Game EDIT !!!!

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Neznam jel do sada neko od vas radio edit neke od igara, ja jesam pa bih voleo da se iskonsultujem sa nekim od ljudi koji to rade. Usput da dodam koje sam igre ja radio:

Rally 2001 - prevedena cela sa efektima
Stronghold Crusader - cela
Beachvolleyball - cela
Alone in the dark 1 - prevedena sa teksturama zapisima i govorom 98 %
Mafija - 70-80 % previse zvucnih komntara i to me koci
Max payne - kao i mafija ...

zamnima me da li je neko od vas radio edit igara mame32 ?
 
Rally 2001 - prevedena cela sa efektima
Stronghold Crusader - cela
Beachvolleyball - cela
Alone in the dark 1 - prevedena sa teksturama zapisima i govorom 98 %
Mafija - 70-80 % previse zvucnih komntara i to me koci
Max payne - kao i mafija ...

Mogu li nekako da isprobam ove editovane igre??
mislim, ako si negde na netu postavio link...z:)
 
a sta podrazumevate sa tim editovanjem?
ako je samo prevodjenje to onda i nije editovanje :)

ja sam se licno zezao sa modovima, pravio sam nove jedinice i vozila za tiberian sun svojevrmeno.
 
Poslednja izmena:
Ja prvo ne vidim korist iz editovanja igara. Volim ih bas takve kakve su :P

Nema koristi, ja ne radim to iz koristi vec iz zadovoljstva ...

Mogu li nekako da isprobam ove editovane igre??
mislim, ako si negde na netu postavio link...z:)

Mogu jedino da ti posaljem postom diskove ...

a sta podrazumevate sa tim editovanjem?
ako je samo prevodjenje to onda i nije editovanje :)

Editovanje Tekstura, ubacivanje sviojih, recimo Mafija konkretno primer Salierie's Bar je kod mene .. Krcma kod Grizlija .. :) itd .. reklame pumpe cak i automobile ... to je editovanje uz prevod naravno ... (sto se mafije konkretno tice ima automobila na netu pa se samo neke prepravke urade i onda se ubacuju luimuzine tipa Audi TT ili BMW 320 .. )

Modifikacija one originalne iz 93-e?

Da Origininalne one kad kreces Sa likom iz parka ili onom ribom iz kuce .. :)
 
e to je vec nesto :)
lepo :)

a sto nije "nitro krcma" :)

Nije zato sto moj drug ima tu krcmu :) i stalno se kod njega opijamo ..... ups ! pardon vidjamo .. druzimo i tako .. pa njega forsiram ... ;)

BTW .. ne rekoste mi radio li je neko u Assembleru .. edit dos fajlova, igre mame32 .. Ajde ljudi da pravimo i mi igre .. bar one u dos-u 2D :)
 
Pohvale ... za skrivene automobile, ali mislim da su to chetovi .. edit game je nesto tipa ubaciti svoje, onako kako si ti napravio, sa tvojim inicijalima, ili imenom ...
Upravo tako.
Pravi edit nije kada nesto otkljucas u igrici,to je pre cheat koji uradis pomocu tutoriala,a mnogo je teze uraditi pravi edit.
Evo primer,U GTA SA sam ubacio moj nadimak DRAGI na reklame za kazino,ubacio razne slike i tekstove na bilborde...To je EDIT.
 
Nisu cheatovi....
A ne znam kako da editujem automobile u NFS xD
Upravo tako.
Pravi edit nije kada nesto otkljucas u igrici,to je pre cheat koji uradis pomocu tutoriala,a mnogo je teze uraditi pravi edit.
Evo primer,U GTA SA sam ubacio moj nadimak DRAGI na reklame za kazino,ubacio razne slike i tekstove na bilborde...To je EDIT.
Ti automobili uopste nisu dostupni bez editovanja saveova ;)
To su nedovrseni modeli koje EA nije ubacio u igru iz nekih sitnih razloga.

To sto si ti uradio uopste nije tesko, znam to jer sam i sam to radio ;)
A ti si se kao rodio naucen, pa nisi nikad koristio tutorial, DA BI NAUCIO, JER ONI ZATO SLUZE?

Jel edit kad skines auto sa neta, napravis mu novi skin i izmenis handling?
Ja mislim da jeste, a uradio sam to na preko 20 vozila u GTA SA......
Imao sam i onaj mod koji menja biljke, pa onaj koji menja puteve(uglavnom su to teksture koje igri daju mnogo lepsi izgled).
Brdo fajlova sam ubacio rucno (mogao sam i da napravim script preko onog programa za ubacivanje modova, ali nisam hteo jer to zna da zakaze).
Ako to nije edit sta je onda?
Hteo sam i igricu da prevodim, ali me mrzelo, pa sam preveo samo menu xD
 
Nisu cheatovi....
A ne znam kako da editujem automobile u NFS xD

Ti automobili uopste nisu dostupni bez editovanja saveova ;)
To su nedovrseni modeli koje EA nije ubacio u igru iz nekih sitnih razloga.

To sto si ti uradio uopste nije tesko, znam to jer sam i sam to radio ;)
A ti si se kao rodio naucen, pa nisi nikad koristio tutorial, DA BI NAUCIO, JER ONI ZATO SLUZE?

Jel edit kad skines auto sa neta, napravis mu novi skin i izmenis handling?
Ja mislim da jeste, a uradio sam to na preko 20 vozila u GTA SA......
Imao sam i onaj mod koji menja biljke, pa onaj koji menja puteve(uglavnom su to teksture koje igri daju mnogo lepsi izgled).
Brdo fajlova sam ubacio rucno (mogao sam i da napravim script preko onog programa za ubacivanje modova, ali nisam hteo jer to zna da zakaze).
Ako to nije edit sta je onda?
Hteo sam i igricu da prevodim, ali me mrzelo, pa sam preveo samo menu xD
Alo klinac, ti bi malo da se svadjas?
Ti si samo otkljucao automobile koji su bili zakljucani.Da si sam odradio svoj automobil e onda bi to bio EDIT.
Ja sam vec napravio par modova za GTA IV,a kad ti budes odradio nesto tako javi mi se.
To ti je najobicnije instaliranje tudjih modova a ne EDIT.
Kad izmenis nesto u igrici sto samo ti imas i niko drugi (npr teksturu nekog bilborda ili ceo automobil,sad navodim najosnovniji primer) to ti je EDIT.A t osto ti radis znaju da rade i mala deca da urade,instaliraju SAMI i samo skidaju i instaliraju modove.Kad budes znao da radis u ALICE sa LUA scriptama za GTA IV e onda ces moci da uradis EDIT.
 
Poslednja izmena:

Back
Top