ja ovo srocih ali ajd ti nadji takvog a da je slobodan.
 
Psihologinja:
Vidi duso da ti kazem odmah to sto si dozivela je strashno i ti si u stanju stresa, mozda bi ipak trebala da popijesh za pocetak neki sedativcic za smirenje cisto da ne budes tako napeta.
Neverstvo u braku je posle nekih slicnih tragedija otprilike na 4 mestu po jacini shokova koje covek moze doziveti. Razvod je na 3-cem.
Zato vrlo oprezno. Iz tvoje priche zakljucujem sledece, sreca je sto nemate jos decu tako da su u neku ruke vase uzajamne obaveze manje a samim tim i razlozi za trpljenje ali jedno su obaveze a drugo emocije i vrlo stetan po zdravlje zene osecaj gubljenja sigurnosti. To sto ti nemozes vise, dakle, nisi u stanju sa njim da vodim ljubav jedna je najnormalnija i potpuno cesta reakcija ali to ne znaci jos uvek da si ti prestala da ga volis, naime tvoja velika osecanja prema njemu koja su bila potpuno iskrena i veoma veoma jaka nisu mogla tek tako preko noci da izvetre. Ne! ti njega jos uvek volis ali ljubav razum i ponos se bore u tebi ,i tebi se desilo ono sto se strucno srpski zove tzv. potiskivanje ljubavi gusis ljubav u sebi jer shvatas da su tvoja osecanja izneverena, teska je tvoja odluka i na tebi je ja ti tu ne mogu pomoci ali jako je bitno da shvatis da nista * NE SMES da uradis. Moze da bude kobno.
Zamoli ga lepo da vise ne vodite ljubav dok se stvari ne iskristalisu pokusaj s njim da razgovaras otvoreno bez frustracije i posle tog jednog kuliranja ti ces lako shvatiti da li vredi da se dalje boris za tvoju ljubav tj. brak ili ne.

Posle prevare nikada ali nikada nece biti isto dakle to potpuno zaboravi, seks posle prevare bar za zenu moze biti samo nekako podnosljiv ( ono gledas u tavanicu i sat kad ce da se zavrsi )kao otprilike neka mucna bracna duznost. Ima osoba koje ne mogu da oproste ne zato sto one nisu spremne da se zrtvuju za brak vec zato sto jednostavno ne mogu da gledaju to srozavanje ideala i ljubavi. Dakle ako mu oprostis shvati da ce on od tog trenutka biti tvoj neki novi drugi muz koji vise uopste nije ljubav tvog zivota vec ce postati tzv. korektan muz pokajnik. Dakle on ce biti pazljiv prema tebi prema deci sutra bice savestan otac njegova uloga prema tebi svesce se samo na zastitu sugruge i majke svoje dece ali mastanja iz mladosi ljubav radost- zaboravi tvoj brak ostace samo dobar ugovor bez ljubavi jedina satisfakcija u zivotu bice ti deca koju cete zajedno vaspitavati i praviti od njih ljude tako sto cete zajedno skrivati njegove banbracne izlete i smisljati prihvatljive izgovore pogotovu kada deca odrastu i pocnu da kapiraju neke stvari o njihovim mami i tati, decaci obicno krenu "na oca" i ne retko se ponose time da im je cale bio svaler u ovoj nasoj balkanskoj subkulturi dok devojcice tragicno dozivljaju oceva neverstva ili bilo kakav los odnos prema njihovoj majci.
Ukoliko posle perioda kuliranja shvatis da ne zelis brak ispod ljubavi onda stisni petlju razvedi se provedi neko vreme na aerobiku u bazenu nabaci najbolje krpice koje imas izlazi sto cesce sta te briga nemas obaveza nemas dece "mlada" si nisi neka lepota ali nebitno svaka zena moze da privuce na neki nacin ukoliko svoj stav ume adekvatno da plasira, i kada posle uspesnog rada na svom izgledu budes osetila ponovo muske poglede na sebi to da si pozeljna i da ima sanse za novu ljubav ne tako pravu i ne daj boze da bude tako prava ali neku drugu videces prestaces da koristis kinine.
E mogla bi ova Gazdarica da mi udeli neku kintu za ovoliki rad.

