Ne radi sajt agencije za privredne registre

Да, ради, као што сам рекао. Али имам једно запажање - писао сам им више пута (електронском поштом на остављену адресу) у вези објављивања финансијских података за привредне субјекте, али ми не одговарају!! Какво је искуство осталих по питању оваквог начина комуницирања са АПР-ом?
 
Moja iskustva sa njima nisu impresivna.Nisam im se obracala elektronskim putem,vec telefonski zbog informacija koje su mi bile neophodne.Zapravo,trebali su mi poslati postom neko resenje koje se zagubilo.A radi se o tome da se na odredjene brojeve telefona javlja automat koji ostavlja 30 sekundi prostora da se postavi pitanje i ostave kontakt podaci,i onda oni toboze odgovaraju,pa kada odgovore.
Na ostale brojeve koje ssm pozivala javlja se neljubazno osoblje koje ne izlazi u susret sa informacijama koje su duzne obezbediti privatnim preduzetnicima ili vlasnicima privrednih subjekata.
Cini se da je najbolje otici licno,jer svi drugi nacini su neodgovarajuci
 
Испробао сам нешто од тактике која ми је препоручена. Пошто сам позвао централу, био сам јако стрпљив да испричају целу причу о овим и оним локалима за поједина подручја. Дочекао сам да добијем и информацију како да директно позовем централу односно оператера. На моје пријатно изненађење оператер се релативно брзо јавио и проследио је мој позив на тражено место - сектор за елетронску обраду података. Ту сам одмах од прве особе добио информације које је у овом моменту било могуће дати. Такође ми је речено да су добили моје електроске поруке, али бет образложења зашто на њих нису одговарали.
 

Back
Top