Pravljenje figurica za torte - cake toppers

attachment.php
 
Ne znam za tutorijal ali sve te 2D se isto rade. Nadji na internetu neku sliku koja ti je zgodna, precrtaj konture i po njima izreži delove od fondana. Bar ja tako radim sve te slike.

Ili da crtas kao ja nekad sto radim, isto istampam sliku i prehrambenim bojama rastvorenim u malo alkohola crtam po osusenom fondanu. TO se naravno radi nekoliko dana prije dekorisanaj torte, samo taj fodnan zalijepis gore na povrsinu torte i gotovo. Da ne zaboravim da sam to najvise radila kad traze slagiranu tortu sa nekom slikom, ja ne bockam slagom, nego tako iscrtam fodnan i dobro da se osusi pa na slag i bude super, ima u mojim albumima
 
Pozdrav svima!

Nedavno sam se upustila u avanturu sa fondanom inspirisana prvim rodjendanom moga sina. Kada sam pogledala sta sve vi ovde radite za malo da odustanem, misleci da je to previse komplikovano za mene, ali sam ipak uspela da napravim nekoliko torti i bila sam zadovoljna. Sada imam zadatak da napravim grb crvene zvezde od fondana, pa me zanima kako da dobijem sto bolju crvenu boju, u naj jeftinijoj varijanti.
 

Back
Top