Najbitnije je moja draga sesti sa njim negde i popricati otvoreno o vasem problemu i zapamti lepota svake zene je samo u njenoj cestitosti a kad nju ali i dostojanstvo izgubi i najlepsa zena moze odjednom postati ruzna, a sta bi tek bilo sa ruznom.

Ono o muskarcima i njihovim "idealima" neka ti odgovori neko ko ih bolje poznaje ja ih uopste ne poznajem.

Samo da ti kazem potresla me je tvoja pricha ali molim te pazi nemoj niposto da slusas ovu gore narko dilerku jer oni ako ne znas to rade obezbedjuju narko-bossovima klijentelu tako sto razocarane ili neke gubitnike u zivotu, navlace vrlo ljubazno (kao duso, srce) prvo na lake pa onda na jache droge a s njima imaju dil i dobru proviziju a da ne pricamo o honorarima koje uzimaju verovatno od gazde koji je bash covek na svom mestu za razliku od one kalasture gazdarice. Ja da se pitam svima bi im rekla "Ajde pokupite svoje honorare i nadoknadu za onesposobljene ljubavi i MARSH vise odavde da vas moje oci ne vide, ko vama ista daje za pravo, mozda ste i kupili diplome a ovamo vas neko kao slusa i pljackate neke postene ljude koji su uz to i neciji muzevi a mozda imaju i neku decu koju trebaju da prehrane!" A tebi kazem njih slusaj ako zelis da radjas mongoloidnu decu a i taj tvoj muz bi trebao malo da se preispita kome veruje i sta radi u zivotu. Samo cuvaj zdravlje draga najbolje sto umes zdravo se hrani i "nadaj" se da ces nadji nekog boljeg koji ce te mozda i ozeniti ako proguta "tvoju", proslost. Jednostavno malo se pokreni iz ove ucmalosti najbolje ti je da trazis nekog postenog seljaka ( mada je i njih danas malo postenih) po mogucstvu iz brdsko-planinskih krajeva ne zbog klime samo nego zato sto bi on umeo da te ceni i postuje doduse morala bi malo ranije da ustajes ali to je najmanji problem jer bi te on voleo i drzao bi te "ko malo vode na dlanu" kada bi radili zajedno od jutra do mraka ne bi mu ni padalo napamet da te jos i vara, ako ni zbog cega drugo ono zbog toga sto bi to jednostavno za njega bilo gubljenje vremena a ovo podvuceno je ujedno i najvece postovanje koje jedna supruga moze da ima. Yes, lepo ja ovo srocih ali ajd ti nadji takvog a da je slobodan.
 
Milow:
apotekarka:
divlja-u-srcu:
A u bre! Ja nista ne razumem? Jel' te taj muz prevario jednom ili te vara sve vreme braka sa to tvojom najboljom drugaricom? Kako te je on zaprosio uopste i zasto? :?
Ne mogu da verujem sta ljudi sebi naprave! Spanske serije uzivo! :shock:


Ma to je ona folirantkinja Druga....
Isti način pisanja...


Isti smušeni stil
 
apotekarka:
Milow:
apotekarka:
divlja-u-srcu:
A u bre! Ja nista ne razumem? Jel' te taj muz prevario jednom ili te vara sve vreme braka sa to tvojom najboljom drugaricom? Kako te je on zaprosio uopste i zasto? :?
Ne mogu da verujem sta ljudi sebi naprave! Spanske serije uzivo! :shock:


Ma to je ona folirantkinja Druga....
Isti način pisanja...


Isti smušeni stil
Gde ti je muž... što ne radi svoje bračne poslove :P
 
ja licno bi se pravila kao da nista neznam,i bila super prema njemu,ma najbolja na svetu.A osveta ide tako sto: iznajmljujes stan da on ne zna,uzimas godisnji odmor,svim zajednickim ljudima,prijateljima i sl.zabranis da govore,ispratis ga na posao spakujes stvari i izgubi ti se svaki trag.POENTA: on ce 1000x vise razmisljati zasto si otisla ,nego sto ti razmisljas zasto te prevario.A posle vidi,kada bih imala uslova ja licno mu se ne bih nikada ni vratila.Yebi ga zivot je brutalan,pa budi i TI!
 
