Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Mamamajo u Nisu 20.04.u okviru manifestacije Zlatne ruke odrzace se takmicenje pekara, poslasticara i kuvara, bice tu profesionalaca i zena koje ce pokazati stara tradicionalna jela. Manifestacija se odrzava u restoranu Kvins, na keju. Vec sam poslala jednu ovakvu poruku ali je ne vidim ovde. Torte spadaju u izlozbeni deo tako da se ocenjuje estetika a ne ukus posto ce celog dana da budu izlozene u restoranu gde prodje mnogo ljudi, cak i djaka iz ugostiteljskih skola.
 
Koko svaka cast,i ja sam pravila jednu tortu sa celom tom ekipom,narutom,saskeom i ostalima,ali sam se vec kod naruta iznervirala.Postavicu slike.dete se odusevilo,ali to je naravno daleko od onog sto treba da bude.Nikako da se smilujem da uradim kalup za lice i kupim belu boju.Za neke stvari sam bas lenja zena.:rumenko:
 
Hvala Natashi sto nam je svojevremeno dala linkove gde mozemo videti kako se prave razne figurice a i cvetovi.Evo jednog Mikija sa jednog od tih linkova, sutra ide na jednu torticu.
IMG_5156-1.jpg
 
Hvala Natashi sto nam je svojevremeno dala linkove gde mozemo videti kako se prave razne figurice a i cvetovi.Evo jednog Mikija sa jednog od tih linkova, sutra ide na jednu torticu.
IMG_5156-1.jpg



Svaka ti cast!!!!! Svi mislimo da je lako napraviti Mikija a on nikad tezi.

Jednom prilokom sam imala za narudzbinu Miki Mausa i harfu; i ja krenem prvo Mikija. Radila sam dva sata a harfa za koju sam mislila da je teska , bila je gotova za pola sata!

Jos jednom svaka cast za MM!
 

Back
Top