Najbolji ljubavni film

Pojam ljubavi drugacije dozivljavamo... Meni je to ljubavni,ja volim limunadice i krajz:mrgreen::sanke:

Pa ok što ti voliš limunadice, ali devojka traži ljubavni film.

E, drugo je ako ti je svaka limunadica ljubavni film... :neutral:

Evo još jednog filma gde ima čak 2 ljubavne priče :D: Pritajeni Tigar, Skriveni Zmaj... Ovo dvoje starijih, koji se platonski vole čitav život i ono dvoje mladih, divlji, ludi i tako to... A jedno vreme žive sami u stepi, pa, gde ćeš lepše... :))))

f_cthd1m_4375ea8.jpg


f_cthd031m_4f33072.jpg


Ovaj, za mene ovo nije ljubavni film, ali baš u ovakvim i sličnim se po meni mogu videti najlepše ljubavi...
 
Pa ok što ti voliš limunadice, ali devojka traži ljubavni film.

E, drugo je ako ti je svaka limunadica ljubavni film... :neutral:

Evo još jednog filma gde ima čak 2 ljubavne priče :D: Pritajeni Tigar, Skriveni Zmaj... Ovo dvoje starijih, koji se platonski vole čitav život i ono dvoje mladih, divlji, ludi i tako to... A jedno vreme žive sami u stepi, pa, gde ćeš lepše... :))))

f_cthd1m_4375ea8.jpg


f_cthd031m_4f33072.jpg


Ovaj, za mene ovo nije ljubavni film, ali baš u ovakvim i sličnim se po meni mogu videti najlepše ljubavi...

da da
ja sam tela da napišem i kuću letećih bodeža
ali ovo je bolje
=)
 
Nije mi svaka llimunadica ljubavni film , samo je ovo prica o ljubavi.. Na znam gde ti u tome vidis limunadu, devojka umire na kraju, ako ti je to happy end :roll:
Jeste malo patitcna, ali .. It's sweet :heart:

Ma, opet, daaaj... Što kaže Cheri, toliko su neubedljivi da je to jedan običan bljuc...
(naravno da ne vidim hepi end, ali kao što rekoh, toliko je neubedljiv da me ništa u tom filmu nije potreslo, što znači-limunada-easy movie).
Gde si ti tu videla da se oni stvarno vole? To što kažu jedan drugom 1065392 puta "Volim te", ništa ne znači...
(ne samo u ovom nego u zilion drugih "ljubavnih" filmova)
 
Adam&Steve hehehe..to je takav trash od filma, ali ima nesto genijalno i smesno u njemu
Svideo mi se recimo Gosford Park, Notebook (jes da je sladunjav, ali lep je), od starijih-Dorucak kod Tifanija definitivno, Bosonga u parku- sa Jane Fondom i Robert Redfordom..i td
 
Davno sam gledala taj film, ne znam tacan naziv, ali radi se o nekom mladicu, zove se Janko i iz Rusije krece brodom za Ameriku. Na obali Engleske dozive brodolom, i on je jedini preziveli. Ne zna jezik i ne zna gde se nalazi. Upoznaje Ejmi, pomalo cudnu devojku i zaljubljuju se jedno u drugo...

Jos bih dodala i Moulin Rouge... The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return...
 
Poslednja izmena:
jesen u njujorku je, meni, isuviše bljutav
nisam čak ni odgledala film, počela sam
ali nisam mogla daleko da odmaknem
njih dvoje mi nisu ubedljivi kao par
ništa mi se nije dopalo

vidis, zavidim ti.
ja sam ga odgledala celog. :neutral:

u drustvu cetiri drugarice koje su se topile i uzdisale,
a meni se bljuvalo. :s
i imala sam utisak da traje dva i po veka.
nikad kraja.
bljak.

"The Notebook" - vidim da je dosta njih spomenulo.
moram da prokomentarisem,
najiskrenije - diiiivan film.
mislim, obzirom na to da sam izricito protiv filmova te vrste,
jer su mi bas "bljutavi", pravi je izraz koji si upotrebila za onaj gore.

ali, ovaj nije nerealan.
dobro, ne toliko.
bar za mene.
eto, on traje dva sata i kusur,
a prikovao me je za fotelju, nisam mrdnula nigde. :)

30jtc2p.jpg


a evo i trejler, ako neko nije pogledao film,
cisto da vidite sta se provlaci kroz ta dva sata.


inace, za mene najbolji film,
tacnije, najlepse ljubavne scene -
uvek i zauvek - "Dirty Dancing"
koliko god puta gledala, jeza me podilazi,
narocito na "finalnom plesu",
dok traje pesma " the time of my life"
:heart:

+ eternal shine of the spotless mind.
htela sam da ga upisem jos dok sam ovaj post pisala,
al' dok napisah, ja zaboravih.
i sat vremena razmisljala sta sam to jos htela napisati
i nije vredelo.:(
lavina me podsetila sad. :))))
 
Poslednja izmena:

Back
Top