Mali debeljko na poklon(stene)

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Ovog malog koga smo nazvali Bucko je doneo Goran pre pola sata.Nasao ga je na stepenicama koje vode na banovo brdo kako vrishi i arlauche. Neki ljudi sa decom su prolazili i deca su pocela da vriste i da beze od ovog malog patuljka,a roditelji su se ponasali kao da je stenac odrastao tigar.
Mali ima mesec i po dana,zdrav je,chist kao suza i debeo.Prvih 15 minuta je arlaukao po sobi kao blesav a sada se smirio i zaspao.
 
Debeli mali :)
Ja bih ga vrlo rado ugostila do udomljenja, bojim se samo da bi ga ove moje dve zle macketine maltretirale dok smo na poslu, a to je 9 sati dnevno da nismo tu. Probala sam vec sa jednim stenetom isto tako debelo malo, ali siktale su i frktale, i tukle ga, jadan stalno je bezao kod mene u krilo :(
 
nece da pridje
ma nije prvi put da donosim stene ....
ali nikada nije ovako reagovala...
malopre sam otisla da napravim kapucino i chujem njega kako urla kao blesav i vracam se u sobu a on se zavukao pod sto i cvili i drzi sapicu gore,verovatno ga je potkacila.....
sve vreme lezi na svom mestu i ne pomera se,nece ni da jede(mislim Una)
 
Tedi se isto tako ponasao sa ovim poslednjim stenetom, letos je pustao njih 11 da ga grickaju, celog su ga prekrivali, a na ovog malog je rezao samo kada bi prisao da ga lize po nosu. Pustao ga je povremeno da spava na njemu, ali nikada ranije nije bio toliko netrpeljiv prema stenetu, pa pretpostavljam da im je oboje dosta stenadi i nase rasute paznje. Izgleda da opet hoce da budu jedini oko kojih se sve vrti.z;)z:)
 
Tedi se isto tako ponasao sa ovim poslednjim stenetom, letos je pustao njih 11 da ga grickaju, celog su ga prekrivali, a na ovog malog je rezao samo kada bi prisao da ga lize po nosu. Pustao ga je povremeno da spava na njemu, ali nikada ranije nije bio toliko netrpeljiv prema stenetu, pa pretpostavljam da im je oboje dosta stenadi i nase rasute paznje. Izgleda da opet hoce da budu jedini oko kojih se sve vrti.z;)z:)

to je tako normalno
i ljudskiz:poz:z:poz:z:poz:
 
sve cekam da moderatori obrisu sve postove koji nemaju veze sa debeljkom...... :think:

elem....on je sam skapirao da je wc na novinama....desi mu se da se iskaki na drugom mestu ali sto se pis***** tice,bez greshke uvek ide na novinu...
Ima jednu plishanu igrachku koju voli da vuche sa sobom....a nekad ukrade moju papuchu,odnese je na svoje mesto i spava sa njom :lol:

koliko vidim nije tvrdoglav i nije preterano hiperaktivan.....uglavnom spava,pa jede,ide u wc,onda malo terorise Goranove noge....pa moje noge...pa onda predje na Unu(poceo je i nju da juri) par krugova oko fotelje i negde usput opet legne i zaspi....
nije problematican uopste :)
 
da,ali Una sve vreme rezi i kezi se i bezi...opet ga je ujela juce ujutru... :(
malo pre je ostavila klopu u chiniji i on je otisao da pojede to(vece su granule od njega,ali bio je uporan) a ona je sela pored i faca joj je bila zguzvana koliko se kezila.....mislila sam da ce joj trajno ostati tako :lol:
pa sam ga sklonila i ona je odlucila da je pametnije da pojede sve ...
 
Ja tek sad stigoh ponovo da se priključim. Ih, pa kad joj baš smeta, mali debeljko. A i ti si sigurno oko njega dosta pa je to čini još više ljubomornom. Ja sam jedno vreme imala psa i onda uzmemo mače, ajoj kako se ona tresla od ljubomore. Bukvalno počne da drhti kad vidi mače.
 

Back
Top