Prvo sex pa ljubav

E vidis ja sam bio odlijepio na jednu djevojku,sex fenomenalan nam bio, odnosno koka uvijek htjela,a kada sam odovoljio sa tim proslo me i to!Ma vise se covjek zaljubljuje u osobnost a ne u sex,sex mozes i kupit ako nisi zadovoljan ali osobu s kojom ces dijeliti,misljenje,nedace,srecu,njeznost i tople dodire ali trajno..nece! Pa tako j.ebacina je j.ebacina a ljubav je ljubav :)
 
E vidis ja sam bio odlijepio na jednu djevojku,sex fenomenalan nam bio, odnosno koka uvijek htjela,a kada sam odovoljio sa tim proslo me i to!Ma vise se covjek zaljubljuje u osobnost a ne u sex,sex mozes i kupit ako nisi zadovoljan ali osobu s kojom ces dijeliti,misljenje,nedace,srecu,njeznost i tople dodire ali trajno..nece! Pa tako j.ebacina je j.ebacina a ljubav je ljubav :)

omasio si temu.
nije pitanje ili - ili..

na temu - moguce.
okolnosti..hemija..zblizis:P se sa nekim prvo sexualno, upoznate dusu jedno drugome i eto ti ljubavi!:))
 
Da li (dobar) sex moze da nas "navede" da zavolimo nekoga? Ili ne?

Naravno.
Prvi pogled može da izazove strast, želju, ali ne i ljubav.
A svaka ljubav ima neki početak.
Neko dvoje se lepo druže, pa otkriju da su se zavoleli.
Neko dvoje dobro zajedno saradjuju na poslu, pa shvate da su se zavoleli.
A neko dvoje se povremeno dobro neobavezno kresnu, pa shvate da im to nije dovoljno - zavoleli se u medjuvremenu!
 
Naravno.
Prvi pogled može da izazove strast, želju, ali ne i ljubav.
A svaka ljubav ima neki početak.
Neko dvoje se lepo druže, pa otkriju da su se zavoleli.
Neko dvoje dobro zajedno saradjuju na poslu, pa shvate da su se zavoleli.
A neko dvoje se povremeno dobro neobavezno kresnu, pa shvate da im to nije dovoljno - zavoleli se u medjuvremenu!

Tako nesto i ja mislim. :)
 
Naravno.
U većini mojih veza. tačnije u svim osim u onoj gde se desio prvi put, je bio prvo sex pa onda ljubav.
Naravno, prvo privlačnost, ono sviđa mi se, lepo mi s njim, ali ne i ljubav.
Ljubav posle.
Ali, ne može me samo sex navesti da zavolim nekog, zato što nikad samo zbog sexa ni ne bih bila sa nekim.
 
Da li (dobar) sex moze da nas "navede" da zavolimo nekoga? Ili ne?

ne moze.
mislim, ne moze samo sex.
napisa ti "privlacnost se podrazumeva".
ni to nije dovoljno.

ima ljudi koje je lako voleti.
takvi su.
svakom sitnicom oduseve.
a ne moraju uopste privlacni da ti budu.
to bude na nekom desetom mestu.

sex mi nikad nije bio ni za sta presudan.

volela bih i Kvazimoda, ako bi umeo sa mnom.
hih.

:)
 
volela bih i Kvazimoda, ako bi umeo sa mnom.
hih.

:)

:worth:
Slazem se ...
@ tema:Sex mi je presudan deo jedne veze.. Moze da mi se svidi sex jako, al' to nema sanse ako mi se on ne dopada ovako , pa mi to kao nesto znachi.. Uglavnom su mi veze (kao i svima u 21 veku) pocinjale iz sexa.. Mislim logicno nikako 2, 3 nedelje ne mozes znati da li nesto jeste ljubav ili neje, zaljubljenost, ljubav ne znas.. Makar ja ne znam... A sigurno je da ne spavam sa nekim posle 6 meseci prvi put kad sam sigurna da to nije npr trenutni zanos vec ljubav ;)
 
A kako bi te privukao,onako,na prvi pogled,samo me zanima?

ljude ne delim na lepe i manje lepe
i ne odredjujem po tome s kim cu provoditi svoje vreme
dakle, i neko meni neprivlacan imao bi sasvim dovoljno prilika
da me privuce samim sobom, da se tako izrazim,
ako mi njegovo drustvo prija.
posle je sve lako.

Mora da te privuce fizicki da bi bilo sexa,je li?
Ili ne?

ovo je tuzno.
ne mora.
:neutral:
 
ljude ne delim na lepe i manje lepe
i ne odredjujem po tome s kim cu provoditi svoje vreme
dakle, i neko meni neprivlacan imao bi sasvim dovoljno prilika
da me privuce samim sobom, da se tako izrazim,
ako mi njegovo drustvo prija.
posle je sve lako.



ovo je tuzno.
ne mora.
:neutral:

Nisam ni rekla da delim ljude na lepe i ruzne...a sa kim ces provoditi vreme...pa,verovatno te bar necim privuce,cim provodis vreme sa njim...ali neces valjda imati sex sa svakom osobom sa kojom ti vreme prijatno prolazi?z:shock:

Mora.z:mrgreen:
 

Back
Top