Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako laku noc, pa ja stigla kuci i zasela za komp da nadoknadim danasnji dan!
Bila sam na svadbi, to mi je cetvrta svadba u nizu za 1 mesec i 20 dana i mogu vam reci da sam uzivala.:zurka::maramica:
Jelly nek ti je ziv i zdrav unuk, dete je dete samo da je musko!
Zorice srecan rodjendan tvojim muskima!
Ja cu brzo na jos jednu svadbu i to u Nisu, pogledala roda u dvoriste i kaze da dolazi uskoro!!!! Udajemo moju Mariju koju sam krstila! Majo eto mene uskoro!
Ljubim Jacu i segrta, smeh, jance, unu, emu, zoricu, belu radu....
Goksi ljubim i tebe i da znas gospod je zenu stvorio tako sto je uzeo rebro muskarcu i od tako finog materijala smo ti mi stvorene!:cao:
SITE VE SAKAM!!!
 
vera,lepo se provedite i na toj svadbi.mene vise ne boli glava ni krilce ni kljun...nista vise ne osecam....ustala sam juce u 6 i presla silnu kilometrazu i 4 sata cekala u domu zdravlja i ...zato nisam stigla da sve odradim na vreme.....i povrh svega,stavim previse pavlake na rolat sa makom i on postane kao sundjer kad se napije vodom....pre 15 min sam pekla drugi i filovala .........i sad idem da spavam vise ne znam sta pricam..


DOBRO JUTRO
 
Dobro jutro vredni narode:DCestitam unuka ,nek vam je ziv i zdrav-Ja dobijam zeta sutra,udaje se moja mladja seka pa pravimo torticu za veridbu a zahvaljujuci ovom forumu imamo ideja na pretek moja curica ce biti glavna u dekorisanju
 
Dobro jutro svima. Prijatan dan, da ne bude glavobolja i da lepo provedete ovaj divan jesenji dan.
fe4a63dec16ed05484492fdfaa0f8670.jpg
 
Kako laku noc, pa ja stigla kuci i zasela za komp da nadoknadim danasnji dan!

Ljubim Jacu i segrta, smeh, jance, unu, emu, zoricu, belu radu....
Goksi ljubim i tebe i da znas gospod je zenu stvorio tako sto je uzeo rebro muskarcu i od tako finog materijala smo ti mi stvorene!:cao:
SITE VE SAKAM!!!

Zato mene nesto probada u grudima. Ma vi ste nase i lepse i bolje polovine. Neki put vas je tesko pratiti, pa onda malo potrcimo. Evo jedna ideja kako spremiti i servirati rodjendansku tortu svom rebrodavaocu.
151d673215.jpg

Ako se neko naljuti, zao mi je.
 
Dobro jutro.
Bila u Tempu i na pijaci, izbacila moje muske i sada sam ceo dan sama.Koje lepote. Jos da mi kuca ne lici kao da je kroz nju prosao orkan bilo bi divno.
Od kada sam se vratila iz Banje imala sam toliko posla na sve strane da sam spavala na minute a kucni posao se samo gomilao. Sada moram da zasucem rukave i kolio toliko da sve dovedem u red.
Volim kada je oko mene tisina, niko ne zvoca, ne zahteva ne gundja.
Jelly bely najsrdacnije ti cestitam unuka. Mogu misliti koliko si srecna. Valjda ce se i ovi moji jednom resiti da mene obraduju.
 
Moje dame, hvala svima na čestitkama. Zamislite moje dete ima dete. Do sada su centar sveta bila moja dva sina a sada i jedan mali bakin Petar. One koje imaju unuke znaju kako se osećam. Mnogo vam hvala.
Neću više da smaram Idemo dalje.Valja praviti torte. Srećne mi i vesele bile i puno posla imale!
 
Moje dame, hvala svima na čestitkama. Zamislite moje dete ima dete. Do sada su centar sveta bila moja dva sina a sada i jedan mali bakin Petar. One koje imaju unuke znaju kako se osećam. Mnogo vam hvala.
Neću više da smaram Idemo dalje.Valja praviti torte. Srećne mi i vesele bile i puno posla imale!

Od srca se pridruzujem cestitkama. Neka ga sreca i zdravlje prate ceo zivot
 
Gledala moja koleginica na TV-u torte poslastičarnica Sweet house i čini joj se da negde u Beogradu prave, nešto poput sajma poslastičarskog alata i svojih torti. Znate li nešto o tome?

Koliko ja znam, to je neki kafić, sladak. I ima kolače, šarene i lepe, ali samo znam da je običan kafić. I ima puno nekih kafa... Ja ne znam da ima veze sa dekoracijom, osim što prodaje te kolače.
 
Moje dame, hvala svima na čestitkama. Zamislite moje dete ima dete. Do sada su centar sveta bila moja dva sina a sada i jedan mali bakin Petar. One koje imaju unuke znaju kako se osećam. Mnogo vam hvala.
Neću više da smaram Idemo dalje.Valja praviti torte. Srećne mi i vesele bile i puno posla imale!

Takodje i ja se pridruzujem cestitkama,da Petar bude ziv i zdrav sto godina!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top