Alo ljudi! Zivot nisu Holivudski filmovi! U braku mogu da ti se dese mnogo gore stvari od prevare, preko kojih bi trebali da predjete zajedno. I prosto mi muka kad gledam kako neko razmislja kao u filmovima, nije zivot Sex & City. Sa takvim razmisljanjem razvod je 99% neminovan.
 
strani placenik:
Alo ljudi! Zivot nisu Holivudski filmovi! U braku mogu da ti se dese mnogo gore stvari od prevare, preko kojih bi trebali da predjete zajedno. I prosto mi muka kad gledam kako neko razmislja kao u filmovima, nije zivot Sex & City. Sa takvim razmisljanjem razvod je 99% neminovan.

posle prevare samo razvod! ili da cekamo sledecu prevaru i celi zivot da se zalimo?
 
Anonymous:
strani placenik:
Alo ljudi! Zivot nisu Holivudski filmovi! U braku mogu da ti se dese mnogo gore stvari od prevare, preko kojih bi trebali da predjete zajedno. I prosto mi muka kad gledam kako neko razmislja kao u filmovima, nije zivot Sex & City. Sa takvim razmisljanjem razvod je 99% neminovan.

posle prevare samo razvod! ili da cekamo sledecu prevaru i celi zivot da se zalimo?
Ne mora razvod. Znam ljude koje je (jedna) prevara zblizila i ucvrstila im brak. Prevara ne mora da znaci nedostatak ljubavi, a ako ima ljubavi onda se sve moze ispraviti. Recimo da sledecu prevaru necemo cekati (ceo zivot se zaleci) vec cemo i taj rizik (kao jedan od mnogih) jednostavno prihvatiti. Naravno, onda se necemo zaliti.
 
Viva:
Anonymous:
strani placenik:
Alo ljudi! Zivot nisu Holivudski filmovi! U braku mogu da ti se dese mnogo gore stvari od prevare, preko kojih bi trebali da predjete zajedno. I prosto mi muka kad gledam kako neko razmislja kao u filmovima, nije zivot Sex & City. Sa takvim razmisljanjem razvod je 99% neminovan.

posle prevare samo razvod! ili da cekamo sledecu prevaru i celi zivot da se zalimo?
Ne mora razvod. Znam ljude koje je (jedna) prevara zblizila i ucvrstila im brak. Prevara ne mora da znaci nedostatak ljubavi, a ako ima ljubavi onda se sve moze ispraviti. Recimo da sledecu prevaru necemo cekati (ceo zivot se zaleci) vec cemo i taj rizik (kao jedan od mnogih) jednostavno prihvatiti. Naravno, onda se necemo zaliti.

znaci sve stvar navike!
 
Znas li ti bre da neke zene potplate (ako treba) svoju drugaricu, da , da, da ih muz prevari i onda kada se on posle vrati jer ga je ova naravno otkacila (ima svog muza)i "iskreno" sa suzama pokaje onda nastupa tvojih "pet minuta", posto bi ti on u tom trenutku "skunuo zvezde s neba" ti onda napravis listu i udaris nedelju dana cistog neprekidnog sopinga iz snova kaisevi, sminka, torbe, cackalice, pa sve sto si oduvek zelela ( a ovo dok se on jos kaje) ma na konju si zeno kako ne kapiras e da sam ja bila pametnija ne bi sebe dovela do ovoga.
I naravno to je sve u kombinaciji sa oduzimanjem onoga. Dakle ne dajes mu ono prvo puna tri dana (pazi da ne predoziras da se nesto ne iskomplikuje) pa mu onda ipak das malo ali samo na kasicicu i onda opalis sledecu nedelju glat-nista, da vidis sine ima da ti peva ko bela lala.
Ja sam se u medjuvremenu opametila i sad jurim opet onog mog nesrecnika da ga "dovedem u red".
 

Back
Top