Cudno, zaista...

Oblikolog

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
361
Imam jednog druga koji voli zene da slika... i da ima te slike, ali ne zeli da one znaju da on to radi, tj. zele da ne znaju da to radi. Slika drugarice, dalje rodjakinje itd.

Nisu to "umetnicke slike"...

Al mi nikako nije jasan smisao toga, posto moze uzeti neke novine gole pa gledati zene najbolje, jos bolje nego ove sto ima priliku da vidi uzivo, ako mu je toliko do slika samih po sebi...

Ili ima problem sa prisecanjem o tome kako osobe izgledaju?

Najcudnije je sto to shvata kao sasvim normalno, pa mi pokazuje slike nekih poznanica mojih i njegovih za koje on i zna da ja ne moram videti sliku da bi ih zamislio.

Desava se da kazem: "Znam, brate, kako izgleda... pusti me"
A on i dalje sa telefonom ispred mene: "Jeste, ali vidi je... vidi je"

I sad razmisljam nesto, kad bi taj lik otisao na nudisticku plazu... ili na OBICNU plazu jos gore... kad bi on uopste stigao da pregleda te slike koliko bi ih napravio?

Pa iz toga verovatno izadje da ih on i ne slika da bi ih gledao posle ponovo, znaci teorija da ima slabo prisecanje o izgledu zena mu pada u vodu...

Ne slika on neku posebno i pogotovo, nego bukvalno koju stigne...

Hm... koju stigne, i sa kojom misli da ce mozda imati prilike da razgovara... da se upozna, mada se sa dobrih 80% za koje misli to i ne upozna uopste, i ne razmeni ni jednu jebenu rec... (sramezljiv je)

Dodjavola, da li covek pravi nekakvi eksperiment sam sa sobom, da otkrije nesto o povezanosti izgleda i psihe, sto verovatno i ne postoji. Nekakvu "freneologiju" svoje vrste?

Nejasno.

Ako ima zena koje to rade, ili ljudi... i ako iko od njih to ne radi iz neuracunjivosti, vec zna da kaze i razlog zbog kojeg to cini, a da to ne glasi, kao kad pitas ovoga "Onako, bezveze, neznam" (neuracunjivo, dakle) onda bi volio da neko objasni sta je tu tako intresantno, posto ja tu nista interesantno ne vidim?
 

Back
Top