UFO na inauguraciji Obame

moguce je da je ovo zaista NLO, jer kao prvo ne bi mogao ni jedan avion tom brzinom da preleti i da tek tako nestane, a tek o ptici nema govora...........a sad naravno uvek postoji mogucnost da je neka fotomontaza, ali ne mira da znaci, mislim zasto ne bi bio NLO ?
Mislim cinjenica je vec da nas oni posecuju vec ko zna koliko a vrlo je moguce i da su duze na Zemlji od nas i da imaju uticaja na svet i na nas na ovaj il onaj nacin mnogo vise nego sto smo mi svesni toga........
 
ma gluposti bre. ljudi... venzemaljci cekali da ameri promene predsednika pa nam se otkrili ... javili da psooimo .. bas tamo su se motali tad eto J B G slucajno tako. ne ? he he nije bag na kameri.. kamera (bar ne takva ) ne dobija bagove tak lako... montaza neka 100% ... mislim to moze da napravi dete od 10 godina u premieru ili nekom drugom programu.
 
pa televizije ce sve da urade samo da bi pridobili jos vecu paznju ljudi...jos CNN....mislim to nista ne znaci neka mala flekica koja brzo proleti....moze da bude bilo sta ili nista....kontam da je to samo marketinski trik nista vise....NLO je uvek aktivan...pa ce se sada pricati CNN snimio NLO jos na inauguraciji Obame...svasta...
 
tako je, moze biti da je obican marketinski trik ...
Pa ne znam sta treba da se desi pa da skeptici prihvate postojanje NLO letelica.
Nije dovoljan ni live snimak CNN.

Znaci svaki snimak otpada ,kao potencijalno lazan, jedino resenje je da vidite svojim ocima. Zanima me da li biste tada verovali u to sto vidite, ili bi to tada bila opticka iluzija ?
 
Pa ne znam sta treba da se desi pa da skeptici prihvate postojanje NLO letelica.
Nije dovoljan ni live snimak CNN.

Znaci svaki snimak otpada ,kao potencijalno lazan, jedino resenje je da vidite svojim ocima. Zanima me da li biste tada verovali u to sto vidite, ili bi to tada bila opticka iluzija ?


matori, kao prvo nisam skeptik... kao drugo znam da postoji drugi oblik zivota tamo negde ko zna gde van ove zemlje...a tebi je dobro poznato da su ameri jako istripovani ljudi... i ne bi me cudilo da su nesto montirali kako bi CNN dostigao vrh gledanosti u SVETU.
 

Back
Top