Da li Srpska rukometna reprezentacija treba da napusti NDH ?

Da li Srpski rukometasi treba da napuste NDH ?

  • Da, ipak Hrvatska drzava i drustvo indirektno podrzavaju ovakvo ponasanje

  • Ne, turnir treba zavrsiti dostojanstveno, Ustaska "dobrodoslica" ne cudi i bila je ocekivana


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-26-01-2009/ilic-vratite-se-kuci

"Skidanje naše zastave sa Trga u Zadru, paljenje zastava u Zagrebu, lažne dojave o podmetnutoj bombi u hotelu, u cik zore, koja je stigla iz jedne lokalne redakcije (!?), kamenovanje automobila, konstantno skandiranje „Ubij Srbina!“ - jednostavno nemogući uslovi za sportsko nadmetanje u „lijepoj njihovoj“. Pitanje je sad: dokle trpeti poniženja, maltretiranja, pretnje...
Ima li to više ikakve veze sa jednim rukometnim takmičenjem? Naravno da nema..."
 
Треба,а БоТа треба,да је председник,да упути оштар протест и да протера хрватског амбасадора....
Светска рукометна федерација је требала да реагује и да казни хрватску,али сви подржавају геноцидну творевину јер су и они геноцдни.
Са хрватима треба расчистити једном заувек,треба им показати где им је место...они су највећи варвари и дивљаци у европи,већи и од шиптара.
 
Услови под којима је наша репрезентација играла су нерегуларни и момцима свака част. Бесмислено би било напуштати такмичење, али нека усташе имају у глави да ми организујемо ЕП 2012.

Bilo bi regularno da je cijela dvorana navijala za Srbiju?

Ja sam gledao utakmicu. Jedini incident je bio zviždanje na srpsku himnu.
Tokom utakmice nije bilo ni jednog incidenta. Osim ako pod tim smatraš to što su svi navijači navijali protiv Srbije.

Ali kako su vaši rukometaši, na žalost, prokockali šanse za polufinale, eto njih brzo.
Kažem na žalost i mislim tako jer su objektivno slabiji od Njemaca i Danaca, pa bi bilo jako dobro za nas da su uspjeli proći. Znači da bi jedan jaki protivnik otpao.

Ali dobro. Vidjet ćemo šta će biti za 3 godine u Srbiji.
 
sta kao pukli smo od Poljaka , popusili sve sanse za prolaz dalje i a atmosfera u timu nam je na niovou kosarkaske iz 2005. pa aj da napustimo prvenstvo satro zbog zastave ,genocida i jama ,da se vlasi ne dosete
samo im jos ta bruka fali , da su odmah rekli necemo ni da igramo tamo ce nas zaklati i politi krecom negasim , onda u redu ima ljudi koji se ovde loze na te poteze , a sada da napustaju pre vremena kada su popusili na terenu to je smesno
bar da nas nisu odrali Poljaci sa tolikom razlikom pa da okrivimo sudiju , ustase i Vatikan ,em stranac ,em Poljak , jel slucajno ?
 
pa to , nek posalju protestno pismo ili tuzbu Rukometnoj federaciji , u kojoj se zale na organizaciju i bezbednost , a nek odigraju do kraja , nece ih niko zaklati za jos jednu utakmicu

Srpskoj reprezentaciji, kao i svim ostalima, bezbjednost je osigurana. To znaju i vaši reprezentativci, koji su juče mirno šetali Zadrom.
Organizacija je na vrhunskom nivou. Incident sa jednim nesposobnim gradonačelnikom, 2-3 pijana pojedinca ne zaslužuje veću pozornost. To su izjavili i srpski rukometaši. Oni nisu došli da se bave politikom i dižu tenzije, nego da igraju rukomet. I ja im na tome skidam kapu.
Dobra ekipa su i za 3 godine će biti zanimljivo igrati protiv Srbije. Osim ako ih vaš rukometni savez ne rasturi, pa od svega ne bude ništa. Kolko sam ja vidio, momci su mladi i talentirani, a i trener vam je laf.
 
A zbog cepanja zastave je bas trebala da ostane i jurisa na prvo mesto, pa da se lepo izbori da se tamo i vidi zastava i cuje himna.

Haha jeste, pa da gradonacelnik mesta gde se odigrava finale pocini samoubojstvo.

Uostalom, zaturila bi im se ploca sa srpskom himnom pa bi morali da puste 'Oops, I did it again' by Britney Spears.

 
Bilo bi regularno da je cijela dvorana navijala za Srbiju?

Ja sam gledao utakmicu. Jedini incident je bio zviždanje na srpsku himnu.
Tokom utakmice nije bilo ni jednog incidenta. Osim ako pod tim smatraš to što su svi navijači navijali protiv Srbije.

Ali kako su vaši rukometaši, na žalost, prokockali šanse za polufinale, eto njih brzo.
Kažem na žalost i mislim tako jer su objektivno slabiji od Njemaca i Danaca, pa bi bilo jako dobro za nas da su uspjeli proći. Znači da bi jedan jaki protivnik otpao.

Ali dobro. Vidjet ćemo šta će biti za 3 godine u Srbiji.

Мало ли је?
А дојава о бомби?
А паљење заставе?


Хрватским репрезентацијама се то НИКАДА овде није догодило!!
 
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-26-01-2009/ilic-vratite-se-kuci

"Skidanje naše zastave sa Trga u Zadru, paljenje zastava u Zagrebu, lažne dojave o podmetnutoj bombi u hotelu, u cik zore, koja je stigla iz jedne lokalne redakcije (!?), kamenovanje automobila, konstantno skandiranje „Ubij Srbina!“ - jednostavno nemogući uslovi za sportsko nadmetanje u „lijepoj njihovoj“. Pitanje je sad: dokle trpeti poniženja, maltretiranja, pretnje...
Ima li to više ikakve veze sa jednim rukometnim takmičenjem? Naravno da nema..."

Kakvu bre NDH, jesi li ti normalan čoveče o čemu ti govoriš, mi smo u 2009.godini da te podsetim.:sanke:
 
Treba naravno posto lose igraju i nemaju pojma sa rukometom, zbog toga je prvo trebala da napusti Htrvatsku.
A zbog cepanja zastave je bas trebala da ostane i jurisa na prvo mesto, pa da se lepo izbori da se tamo i vidi zastava i cuje himna.
Ali za takav poduhvat je trebalo da se pripreme i nauce da igraju rukomet.

Kukavice samo napuštaju takmičenja.:sanke:
 

Back
Top