Provale nastavnika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.031
Čorlija: ja deco idem na sve ŽIVE sahrane..

"I sad ulaze duhovi" - Željka xD

Tonićka - njemu se odlično poklopilo to što mu je stric umro.

Tonićka: Šta sam ja balavila ceo čas??

Merdžan (ucenicima)- Zamislite da ste učenik ove škole

Čorlija: Moj sin ubaci CD u video

Toma objasnjava zakon akcije i reakcije.... "Koliko ti guzom na stolicu toliko stolica na tvoj guz."

sedite na racunarima...
okreni tochkich na misu....
ukucaj na tastatuli....
usli ste u kabinetima...

moj sin radi u rajfhazen banci....
em sto radi u rajhafzen banci,nego redovno ide u TARATANU...
 
Poslednja izmena:
luda profesorka....

Ulazi hemicarka zadihana u kabinet: "I tako ti ja, deco, idem ulicom, kad tamo iza ugla-pojave se vukovi!I ja vrisnem i bezi, bezi( zena ima 60 i kusur godina) i jedva zivu glavu izvucem!"

ili

Idem ja ulicem i meni ispadne oko! i ja ga podignem, plaknem ga pod vodom i vratim ga.(Zena mrtva ozbiljna)!!!:rotf:
Ona je igrala tenis sa Zdravkom Colicem kad je imala 7 godina, i Japanski doktori su se spustili na helikopterom na krov njene zgrade kad se razbolela.....prsla skroz!:thumbdown:
 
luda profesorka....

Ulazi hemicarka zadihana u kabinet: "I tako ti ja, deco, idem ulicom, kad tamo iza ugla-pojave se vukovi!I ja vrisnem i bezi, bezi( zena ima 60 i kusur godina) i jedva zivu glavu izvucem!"

ili

Idem ja ulicem i meni ispadne oko! i ja ga podignem, plaknem ga pod vodom i vratim ga.(Zena mrtva ozbiljna)!!!:rotf:
Ona je igrala tenis sa Zdravkom Colicem kad je imala 7 godina, i Japanski doktori su se spustili na helikopterom na krov njene zgrade kad se razbolela.....prsla skroz!:thumbdown:

Bese leto,mnogo vruce,oko 30 stepeni,a klima,koja je iznad table jako slabo radi.Kaze profesorka:
-Ko hoce da ga duva,nek sedne u prvu klupu.

Koje diabole!:rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf:
 
Kad_LupimLupim dobija reputaciju jer je pravilno postupio dajući link ka sličnoj temi.




katanac800m-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top