15 noćenja, za sve kojima je 10 malo, a 20 mnogo

Toroni

Početnik
Poruka
37
Jeste li primetili da je ponuda za 15 noćenja u našim agencijama vrlo slaba. O.K. u vansezoni još nekako i ima toga, ali u sezoni, vrlo malo. Ja konkretno tragam za ponudama apartmana u Grčkoj i sve se uglavnom svodi na (skoro neizbežni) Pefkohori. Prošle godine sam i bio tamo u aranžmanu Travellanda. Za istu destinaciju ponude imaju i Belvi, Ferior, Alba Graeca i Turistrade, a mislim i Sabra. Tu i tamo se provuče i Hanioti, kao i Dionisos (kod Travelland-a).
Ajde, kažite, znate li za još nešto.
Naravno, tema je otvorena kao pomoć za sve destinacije i sve tipove smeštaja u trajanu od 15 noćenja.
 
www.skiatostravel.com , raspitaj se , mislim da ovde imas ponude gde mozes bukvalno sam birati koliko dana zelis da ostanes . Meni je takodje malo 10 dana , tako da ili spajam smene ili trazim agenciju koja je u stanju da mi omoguci 15 dana bar sto je i optimalno za odmor , bar meni . Razlika u ceni nije nikad nesto velika , a kad vec predjes toliki put , treba uzivatiiiiiii
Kontaktiraj vlasnika
 
Jeste li primetili da je ponuda za 15 noćenja u našim agencijama vrlo slaba. O.K. u vansezoni još nekako i ima toga, ali u sezoni, vrlo malo. Ja konkretno tragam za ponudama apartmana u Grčkoj i sve se uglavnom svodi na (skoro neizbežni) Pefkohori. Prošle godine sam i bio tamo u aranžmanu Travellanda. Za istu destinaciju ponude imaju i Belvi, Ferior, Alba Graeca i Turistrade, a mislim i Sabra. Tu i tamo se provuče i Hanioti, kao i Dionisos (kod Travelland-a).
Ajde, kažite, znate li za još nešto.
Naravno, tema je otvorena kao pomoć za sve destinacije i sve tipove smeštaja u trajanu od 15 noćenja.

,,Perla turs,,пробај тамо(ако немаш проблема са мачкама)
 
Malo je nepristojno od mene što sam otvorio temu a onda 15 dana ni da se javim, ali morao sam da rešim to oko letovanja. Dakle, apsolutno ste u pravu za Perla tours i oni imaju Tasos, Krf, Zakintos i Paraliju na 15 dana, jako puno apartmana, hotela, ali... na žalost, skoro sve su prodali do kraja jula. Za Astru sam već negde čuo da na zahtev radi Sarti na 15 dana, mada nisam proveravao.
E, oni koji sigurno rade apartmane na Tasosu i Skiatosu ns 15 dana su Magic Holidays iz Beograda. Overite
www.magic.org.rs
 
Ukoliko planiras da putujes svojim autom onda idi sajt http://www.medhotels.com/.
Oni su najbolji sto se tice ponude u Grckoj, a placanje i sve sto ti je potrebno zavrsavas ovede preko agencije TRAVEL CLUB M na Novom Beogradu u trznom centru Piramida. www.travelclubm.com

Mi smo preko medhotels.com isli zimus u Bugarsku na skijanje, i ispunili su nam zelju sto se duzine aranzmana tice, jer smo zeleli da ostanemo nekoliko dana duze. A moram priznati, prijalo je i to sto smo u hotelu bili smesteni u bolji blok nego nasi ljudi koji su isli preko domacih agencija.
 
Smatram da za vecinu ljudi nije prava mera boravak ni od sedam dana ni od 10 dana , tj jedanaest , a vec boravak od 12 nocenja ,tj trinaest ili 15 nocenja 16 dana prava mera. zasto agencije ne ponude veci izbor ovakvih aranzmana ne znam ali smatram da je to u vezi sa materijalnom situacijom u zemlji kao i procenom samih agencija. Pozdrav
 
Jeste li primetili da je ponuda za 15 noćenja u našim agencijama vrlo slaba.
Zbog toga sam i digla ruke od naših agencija,
A moram priznati, prijalo je i to sto smo u hotelu bili smesteni u bolji blok nego nasi ljudi koji su isli preko domacih agencija.
a i zbog ovoga.

Poslednjih godina smeštaj tražim isključivo direktno preko vlasnika. Em je veći izbor, em biram sama datum dolaska i odlaska, broj dana...ništa me ne ograničava, sem novčanika. :mrgreen:
 
Jeste li primetili da je ponuda za 15 noćenja u našim agencijama vrlo slaba. O.K. u vansezoni još nekako i ima toga, ali u sezoni, vrlo malo. Ja konkretno tragam za ponudama apartmana u Grčkoj i sve se uglavnom svodi na (skoro neizbežni) Pefkohori. Prošle godine sam i bio tamo u aranžmanu Travellanda. Za istu destinaciju ponude imaju i Belvi, Ferior, Alba Graeca i Turistrade, a mislim i Sabra. Tu i tamo se provuče i Hanioti, kao i Dionisos (kod Travelland-a).
Ajde, kažite, znate li za još nešto.
Naravno, tema je otvorena kao pomoć za sve destinacije i sve tipove smeštaja u trajanu od 15 noćenja.

Problem je ako ides sam..ako vas je dvoje ili vise uplatis 10 a posle nadjes tamo u kucama koje nisu uzele agencije..moze 2krevetna da se najde za 15-20e
 

Back
Top